Balíček pre stanovenie plodných dní - Ovulačný test OvuPred + Bazálny teplomer + 5ks ovulačných testov

Kód: 89
Akcia
Neohodnotené
€34,38 –6 %
ovupred teplomer ovulacny test
€34,38 –6 % €32,38
Skladom (> 5 ks)

Ovulačný balíček pre ženy, ktoré sa snažia otehotnieť. Pomôže Vám spoľahlivo, jednoducho a presne zistiť kedy presne nastáva Vaša ovulácia a teda plodné dni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovulačný balíček pre ženy, ktoré sa snažia otehotnieť. Pomôže Vám spoľahlivo, jednoducho a presne zistiť kedy presne nastáva Vaša ovulácia a teda plodné dni.

Balíček obsahuje nasledujúce výrobky:

OvuPred - Ovulačný mikroskop pre viacnásobné použitie

OvuPred je jednoduchý, spoľahlivý ovulačný mikroskop pre viacnásobné použitie, ktorý môže predpovedať dni Vašej ovulácie a teda aj Vaše plodné dni. Práve počas týchto dní je najvyššia pravdepodobnosť otehotnieť.

ovupred-ovulacny-mikroskop

 

Bazálny teplomer digitálny (meranie bazálnej teploty)

Digitálny teplomer pre meranie bazálnej teploty - dve desatinné miesta. Teplomer s dvoma desatinnými miestami je vhodný pre určenie plodných a neplodných dní, plánovanie rodičovstva.

Bazálna teplota je teplota tela nameraná ráno po prebudení. Jej každodenné sledovanie v priebehu menštruačného cyklu vám umožní presne zistiť, či a kedy ste mali ovuláciu. Pomocou sledovania bazálnych teplôt naviac ľahko zistíte, akú dlhú máte luteálnej fáze cyklu (doba medzi ovuláciou a začiatkom menštruácie), čo je ukazovateľ, ktorý ovplyvňuje pravdepodobnosť počatia.

 

5ks ovulačných testov ALIVER nutraceutics

Ovulačný test Kiwu Wuki je jednorazový ovulačný test z moču, 5 ks v balení, pre zistenie ovulácie. Sada obsahuje 5 ovulačných testov. Zistite svoje plodné dni! Zistite najvhodnejšie dva dni k počatiu!

ovulacny-test-kiwu-wuki-lh-vysledky

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: