POZOR! UPOZORNENIE! od 13.6.2022 do 28.6.2022 nie je možné na našom eshope objednávanie. Budeme radi ak u nás objednáte po tomto dátume.

OvuPred - ovulačný mikroskop pre viacnásobné použitie

Kód: 134
Neohodnotené
Značka: OvuPred
€19,99
Momentálne nedostupné (>5 ks)

Čo je OvuPred? OvuPred je jednoduchý, spoľahlivý ovulačný mikroskop pre viacnásobné použitie, ktorý môže predpovedať dni Vašej ovulácie a teda aj Vaše plodné dni. Práve počas týchto dní je najvyššia pravdepodobnosť otehotnieť.

Detailné informácie

Podrobný popis

OvuPred je jednoduchý, spoľahlivý ovulačný mikroskop, ktorý môže predpovedať dni Vašej ovulácie a teda aj Vaše plodné dni. Práve počas týchto dní je najvyššia pravdepodobnosť otehotnieť. S OvuPred ovulačným mikroskopom môžete zistiť kedykoľvek a kdekoľvek či nastali Vaše plodné dni, alebo nie. Tento jednoduchý, rýchly test vám pomôže sledovať vaše plodné dni s vysokou presnosťou.

Samozrejme, OvuPred slúži aj na rozpoznanie neplodných dní. Môže Vám preto poslúžiť aj ako antikoncepcia v prípade, že si už neželáte otehotnieť a z akéhokoľvek dôvodu nemôžete užívať hormonálnu antikoncepciu.

OvuPred vám pomôže ušetriť náklady na drahé, ovulačné testy na jedno použitie, ktoré sa zvyknú používať dlhodobo. Ak sa snažíte otehotnieť, OvuPred Vám pomôže určiť dni, kedy je otehotnenie najpravdepodobnejšie. Ak však chcete tehotenstvu zabrániť, OvuPred Vám opäť pomôže tým, že určí Vaše neplodné dni. Vďaka tomu je OvuPred menštruačný mikroskop vhodný pre plánovanie rodičovstva úplne prirodzenou cestou. To všetko, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Použitie OvuPred ovulačného mikroskopu je jednoduché. Dáte sliny alebo hlien krčka maternice na sklíčko z mikroskopu a necháte zaschnúť 8-10 minút.

Ak pri pohľade do objektívu mikroskopu uvidíte zmes koliesok podobných bublinkám a beztvaré vzory, znamená to že nemáte plodný deň. Ak má však obraz zreteľnú papraďovú, či rebríčkovú štruktúru, znamená to že ste máte práve plodný deň.

Výhody OvuPred

 • Ide o to najekonomickejšie riešenie: zakúpite ho len raz, ale môžete ho používať pre neobmedzený počet testov.
 • Jeho spoľahlivosť dosahuje 98 percent.
 • To je užitočné najmä v prípade nepravidelných menštruačných cyklov.
 • Jeho denné použitie pomáha ženám plánovať svoj menštruačný cyklus, čo je veľkým prínosom v prípade nepravidelných cyklov.
 • Ide o 100% prírodnú metódu bez vedľajších účinkov.
 • Jedná sa o jednoduchý nástroj. Jediná údržba vyžaduje čistenie sklíčka pred opätovným použitím.
 • Môže byť kombinovaný s inými prírodnými metódami plánovaného rodičovstva.
 • Vrecková veľkosť, môžete ho použiť kdekoľvek.
 • Žiadne ďalšie náklady na výmeny batérií, atď
 • Výrobok je dodávaný s podrobnými a jednoduchými ilustrovanými pokynmi.
 • OvuPred nemá expiračnú dobu.
 • Je veľkou pomocou aj pre sexuálnu výchovu v rodine, alebo v školách.

 

ovupred-ovulacny-mikroskop

Dodatočné parametre

Kategória: Ovulačné testy
Výrobca: GEBAUER PHARMA Co. Ltd. (HUN)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie