Včelie produkty pre podporu plodnosti ženy

Kód: 188
Akcia
Neohodnotené
Značka: Etami
€32,40 –23 %
vcelie produkty pre podporu plodnosti
€32,40 –23 % €24,99
Skladom (2 ks)

Mnohé z javov, ktoré vedú k neplodnosti (napr. umelé prerušenia tehotenstva, zlepenia v panvových orgánoch, sexuálne prenosné choroby, nedostatok hormónov pohlavných žliaz) dokážu skorigovať práve včelie produkty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Propolis je účinným v boji proti takmer celému rodu kvasiniek Candida, má schopnosť „vyliečiť" neplodnosť spôsobenú ľahkou až miernou formou endometriózy a je účinný proti autoimúnnym ochoreniam.

Materská kašička má vplyv na centrálny a periférny nervový systém a hypofýzu a navyše má gonádotropný a estrogénny účinok.

Trúdie mlieko zvyšuje hladinu estrogénov a samo má androgénny a estrogénny účinok, čím podporuje normalizáciu niektorých hormonálnych porúch.

Extrakt z lariev vijačky voštinovej (podružný produkt včelieho úľa) je účinný pri adhéziách v panvovej oblasti. Enzým ceráza, ktorý extrakt obsahuje, podporuje náhradu zrastov a jaziev v tkanivách schopných sťahovania a obnovu priechodnosti vajcovodu; vplýva tiež na diferenciáciu buniek vystielajúcich sliznice maternice a vajcovodov.

V programe na zvýšenie šance ženy otehotnieť sú preto zaradené produkty Propolis Aqua 30% A.P.V., Apilac 70 (materská kašička 70 mg/tab.) a Apifyto + Lipáza, ktoré je treba užívať súčasne po dobu 1-1,5 mesiaca.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: