SK CZ DE CH HU AT BG

Poradenstvo pre oblasti reprodukčného zdravia, problémoch s plodnosťou a otehotnením

Ak máte otázku týkajúcu sa otehotnenia, problémov s otehotnením alebo otázky o plodnosti či neplodnosti, pokojne sa na nás obráťte. Radi Vám poradíme, pomôžeme ;-)

 

Fertility.sk - fertility koučing

 

MOJA SKÚSENOSŤ S NEPLODNOSŤOU
O otehotnenie sme sa snažili od roku 2006. V roku 2009 mi bola prvýkrát diagnostikovaná pokročilá endometrióza. V r. 2012 sa ukázala veľká endometriálna cysta na vaječníku, bolo mi odporučené urýchlené operatívne odstránenie. Vyžiadala som si mesačný odklad "na potvrdenie diagnózy", a zostavila som si intenzívnu liečebnú kúru, kombinujúcu to najlepšie z prírodných terapií. Necelý mesiac po nasadení liečby som zistila, že som tehotná. Po takmer siedmich rokoch boja s neplodnosťou a endometriózou som konečne zvíťazila. Tento úspech ma ešte viac utvrdil v správnosti môjho smerovania. Pomáhať párom na ceste k dieťatku sa stalo mojim životným poslaním.

Konzervatívna medicína neplodným párom ponúka množstvo špecializovaných vyšetrení, lieky, chirurgické zákroky a sofistikované metódy asistovanej reprodukcie. V mnohých prípadoch to však nestačí. Navzdory najmodernejšej lekárskej starostlivosti mnohé páry zostávajú neplodné a bezdetné. Prečo je to tak? Niekedy je za tým nedostatočná spolupráca alebo nasadenie špecialistov, niekdy finančné limity zdravotných poisťovní. Z mojej praxe však pozorujem predovšetkým nedostatok pozornosti venovanej správnemu nastaveniu životosprávy podľa individuálnych potrieb klienta.


Plodnosť človeka nemožno redukovať len na ovuláciu, menštruáciu, vajíčka a spermie. Každý z nás je zložitý, komplexný organizmus s individuálnym metabolizmom a v neposlednom rade - psychikou. Život ma naučil, že pri riešení tak náročného a komplexného problému ako neplodnosť je dôležité nájsť nadhľad a rovnováhu tak telesnú, ako aj duševnú. Konzervatívne metódy liečby neplodnosti sú len jeden z prostriedkov na dosiahnutie cieľa. Výsledok sa dostaví najrýchlejšie pri vhodnej kombinácii modernej a prírodnej liečby za súčasnej psychologickej podpory formou skupinovej terapie, koučingu nebo klasickej psychoterapie.

 

Ak potrebujete pomoc alebo radu, neváhajte ma kontaktovať.
Budem sa tešiť na našu spoluprácu.

Ing. Helena Bieliková
Fertility konzultant, IVF-CAM koordinátor a kouč
Mobil ČR: +420 776 311 013
E-mail: poradna@otehotnenie.sk

Alebo mi napíšte pomocou kontaktného formulára nižšie ;-)

  • AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy
  • Zľavy až 10% na Otehotnenie.sk
  • BlueFertil - pre podporu mužskej plodnosti a kvality spermií
  • PinkFertil - doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti
  • Ovulačné a tehotenské testy s vysokou presnosťou a citlivosťou za super ceny
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užíváním v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov. Viac informácii