POZOR! UPOZORNENIE! V našom obchode teraz nie je možné zadať objednávku. Budeme radi, ak nám zachováte priazeň a nakúpite u nás po vykonaní potrebných zmien v našom e-shope.
Použite tlačidlo STRÁŽIŤ v produktoch, aby ste boli informovaní o opätovnom spustení objednávok.

Raiing iFertracker - Ovulačný monitor

Kód: 266
Neohodnotené
€115
Momentálne nedostupné (2 ks)

iFertracker je šikovný bazálny teplomer, ktorý vám pomôže ľahšie otehotnieť. Bazálnu teplotu meria a vyhodnocuje automaticky, vrátane upozornenia na ovuláciu. Namerané údaje sú posielané automaticky do vášho tabletu alebo telefónu, kde sú vyhodnocované. Informácie o blížiacej sa ovulácii alebo menštruácii máte kedykoľvek a ihneď po ruke.

Detailné informácie

Podrobný popis

iFertracker je šikovný bazálny teplomer, ktorý vám pomôže ľahšie otehotnieť. Bazálnu teplotu meria a vyhodnocuje automaticky, vrátane upozornenia na ovuláciu. Namerané údaje sú posielané automaticky do vášho tabletu alebo telefónu, kde sú vyhodnocované. Informácie o blížiacej sa ovulácii alebo menštruácii máte kedykoľvek a ihneď po ruke.

Mobilné aplikácie:

Aplikácia pre Apple iOS je v češtine na stiahnutie zadarmo v Appstore.
Aplikácia pre Android je v angličtine na stiahnutie zadarmo v Google play.

ovulacny-monitor-ifertracker-aplikacia-android ovulacny-monitor-ifertracker-aplle-iphone-ios-aplikacia

sk-ifertracker-vlastnosti-v02

Ako sa používa?

Večer pred spaním si ho vložíte do jamky v podpazuší, ráno odlepíte. Výsledky zobrazí mobilná aplikácia vo vašom telefóne alebo tablete.

sk-ifertracker-ovulacny-monitor-plodne-dni-ovulacia.pngmeranie-bazalnej-teploty-plodne-dni-ovulacia2

sk-ovulacia-plodne-dni-ifertracker-ovulacny-monitor-cyclotest.png

Vyhodnotenie záznamov

Mobilná aplikácia na základe nameranej bazálnej teploty postupne znázorní váš mesačný cyklus s jeho periódami. Poskytuje tak informácie ohľadom šancí na otehotnenie a pomáha s plánovaním pohlavného styku.

ifertracker-ovulacia-plodne-dni

Na ovuláciu sa môžete nechať vopred upozorniť.

Nezmeškáte tak okamih, kedy môžete najľahšie otehotnieť.

sk-planovanie-tehotenstva-ovulacia-plodne-dni-ifertracker.png

Tehotenstvo

Rozpoznanie tehotenstva za 7-8 dní. Rozpoznanie anovulačných cyklov.
Rozpoznanie zvýšeného rizika samovoľného potratu (pri používaní i v prvých 3-4 mesiacoch tehotenstva).

planovanie-tehotentsva-sledovanie-ovulacie-plodne-dni

sk-plodne-dni-ovulacia-ifertracker.png

Časté otázky:

1. Čo je iFertracker?
iFertracker je šikovný teplomer, ktorý na základe meraní a vyhodnocovania bazálnej teploty  vám pomôže ľahšie otehotnieť.

2. Prečo sme vyvinuli iFertracker?
Mnoho žien má problémy otehotnieť. Mnoho párov sa tak snaží ako pomôcku pre rýchlejšie otehotnenie využívať meranie bazálnej teploty. Meranie a analýza bazálnej teploty (BBT; Basal Body Temperature), či už ste tehotná, otehotnieť sa snažíte, či túto metódu používate ako antikoncepciu, má dlhú tradíciu. V praxi nemusí byť úplne pohodlná a jednoduchá. Pre zjednodušenie použitia tejto metódy Raiing Medical vyvinula šikovný bazálny teplomer, ktorý bazálnu teplotu meria, vyhodnocuje automaticky a na ovuláciu vás upozorní.

3. Hlavné funkcie
iFertracker nosíte cez noc, ráno po prebudení si ho zložíte a namerané dáta synchronizujete do mobilnej aplikácie vo vašom telefóne či tablete. Mobilná aplikácia ukazuje zmeny BBT, aktuálny menštruačný cyklus, predpoveď ďalšej ovulácie, vrátane upozornenia na ňu. Môžete si tiež nastaviť viac druhov pripomienok, napr. pre podanie liekov, či vložiť svoje vlastné pripomienky. Aplikácia vám tak pomáha naplánovať váš ďalší pohlavný styk s ohľadom na zvýšenie šance na úspešné počatie.

4. Nie je používanie iFertrackeru nepohodlné?
iFertracker je anatomicky tvarovaný, veľmi plochý a tenký. Svojim dizajnom presne pasuje do ženskej podpazušnej jamky. V zásade ho ani neucítite, takže vás nebude nijako rušiť v spánku.

5. Ako je to s bezpečnosťou iFertrackeru? Je v kontakte s pokožkou ..
Všetky použité materiály spĺňajú štandardy biologickej kompatibility a ROHS (obmedzenie používania nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach). Produkty Raiing Medical spĺňajú požiadavky na bunkovú toxicitu, podráždenie kože aj hypersenzitivitu. Spĺňajú normy GB-T 16886.5-2003, ISO 10993-5-1999 a 16886.10-2005, ISO 10993-10-2002. Produkty prešli testami RoHS2011 / 65 / EÚ, IEC62321: 2008, majú CE certifikát a sú registrované ako zdravotnícke pomôcky.

6. Vyžaruje iFertracker nejaké žiarenie?
Ak nosíte iFertracker, nie je pripojený k mobilnej aplikácii a žiadne žiarenie nevyžaruje. Počas synchronizácie dát používa technológiu Bluetooth Smart (4.0), ktorej žiarenie je tu viac ako 10 000x slabšia ako u mobilného telefónu.

7. Ako je to s bezpečnosťou používaných náplastí?
Z dôvodov bezpečnosti a kvality bolo otestovaných viac ako 80 druhov lekárskych náplastí. Používané náplasti sú od spol. 3M a sú tej najvyššej kvality. Náplasti boli na mieru veľkostne upravené, pre zaistenie najlepšej možnej užívateľskej skúsenosti počas nosenia.

Odporúčanie: užívateľkám odporúčame používať originálne náplasti a používať ich pri izbovej teplote. Jednu náplasť nepoužívajte, prosím, dlhšie ako 24 hodín. Ak vám náplasť spôsobuje alergickú reakciu, obráťte sa, prosím, na vášho lekára.

Používanie:

1. Ako sa iFertracker používa?
Predtým, než idete spať, si nalepte s použitím náplasti iFertracker do podpazušia. Po prebudení si ho odlepte a vykonajte synchronizáciu cez Bluetooth s vaším smartphonom či tabletom. Tým je meranie bazálnej teploty dokončené.

2. Ako teplomer zapnem a vypnem?
Po prvom vložení batérie  položte na teplotné čidlo teplomeru svoj prst a počkajte, až sa rozbliká modrá LED dióda. Tak spoznáte, že je iFertracker zapnutý. Po spárovaní s mobilnou aplikáciou je iFertracker pripravený merať bazálnu teplotu. Pri ďalších meraniach ho stačí vložiť do podpazušia, sám sa zapne teplotou vášho tela.

3. Ako používať náplasti?
Strhnite ochrannú fóliu z jednej strany obojstranne lepiace náplasti, nalepte náplasť na iFertracker okolo teplotného senzora. Potom strhnite druhú stranu náplasti a nalepte si iFertracker do jamky v podpazuší, zapne sa a začne merať.

4. Kam v podpazuší umiestniť iFertracker?
Teplotné čidlá iFertrackeru musí doliehať na vnútornú stranu vašej jamky v podpazuší. Uistite sa, že ak pripažíte ruku k telu, iFertracker vám do jamky v podpazuší dobre sadne.

5. Špeciálne odporúčanie pred nosením iFertrackeru?
Pre pohodlnejšie nosenie odporúčame pokožku v mieste nosenia vopred oholiť. Pre presné výsledky merania bazálnej teploty odporúčame iFertracker nosiť aspoň 6 hodín (počas spánku).

6. Ako synchronizovať dáta?
Je to jednoduché, zložte si iFertracker a položte ho do blízkosti vášho telefónu či tabletu s bežiacou aplikáciou iFertracker a zapnutým Bluetooth. Synchronizácia prebehne automaticky.

7. Potrebujem dáta synchronizovať každý deň?
Je odporúčané vykonávať synchronizáciu dát po prebudení, najmä ak sa blíži deň vašej ovulácie. Môžete tak byť včas na ovuláciu upozornená. Okrem tohto, iFertracker môže uchovať dáta až za 10 dní, takže si môžete pre synchronizáciu vybrať vhodný čas.

8. LED diódy

 • Ak dióda bliká 1x za sekundu, znamená to, že iFertracker obsahuje namerané dáta, ktorá je potrebné synchronizovať.
 • Ak dióda bliká 1x za 4 sekundy, znamená to, že je teplomer zapnutý a môžete ho použiť.
 • Ak dióda svieti neustále, je potrebné vymeniť batériu.

9. Výdrž batérie
iFertracker používa gombíkovú batériu CR2025. Batéria vydrží v prevádzke 60 dní pri 8 hodinách denne. Výdrž batérie sa môže znížiť, ak synchronizácia prebieha častejšie.

Mobilné aplikácie - iOS Aplikácia

1. Význam centrálneho kruhu v hlavnom menu
Kruh v centre obrazovky je symbol menštruačného cyklu, rôzne farby značia rôzne fázy tohto cyklu.

2. Nepamätám si dátum poslednej menštruácie, čo mám zadať pri prvom prihlásení?
Zadajte aspoň približný dátum.

3. Prečo je potrebné zadávať dĺžku menštruácie a menštruačného cyklu?
Tieto údaje slúžia ako zdroj dát pre rozlíšenie rôznych častí jedného menštruačného cyklu.

4. Prečo mám zaznamenávať dôležité klinické udalosti?
Ak budete disponovať okrem nameranej teploty i ďalšími sprievodnými údajmi, môže to vášmu gynekológovi v súhrne poskytnúť cenné informácie.

5. Ako zaznamenávať dôležité klinické informácie?
Klinické informácie sú prístupné po rozkliknutí tlačidlá na ľavej strane obrazovky.

6. Podpora iOS zariadenia
Bluetooth 4.0 alebo vyššia, iOS6.0 alebo vyššia, ako je iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPad (tretej generácie alebo vyššia), iPad mini, iPad Air, iPod touch (piata generácia).

7. Kde stiahnuť aplikáciu?
V Appstore zadáte: iFertracker.

Alebo na odkaze: https://itunes.apple.com/us/app/ifertracker/id743927901?mt=8

Android Aplikácia

1. Podpora zariadení Android
Mobilnú aplikáciu môžete stiahnuť z Google Play zadaním: iFertracker.

Riešenie problémov

1. Teplomer nejde zapnúť.

 • Podržte chvíľu iFertracker v dlani, aby sa zahrial teplotný senzor (alebo ho môžete zahriať prstom). Akonáhle sa iFertracker zapne, LED dióda sa rozbliká.
 • Ak nie, pravdepodobne je slabá batéria. Skúste batériu vymeniť za novú a opakujte krok č. 1.
 • Ak teplomer stále nejde zapnúť, kontaktujte náš zákaznícky servis.

2. iFertracker nejde pripojiť k prijímaču (smartphone, tablet).

 • Skontrolujte, prosím, či má vaše zariadenie zapnutý Bluetooth. Ak áno, reštartujte vaše zariadenie a skúste to znova.
 • iFertracker môže byť príliš ďaleko od vášho prijímača, skúste ho položiť do stredu jeho obrazovky.
 • Možno je problém spôsobený chybou v aplikácii, skúste aplikáciu zmazať a nainštalovať znova.
 • Možno váš prijímač je už spárovaný s iným iFertrackerem. Ak áno, odpojte ho.
 • Ak problém stále pretrváva, kontaktujte, prosím, náš zákaznícky servis.

3. Dáta nejdú synchronizovať či sa nezobrazuje graf BBT.

 • Toto sa sa stane, ak ste pri prvej vložení batérie nevykonali prvotné spárovanie s vaším prijímačom. Vyberte a znovu vložte batériu a vykonajte prvotnú synchronizáciu.
 • Čas merania je príliš krátky. Teplotu je potrebné merať aspoň 3 hodiny (spánok min. 6 hodín).
 • Počas nosenia vám teplomer vypadol. Ak si teplomer nasadzujete, skontrolujte, prosím, jeho pozíciu. Do podpazušnej jamky by mal hladko sadnúť.
 • Možno došla batéria v priebehu merania. Skúste vymeniť batériu.
 • Ak je okolitá teplota príliš nízka, môže ovplyvniť výdrž lítiovej batérie. Odporúčame teplomer nosiť celú noc, zložiť si ho ráno a previesť synchronizáciu.
 • Prevedenie synchronizácie omylom. Ak sa vám to stáva, uistite sa, že počas merania je mobilná aplikácia vypnutá, popr. môžete vypnúť Bluetooth na svojom prijímači.
 • Ak problém stále pretrváva, spojte sa, prosím, s naším zákazníckym servisom.

Dodatočné parametre

Kategória: Ženská plodnosť
Model: WT703
Rozmery: 55.6mm x 31.6mm x 6.5mm
Váha: 6g (bez akumulátora)
Presnosť merania: ±0.05°C (35°C - 38.5°C) ±0.1°C (25°C - 34.99°C & 38.51°C - 45°C)
Jednotky teploty: °C, °F
Príjmač: Podpora Bluetooth 4.0 (Bluetooth Smart; BLE).
Podpora iOS: OS 6.1 a vyššia (iPhone4S, iPad3, iPad mini, iPad touch 5 a vyššia)
Podpora Android: Android 4.3 a vyššia (display min. 720p)
Batéria: CR2025 (3V)
Výdrž batérie: 60 dní, 8 hodín denne
Prevádzka: Teplota 5°C - 40°C; vlhkosť 15% - 85%; baremotrický tlak 86kPa - 106kPa
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora Nedostupné dáta 26.7.2022 23:46
iFertracker fungoval niekoľo mesiacov. Pri určovaní ovulácie je treba používať aj rozum, lebo napr. keď teplota manželke poskočila zhruba v čase, keď mala mať ovuláciu, tracker zmenu označil ako ovuláciu, hoci manželak má každý mesiaqc zmenu teploty podstatne vyššiu. Ako pomôcka na pohodlné meranie je však ifertracker skvelý. Ćo je ale horšie, tracker nefunguje, ak sa mobil nemôže pripojiť do cloudu. Nerozumiem prečo, lebo mobil má všetko potrebnmé, aby dokázal namerané údaje spracovať aj sám, bez nejakého cloudu. Navyše, po pár mesiacoch sa zrazu môj mobil nedokáže pripojiť do cloudu a tým pádom je celý iFertracker úplne nepoužiteľný. Problémom je zrejme môj užívateľský účet, ktorý z cloudu nečakane zmizol. Nedokážem obnoviť heslo, ani ho znovu vytvoriť, ani s inou adresou. Našile som aspoň 3 adresy pre support a z niktorej neodpovedali už 2 týždne. Som tým veľmi sklamaný, lebo z užitočnej pomôcky sa týmto stal nepoužiteľný brak.
Odpovedať

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie