Test na chlamýdie

Kód: 155
Neohodnotené
€21,48 –24 %
chlamydia test
€21,48 –24 % €16,26
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Tento test vám pomocou pošvového steru umožní rýchlo a spoľahlivo zistiť, či ste sa nakazila baktériou Chlamydia Trachomatis a to v pohodlí vášho domova. Test je určený iba pre ženy a nemal by sa vykonávať počas tehotenstva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento test slúží k detekcii baktérie Chlamydia Trachomatis, jednej z troch známych typov chlamýdií. Chlamýdiová infekcia je jedna z najčastejších sexuálne prenosných infekcií. Iba v Nemecku je počet nových infekcií odhadovaný medzi 300.000 až 500.000 ročne. Najviac ohrozenými skupinami sú predovšetkým mladí ľudia vo veku 15-25 rokov, ktorí často menia sexuálnych partnerov, sexuálni partneri infikovaných (bez symptómov, ktorí si nie sú vedomí, že prenášajú infekciu) a novorodenci infikovaných matiek. Infekcia bez sexuálneho kontaktu (z bazénu či sauny) sa vyskytujú zriedka, ale nie sú nemožné.

Infekcia Chlamydiou Trachomatis často nemá žiadne príznaky, avšak môže viesť k problémom, ako sú očné infekcie, artritída alebo infekcie močových cest. Okrem toho môže neliečená chlamýdiová infekcia spôsobiť neplodnosť, zvyšuje riziko mimomaternicového tehotenstva a predčasného pôrodu. V rozvojových krajinách je chlamýdiová infekcia jednou z najčastejších príčin slepoty novorodencov.

Obsah balenia: 

1 balíček s testovacou kazetou, 1 sterilná odberová tyčinka, 1 fľaštička s roztokom A (červený uzáver), 1 fľaštička s roztokom B (biely uzáver), 1 návod.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: