Zvýšenie plodnosti u ženy

Kód: 437
Neohodnotené
€68,80 –13 %
PINKFERTIL VITEX CAJ LUDMILY MOJZISOVE
€68,80 –13 % €59,80
Skladom (3 ks)

Balíček plodnosti je zostavený tak, aby čo najviac zvýšil Vaše šance na úspešné počatie. PinkFertil a Vitex sa postará  o pravidelný prísun tých správnych vitamínov, minerálov a antioxidantov dôležitých pre správne fungovanie reprodukčných orgánov ženy. Čaj Ľudmily Mojžišovej je súčasťou balíka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček obsahuje nasledujúce výrobky:

PinkFertil (90cps / 600mg) - špecifický doplnok stravy pre podporu plodnosti ženy

PinkFertil je doplnok stravy pokrývajúci svojim zložením špecifické výživové požiadavky ženy pri snažení o otehotnenie. Špeciálny koktejl 113 bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín pre podporu reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy. PinkFertil obsahuje látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú psychickú činnosť a prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zloženie prípravku obsahuje vedecky overené zložky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť šance pre úspešné otehotnenie.

Užívať 3 kapsuly 1x denne pred jedlom po dobu 3 mesiacov pred plánovaným otehotnením, zapiť dostatočným množstvom vody. Odporúčaná dĺžka kúry je minimálne 3 mesiace.

Vitex jahňací - Vitex agnus castus, Extrakt 2:1, Kapsule (90cps / 500mg)

Užívanie Vitexu u žien s hormonálnymi a menštruačnými poruchami má v Európe viac nez 2500 ročnú tradíciu. Vitex pomáha zvyšovať hladinu progesterónu a znižuje hladinu prolaktínu, ktoré riadia ovuláciu a tým podporuje ovuláciu (uvoľnenie vajíčka). Odporúča sa ako doplnková liečba pri poruchách vaječníkov a maternice, ženskej neplodnosti a pri prevencii spontánneho potratu. Vedecké štúdie* podporili jeho použitie na zmiernenie problémov spojených s menopauzou ako sú návaly tepla, zvýšené potenie, bolesti hlavy, napätie v prsníkoch s bolesťou, kŕče v oblasti vaječníkov, nepravidelný menštruačný cyklus, nafúknuté brucho, úzkosť, či depresia.

Vitex užívajte 1x denne, ráno pred jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

3x Čaj Ludmily Mojžišovej na podporu otehotnenia 100g

Kávovú lyžičku čaju rozpustíme v 1 / 4 litri vody, necháme prejsť varom. Pijeme nalačno, ráno a večer. Doporučujeme vypiť 2-4 kúry následne urobiť mesačnú prestávku, potom zopakovať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: