SK CZ DE CH HU AT BG

DVD - cvičenie podľa Ludmily Mojžišovej

DVD - cvičenie podľa Ludmily Mojžišovej

Základné cviky pomáhajúce zlepšiť plodnosť žien teraz na DVD. Pri cvičení 2x denne, ráno a večer aspoň 15-20 minút. Pre posilnenie účinnosti odporúčame piť čaj pre podporu plodnosti podľa Ludmily Mojžišovej. Vhodné aj ako doplnok pri IVF. Metóda Ludmily Mojžišovej pomohla tisícom mužov a žien, ktorí trpeli chorobami pohybového aparátu i chorobami s pohybovým aparátom zdanlivo nesúvisiacimi.

 • Cena: 11,50 € s DPH

EAN: 8588004160156

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: QPG spol. s r.o.

DVD - cvičenie podľa Ludmily Mojžišovej

Základné cviky pomáhajúce zlepšiť plodnosť žien teraz na DVD. Pri cvičení 2x denne, ráno a večer aspoň 15-20 minút. Pre posilnenie účinnosti odporúčame piť čaj pre podporu plodnosti podľa Ludmily Mojžišovej. Vhodné aj ako doplnok pri IVF. 


Metóda Ludmily Mojžišovej pomohla tisícom mužov a žien, ktorí trpeli chorobami pohybového aparátu i chorobami s pohybovým aparátom zdanlivo nesúvisiacimi.

Ak ochabnuté svaly brucha a zadočku neudržia správne postavenie panvy, preťažia sa svaly panvového dna. Panva môže rotovať, nachýlit a prevrátiť sa a nie je potom dostatočnou základňou pre zložitú, nad ňou stojacu stavbu chrbtice.

U človeka so slabými svalmi a ochabnutým bruchom sú potom väčšinou i ostatné svaly nedostatočne funkčné. Svaly sa postupne skracujú. Sedavý spôsob života a nedostatočná pohybová aktivita vedú k poruchám a chorobám, ktoré človek s pohybom a narušeným pohybovým aparátom ani nespája.

Predkladáme len stručný prehľad niektorých porúch, ktoré môžeme cvičením Mojžišovej zlepšiť alebo úplne odstrániť:

 1. Vertebrogénne poruchy spôsobené svalovou nerovnováhou (migrény, detské skoliózy, brnenie rúk, "infarktové" stavy, bolesť v hrudníku vertebrogenného pôvodu, atď).
 2. Zlepšenie svalového korzetu pri už vzniknutých štrukturálnych zmenách (Schoermannova choroba, artrotické nárastky degeneratívneho charakteru, artróza bedier, vyskočené medzistavcové platničky , skoliózy starších pacientov, pooperačné stavy chrbtice, atď)
 3. Gynekologické ťažkosti (funkčná ženská sterilita, nepravidelná a bolestivá menštruácia, nedostatočný vývin maternice u mladých dievčat, absencia menštruácie, atď)
 4. Patologický nález spermiogramu, predovšetkým pri zníženej pohyblivosti a množstve spermií.
 5. Niektoré sexuálne problémy.
 6. Obstipácie (zápcha).

Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej   Cvičenia podľa Ľudmily Mojžišovej na DVD   DVD a kniha s cvikmi podľa Ľudmily Mojžišovej

Vyrobené v spolupráci s fyzioterapeutkou PhDr. Jarmilou Novotnou.

Už nikto nespočíta, koľko detí sa narodilo len vďaka rehabilitačným metódam Ludmily Mojžíšovej. Jej nedožité 75. narodeniny si pripomíname dokumentom O. Trosková (2002). V dokumente Mojžíšci pripomíname 75. nedožité narodeniny Ludmily Mojžíšovej, ktorá objavila začiatkom osemdesiatych rokov metódu jednoduchých cvikov, ktorými pomáhala ženám otehotnieť. Vďaka metóde "smiešnych cvikov", ako sama so sebairóniou vravievala, prišlo na svet takmer šesť stoviek detí do rodín, ktoré sa po rokoch márneho snaženia, často aj mnohých nepríjemných chirurgických zákrokoch, či zdĺhavej hormonálnej liečbe, vzdávali nádeje na úspech. V našej relácii vám predstavíme niekoľko takýchto rodín z Prahy a Chrudimi, ktoré vo svojom úsilí pokračovali a dnes sa môžu pochváliť zdravým potomstvom. Stretnete sa s prvým "Mojžíškom" - tridsaťročným úspešným mladým mužom Honzom, zájdete s nami na návštevu do školy, ktorú navštevujú chlapci z Chrudimi, spoznáte deväťročnú Lidušku, ktorú jej mama z vďačnosti pomenovala po pani Mojžíšovej, uvidíte dva súrodenecké "Mojžíšky" - desaťročného Honzíka a šesťročnú Zuzanku a konečne spoznáte aj najmladšiu z veľkej rodiny "detí pani Mojžíšovej "štrnásťmesačnú Anetku, ktorá sa už budúci mesiac dočká bračeka alebo sestričky aj vďaka cvičeniu pani Mojžíšovej.

VIDEO o živote Ľudmily MOjžišovej NÁJDETE PO KLIKNUTÍ SEM!

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991

Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

Cviky podľa Ľudmily Mojžišovej pre posilnenie svalstva panvového dna.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Kniha - Metóda Ludmily Mojžišovej - praktické cvičenia II

Kniha - Metóda Ludmily Mojžišovej - praktické cvičenia II

EAN: 9788073886530

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

 • 13,99 € s DPH
Kniha - Metóda Ludmily Mojžišovej, praktické cvičenia

Kniha - Metóda Ludmily Mojžišovej, praktické cvičenia

EAN: 9788087021682

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

 • 12,99 € s DPH
PinkFertil | 90 cps | 600mg - špecifický doplnok stravy pre podporu plodnosti ženy

PinkFertil | 90 cps | 600mg - špecifický doplnok stravy pre podporu plodnosti ženy

EAN: 8588004160521

Dostupnosť: Skladom

 • 38 € s DPH
 ks
Vitex agnus castus - Vitex jahňací extrakt 2:1 | 500 mg | 90 cps

Vitex agnus castus - Vitex jahňací extrakt 2:1 | 500 mg | 90 cps

EAN: 8588004160552

Dostupnosť: Skladem

 • 13 € s DPH
 ks
 • AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy
 • Zľavy až 10% na Otehotnenie.sk
 • BlueFertil - pre podporu mužskej plodnosti a kvality spermií
 • PinkFertil - doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti
 • Ovulačné a tehotenské testy s vysokou presnosťou a citlivosťou za super ceny
 • Previous
 • Ďalší

Prihlásenie