SK CZ DE CH HU AT BG

ClearBlue PLUS +/- Tehotenský test 1ks

ClearBlue PLUS +/- Tehotenský test 1ks

Domáci tehotenský test Clearblue PLUS s presnosťou viac ako 99% už od prvého dňa očakávanej menštruácie.

 • Cena: 4,29 € s DPH

EAN: 4084500759633

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Clearblue

Tehotenský test ClearBlue Visual +/- 1ks

Ako tehotenský test Clearblue funguje?
Keď ste tehotná, vaše telo produkuje tehotenský hormón. Množstvo hormonu v tele sa v raných fázach tehotenstva zvyšuje. Tehotenský test Clearblue dokáže zistiť aj malé množstvá tohto hormónu v moči už odo dňa, kedy očakávate menštruáciu.
Citlivosť testu Clearblue PLUS je 25 mI.U. / ml.

Kedy môžem tehotenský test Clearblue vykonávať?
Tehotenský test Clearblue môžete použiť v ktorúkoľvek dennú dobu odo dňa, kedy očakávate začiatok menštruácie. Ak chcete zistiť, kedy menštruácia mala prísť, spočítajte svoju obvyklú dĺžku cyklu tak, že spočítate počet dní od prvého dňa menštruácie do dňa pred začiatkom nasledujúcej menštruácie.
Ak máte nepravidelné cykly, počítajte svoj najdlhší cyklus v niekoľkých posledných mesiacoch pred vykonaním tehotenského testu.

Ak nemáte vôbec predstavu o tom, kedy by menštruácia mala prísť, odporúčame vykonávať tehotenský test najskôr 19 dní po tom, čo ste naposledy mali nechránený sex.

Ak je výsledok "Nie ste tehotná" a vy napriek tomu máte podozrenie, že ide o tehotenstvo, mala by ste pred novým tehotenským testom aspoň 3 dni počkať, pretože je možné, že ste test uskutočnila príliš skoro.

Ako presný je tehotenský test Clearblue? Tehotenský test Clearblue dosahuje pri laboratórnych testoch presnosti viac ako 99%.

Prevedenie tehotenského testu:
Tehotenský test môžete vykonať kedykoľvek odo dňa očakávanej menštruácie.

 1. Keď chcete vykonať test, vyberte testovaciu tyčinku z fóliového obalu. Ihneď použite.
 2. Odstráňte modré viečko a podržte absorpčný materiál na odber vzorky smerom nadol v prúde moču pri močení iba po dobu 5 sekúnd. Farba obsorbčnej špičky sa zmení na ružovú.
 3. Držte absorpčný materiál smerom nadol alebo nechajte testovacej tyčinku vo vodorovnej polohe, kým sa v okne ukončení testu neobjaví čiara.
 4. Viečko môžete vrátiť na pôvodné miesto.

Alternatíva: Získajte vzorku moču do čírej suchej nádobky a absorpčný materiál v nej podržte len po dobu 5 sekúnd.

Čakajte ... Modrá čiara v okne testu ukazuje, že test prebehol a je pripravený na odčítanie výsledkov. Mala by sa objaviť asi za 3 minúty. Nesnažte sa odpočítať výsledok, kým sa táto čiara neobjaví.

Dôležité! Výsledok neodčítajte, kým sa nezobrazí modrá čiara v kontrolnom okienku. Ak sa v priebehu 10 minút v kontrolnom okienku nezobrazí modrá čiara, test neprebehol úspešne, aplikovalo sa príliš veľa alebo príliš málo moču.

Môžu výsledok ovplyvniť lieky alebo zdravotný stav? Vždy si prečítajte pokyny výrobcu týkajúce sa všetkých liekov, ktoré beriete pred realizáciou tehotenského testu.

Lieky na plodnosť obsahujúce hCG môžu viesť k nesprávnym výsledkom (tieto lieky na plodnosť sa zvyčajne dávajú injekčne a vykonávanie testu príliš skoro po ich aplikácii môže viesť k falošnému výsledku "Tehotenstvo").

Iné metódy liečby neplodnosti (napr. klomifen citrát), lieky proti bolesti a hormonálna antikoncepcia (napr. antikoncepčné tablety) by výsledok nemali ovplyvniť.

Ak ste nedávno prestala užívať hormonálnu antikoncepciu alebo podstupujete liečbu plodnosti, napr citrátom klomifénu, môžete mať nepravidelnú menštruáciu a to vás môže viesť k tomu, že test vykonáte príliš skoro.

Ak ste v poslednej dobe bola tehotná (aj keď ste nedonosila), môžete dostať nepravdivý výsledok "tehotenstva"

Zavádzajúce výsledky môže pôsobiť mimomaternicové tehotenstvo, cysty, menopauza a niektoré veľmi zriedkavé stavy.

Ak ste napriek tomu získala neočakávané výsledky, mala by ste si o nich pohovoriť s lekárom.

Použila som tehotenský test, ale v okne ukončení testu sa neobjavila žiadna modrá čiara. Čo mám robiť? Ak v okne ukončení testu nie je žiadna modrá čiara do 10 minút po vykonaní testu, test neprebehol. Môže to byť preto, že sa použilo príliš veľa alebo príliš málo moču. Mali by ste test vykonať znova s novým testom a starostlivo sa pri tom držať pokynov. Môžete tiež vzorku moču odobrať do čistej suchej nádobky a absorpčný materiál do nej len na 20 sekúnd ponoriť.

Čo keď si nie som istá výsledkom? Aby výsledok bol "tehotenstvo" musí byť modrá čiara v okne ukončení testu a značka "+" v okne výsledku do 10 minút po vykonaní testu. Aj slabé "+" znamená výsledok "tehotenstvo". S najväčšou pravdepodobnosťou sa slabé "+" objaví ak prevádzate test v deň očakávanej menštruácie alebo okolo tohto dňa, pretože hladina hCG je zatiaľ relatívne nízka.

Ak je do 10 minút po vykonaní testu v okne ukončení testu modrá čiara a v okne výsledku značka "-" výsledok je "nie ste tehotná". Ak si nie ste istá výsledkom, alebo ak je výsledok "nie ste tehotná" a napriek tomu máte podozrenie, že ide o tehotenstvo, mala by ste pred prevedenie nového testu najmenej 3 dni počkať a potom sa starostlivo držať pokynov.

Ako dlho bude tehotenský test trvať? Výsledok možno odpočítať kedykoľvek do 10 minút. Po 10 minútach by ste nemali brať ohľad na žiadnu zmenu výsledku, ku ktorej by došlo.

Test hovorí, že nie som tehotná, ale oneskorila sa mi menštruácia. Čo mám robiť? Ak sa vám oneskorila menštruácie a výsledok je "nie ste tehotná", vykonajte test znovu za 3 dni, ak máte ešte podozrenie na tehotenstvo. Ak vyjde ďalší výsledok "nie ste tehotná" a menštruácia sa ešte nedostaví, poraďte sa s lekárom.

Upozornenie:
Tehotenský test Clear blue skladujte pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí. Domáci tehotenský test. Len pre použitie pri diagnostike in vitro. Jednorazové použitie. Zlikvidujte spolu s bežným odpadom z domácnosti.
Balenie: 1 kus tehotenského testu Clearblue PLUS, slovenský návod.

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

 Tehotenský test ClearBlue PLUS +/- 1ks

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

KIWU WUKI - Tehotenský test HCG (10 IU/ML) - prúžok 5ks

KIWU WUKI - Tehotenský test HCG (10 IU/ML) - prúžok 5ks

EAN: 8588006372816

Dostupnosť: Skladom

 • 1,49 € s DPH
 • 1,65 € s DPH Zľava: 10%
 ks
Woman Secret Baby 1+1ks Tehotenský test kazetový | 10 mlU/ml

Woman Secret Baby 1+1ks Tehotenský test kazetový | 10 mlU/ml

EAN: 8584135000071

Dostupnosť: Skladom

 • 3,54 € s DPH
 ks
Clearblue DIGITAL tehotenský test s indikátorom termínu počatia

Clearblue DIGITAL tehotenský test s indikátorom termínu počatia

EAN: 5013965856099

Dostupnosť: Skladom

 • 7,99 € s DPH
 ks
 • AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy
 • Zľavy až 10% na Otehotnenie.sk
 • BlueFertil - pre podporu mužskej plodnosti a kvality spermií
 • PinkFertil - doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti
 • Ovulačné a tehotenské testy s vysokou presnosťou a citlivosťou za super ceny
 • Previous
 • Ďalší

Prihlásenie

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užíváním v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov. Viac informácii