SK CZ DE CH HU AT BG

Cyclotest 2 plus - antikoncepcia bez hormónov

Cyclotest 2 plus - antikoncepcia bez hormónov

Antikoncepcia s cyclotestom - prirodzená antikoncepcia pre každú ženu. Cyclotest 2 plus je antikoncepčná pomôcka vhodná pre široký okruh žien. Cyclotest 2 plus vyrieši otázku antikoncepcie bez veľkej investície a hlbších biologických znalostí.

 • Cena: 169 € s DPH

EAN: 4023368006305

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Uebe

Cyclotest 2 plus - antikoncepcia bez hormónov

Antikoncepcia s cyclotestom - prirodzená antikoncepcia pre každú ženu

Cyclotest 2 plus je antikoncepčná pomôcka vhodná pre široký okruh žien. Cyclotest 2 plus vyrieši otázku antikoncepcie bez veľkej investície a hlbších biologických znalostí. Prirodzene, bez vedľajších účinkov a napriek tomu spoľahlivo. Čas vynaložený denne na aplikáciu je minimálny a použitie komfortné. Cyclotest 2 plus je minipočítač, ktorý spĺňa práve tieto požiadavky. Cyclotest 2 plus Vás podporí v spoľahlivej a prirodzenej antikoncepcii bez hormónov. Prirodzená antikoncepcia s cyclotestom 2 plus - bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Jednoduché stanovenie niekoľkých plodných dní meraním bazálnej teploty.

Antikoncepcia pomocou cyclotestu
Prirodzená antikoncepcia bez hormónov cyclotestom 2 plus je jednoduchá a nevyžaduje veľké finančné náklady:

 • cyclotest 2 plus pre Vás zisťuje zhruba 6 nebezpečných dní počas cyklu, kedy môžete otehotnieť.
 • cyclotest 2 plus je inteligentný minipočítač pre zisťovanie plodných dní - čím viac údajov o Vašom cykle
 • cyclotest 2 plus zachytil, tým presnejšie ohraničí Vašu plodnú fázu.
 • cyclotest 2 plus zisťuje Vašu telesnú teplotu od prvého dňa menštruácie cez ovuláciu až po začiatok neplodnej fázy a to ranným meraním bezprostredne po zobudení v ležiacej polohe umiestnením snímača pod jazyk (tak ako pri meraní horúčky).
 • Po niekoľkých sekundách zaznie signál oznamujúci ukončenie merania. Nemusíte sa obávať nesprávneho merania, lebo cyclotest 2 plus je vybavený inteligentným monitorovaním a v prípade nesprávneho merania vysiela špeciálny akustický signál. V takom prípade môžete meranie jednoducho opakovať.
 • Bezprostredne po meraní na displeji mikropočítača cyclotest 2 plus objaví, či ste práve neplodná a či môžete vynechať dodatočnú antikoncepciu, alebo či máte práve jeden plodných dní a mali by ste k zabráneniu počatiu použiť antikoncepciu napr. kondóm
 • Ak chcete dostať ešte presnejšie údaje, môžete v indikovaných vysokoplodných dňoch dodatočne vykonať cyclotest ovulácie. Ak je test pozitívny, svedčí to o tom, že v najbližších hodinách nastane ovulácia a blíži sa koniec plodnej fázy. Týmto spôsobom sa určí koniec plodnej fázy tzv. spôsobom dvojitej kontroly: po prvé je možné zistiť ukončenie plodnej fázy cyclotestom 2 plus prostredníctvom vzostupu teploty súvisiaceho s ovuláciou a po druhé ovulačným testom cyclotest, ktorý ukazuje hormonálne zmeny. Pozitívny výsledok ovulačného testu môžete zadať do cyclotestu 2 plus, ktorý dodatočne zavedie tieto údaje do memórie a zohľadňuje ich vo vyhodnotení.
 • Keď nemáte možnosť uskutočniť meranie, alebo meranie uskutočníte mimo štvorhodinového meracieho času, jednoducho ho vynechajte a merajte až ďalšie ráno. cyclotest 2 plus sa pri vyhodnotení opiera o údaje cyklu, ktoré má k dispozícii, a napriek tomu spoľahlivo zobrazí, či ste „plodná" alebo „neplodná".

 

Výhody cyclotest 2 plus

cyclotest 2 Plus - antikoncepcia prirodzene a spoľahlivo
cyclotest 2 plus Vám umožňuje aplikovať prirodzenú antikoncepciu bez hormónov a bez vedľajších účinkov. S cyclotestom 2 plus budete sama sebou a nenarušujete svoje prirodzené telesné procesy.Mnohé ženy hovoria už po krátkej dobe aplikovania cyclotestu 2 plus v rámci prirodzenej antikoncepcie, že svoje telo vnímajú inak a po obnovení prirodzeného cyklu opäť žijú v harmónii so svojím telom. Predtým prežívané ťažkosti ako silné bolesti hlavy, obmedzený sexuálny apetít, náladové a hmotnostné výkyvy sa už po krátkom čase vyskytujú zriedkavejšie.

Najvyššia spoľahlivosť vďaka funkcie dvojitej kontroly (Double-Check)
cyclotest 2 plus je jediný v Európe uznaný antikoncepčný počítač, ktorý je schopný zohľadniť pri svojich výpočtoch paralelne dva príznaky plodnosti (teplotu a určenie hormonálnej úrovne/sledovanie hlienu krčka maternice) - to robí cyclotest 2 plus najspoľahlivejším počítačom cyklov pre prirodzenú antikoncepciu.Najnovšia štúdia v tejto oblasti s názvom „Spoľahlivosť a prijateľnosť počítača cyklov a symptotermálnej metódy" ukázala, že cyclotest 2 plus je najspoľahlivejším prístrojom spomedzi antikoncepčných počítačov, pretože najpresnejšie stanovuje neplodné dni. Tento výsledok bol potvrdený nadáciou STIFTUNG WARENTEST. V oboch testoch bola spoľahlivosť zisťovaná na základe použitia cyclotest 2 plus ako merača teploty. Symptotermálnym aplikovaním cyclotestu 2 plus možno ďalej zvýšiť jeho spoľahlivosť.

Aplikovanie cyclotestu 2 Plus bez dodatočných nákladov
S počítačom cyclotest 2 plus máte všetko, čo potrebujete. Používanie nevyžaduje žiadne dodatočné náklady napríklad nevyhnutnosť nákupu testovacích tyčiniek, ako je to obvyklé pri počítačoch na meranie hormónov.

Použitie cyclotestu 2 Plus je jednoduché
cyclotest 2 plus bol vyvinutý s cieľom ponúknuť ženám spoľahlivú a napriek tomu jednoducho ovládateľnú alternatívu antikoncepcie. cyclotest 2 plus zisťuje na základe telesnej teploty nebezpečné dni, kedy môžete otehotnieť. Preto v niektorých dňoch cyklu merajte svoju telesnú teplotu s cyclotestom 2 plus ráno bezprostredne po zobudení a pred vstaním v ležiacej polohe.Bezprostredne po meraní sa Vám na displeji zobrazí Váš aktuálny stav plodnosti: neplodná alebo plodná. Počas zobrazených plodných dní by ste mali dbať na používanie dodatočných antikoncepčných prostriedkov, pokiaľ chcete zabrániť tehotenstvu.

cyclotest 2 Plus uľahčuje plánovanie rodiny

cyclotest 2 plus Vám ukazuje, kedy v aktuálnom cykle počíta so začatím neplodnej fázy po ovulácii. Tento signál sa v priebehu cyklu kontroluje prípadne koriguje na základe aktuálne zisťovaných hodnôt teploty.

cyclotest 2 Plus – Antikoncepcia podľa potreby
Zatiaľ čo tabletkami, špirálou a ostatnými prostriedkami bránite počatiu aj v dňoch, kedy sex nemáte, cyclotest 2 plus Vám umožňuje nasadiť antikoncepciu pre prípad potreby. Túto formu antikoncepcie možno kedykoľvek použiť alebo aj vysadiť. Životné situácie a životné plány sa môžu meniť - s cyclotestom 2 plus si zachováte svoju nezávislosť.

cyclotest 2 Plus - najlepší pomer cena-hodnota
cyclotest 2 plus je víťazom medzi antikoncepčnými počítačmi v hodnotení pomeru cena - hodnota a možno ho jednak použiť v rámci prirodzenej antikoncepcie a môže byť nápomocný aj pri plánovaní rodičovstva. To mnohé ženy oceňujú, pretoče cyclotest 2 plus týmto spôsobom možno aplikovať v každej životnej fáze ženy v plodnom veku. Okrem toho cyclotest 2 plus najúspešnejšie obstál v teste nadácie STIFTUNG WARENTEST.

 

cyclotest 2 Plus je moderná metóda
cyclotest 2 plus je antikoncepčný počítač zodpovedajúci súčasným technickým znalostiam. Integrované USB rozhranie na prenos údajov je v oblasti antikoncepčných počítačov jedinečná funkcia. Pomocou softvéru integrovaného v cycloteste môžete dať zobraziť svoje údaje ako krivku cyklu a urobiť súhrn. Tieto potom môžete dať vytlačiť, uložiť do pamäti alebo poslať e-mailom. Medzitým tisícky spokojných žien aplikujú antikoncepciu s cyclotestom 2 plus spoľahlivo a prirodzene ! Krivka cyklu môže Vašim ošetrujúcim lekárom poskytnúť cenné informácie pri problémoch cyklu a pomôže príp. skrátiť potrebnú terapiu.

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

 

 Cyclotest 2 plus - antikoncepcia bez hormónov

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

OvuPred - ovulačný mikroskop pre viacnásobné použitie

OvuPred - ovulačný mikroskop pre viacnásobné použitie

EAN: 5999881577020

Dostupnosť: Skladom

 • 19,99 € s DPH
 ks
Bazálny teplomer - digitálny, s dvoma desatinnými miestami

Bazálny teplomer - digitálny, s dvoma desatinnými miestami

EAN: 8588006372892

Dostupnosť: Skladom

 • 5,94 € s DPH
 ks
iFertracker - ovulačný monitor

iFertracker - ovulačný monitor

EAN: 6957324200033

Dostupnosť: Skladom

 • 117,60 € s DPH
 ks
KIWU WUKI - Ovulačný test LH - prúžok 5 ks (10 mIU / ml - vysoká citlivosť)

KIWU WUKI - Ovulačný test LH - prúžok 5 ks (10 mIU / ml - vysoká citlivosť)

EAN: 8588006372823

Dostupnosť: Skladom

 • 3,99 € s DPH
 ks
 • AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy
 • Zľavy až 10% na Otehotnenie.sk
 • BlueFertil - pre podporu mužskej plodnosti a kvality spermií
 • PinkFertil - doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti
 • Ovulačné a tehotenské testy s vysokou presnosťou a citlivosťou za super ceny
 • Previous
 • Ďalší

Prihlásenie

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užíváním v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov. Viac informácii