Syfilis test

Kód: 152
1 hodnotenie
€16,50 –70 %
syfilis test
€16,50 –70 % €4,99
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Tento test vám umožní rýchlo a spoľahlivo zistiť, či ste sa nakazili syfilisom.

Dátum exspirácie: 03|2020

Detailné informácie

Podrobný popis

Každý nechránený pohlavný styk je dnes spojený s rizikom infekcie niektorou zo sexuálne prenosných chorôb. Ak sa u Vás vyskytnú vredy na / alebo v okolí vagíny, penisu alebo úst, môže to indikovať infekciu baktérií, ktorá spôsobuje syfilis. Tento test vám umožní zistiť to rýchlo a spoľahlivo.

Je to rýchly skríningový test, ktorý používajú lekári a laboratória na celom svete. Použitím lancety získate niekoľko kvapiek krvi z vašeho prsta, ktoré necháte padnúť do otvoru v testovacej kazete. Potom pridáte niekoľko kvapiek činidla. Výsledok môžete určiť po 10 minútach.

Ak sa človek nakazí baktériami syfilisu, jeho telo začne proti nim vytvárať protilátky. Syfilis test detekuje práve prítomnosť týchto protilátok v krvi jedinca. Akonáhle sa dá do testovacej kazety vzorka krvi, v testovacej kazete sa objaví jeden alebo dva farebné prúžky – ľahko odčítateľný výsledok. Je však potrebné zobrať do úvahy, že telo potrebuje po nákaze nejaký čas (niekedy až 6 týždňov), kým si vytvorí dostatočný počet protilátok potrebných pre detekciu infekcie. Teda negatívny výsledok pri nedávnom kontakte s baktériami ešte nevylučuje infekciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: