Hemann Revmaboro

Kód: 629
Akcia
Neohodnotené
€13,92 –20 %
revmaboro big
€13,92 –20 % €11,13
Skladom (4 ks)

O produkte

Prispieva:

- k normálnej funkčnosti kĺbov

- k normálnej pohode pri potiažach spôsobených atmosférickými zmenami

- vhodný pre športovcov, fyzicky pracujúcich, starších ľudí.

Detailné informácie

Podrobný popis

REVMABORO Bylinný koncentrát MUDr. Václava Vydry

Po 5 rokoch vývoja a skúšania predstavujeme nový výrobok pána MUDr. Václava Vydry REVMABORO. Je určený, ako názov napovedá, k užití pri bolestiach reumatického pôvodu. Už pri testoch dokázal svoju neobvyklú silu, udržať dobrú funkčnosť postihnutého miesta. Revmaboro je dávkovaný len po čajových lyžičkách a predsa táto malá dávka pôsobí veľmi rýchlo. Celá rada ľudí s rôznym postihnutím svalovým, pohybovým, zacítila v krátkej dobe zlepšenie.

Reumatizmus je pojem ohraničený len veľmi nepresne. Zvyčajne sa pod ním rozumie bolestivé postihnutie pohybového aparátu, teda kĺbov, chrbtice, svalov, úponov a šliach. Reumatické choroby patria k najrozšírenejším chorobám vôbec. S niektorou formou "reumatizmu" sa prakticky každý člověk v živote stretne. Ich závažnosť je veľmi rôzna, od banálnych krátkodobých problémov až po stavy invalidisujúcí, až životu nebezpečné. Pri reumatických chorobách sa vyskytuje súčasne postihnutie srdca, ciev, kože alebo očí. Zmeny na kĺboch ​​prebiehajú na výstelke kĺbov, která produkuje kĺbovej tekutinu, následne na chrupavke, kostiach, kĺbovom puzdre, na okolitom väzive a šľachách. Reumatoidná artritída je obvykle chronická, teda dlhodobá a postupne poškodzuje kĺbovej štruktúry a vedie nielen k bolesti, ale aj k deformácii až znehybnenie kĺbu. Pôvod nie je celkom jasný, predpokladané príčiny sú infekcie, alergie, autoimunitné proces, porucha metabolizmu, ale aj psychotrauma a genetické dispozície. Vzhľadom k tomu, že veľká väčšina chemických liečiv má vedľajšie účinky, je vhodné liečbu kombinovať a nepriaznivé vedľajšie účinky kompenzovať fytoterapiou. Názov REVMABORO znamená reuma - tické BO - lesti R - uší a O - zdravuje. Preparát napomáhá klasickej liečbe, ale môže byť použitý ako dlhodobá prevencia alebo ako prostriedok pri typických bolestivých reakciách na atmosférické zmeny.

Obsahuje: Žihľava dvojdomá, púpava lekárska, ihlica tŕnistá, vŕba biela, arnika horská, praslička roľná, zlatobyľ obyčajný voda, lieh (v 1 lyžičke cca 5 kvapiek liehu).

Dávkovanie: DDD (doporučená denná dávka): 3 x denne lyžičku koncentrátu zmiešať s 1 dcl vody a vypiť pred jedlom cca 20 min.Možno užívať nepretržite.

Upozornenie: výrobok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám, neprekračovať DDD, nie je určený ako náhrada pestrej stravy, nie je liek.Výrobok je vyrobený v súlade s platnou legislatívou EÚ a je notifikovaný Ministerstvom zdravotníctva ČR.

Funkcia rastlín vo výrobku je:

  • udržiavať v dobrom stave kĺby, chrbticu, svaly, úpony, šľachy, chrupavky, kosti
  • dobrý zdravotný stav pri reumatizme
  • zmenšovať riziko vzniku nepríjemných pocitov vyvolanými atmosférickými zmenami
  • podporovať správnu vylučovaciu funkciu obličiek
  • udržiavať pohybový aparát stále v dobrom stave

Vhodná kombinácia:

Revmaboro, Vilcacora- na udržanie normálnej funkcie kĺbov pri reumatizme

Revmaboro, Yucca shidigera 98,5% - detoxikácia pri reumatizme

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie