POZOR! UPOZORNENIE! V našom obchode teraz nie je možné zadať objednávku. Budeme radi, ak nám zachováte priazeň a nakúpite u nás po vykonaní potrebných zmien v našom e-shope.
Použite tlačidlo STRÁŽIŤ v produktoch, aby ste boli informovaní o opätovnom spustení objednávok.

Cyclotest baby - ovulačný minipočítač

Kód: 224
7 hodnotení
€189
Momentálne nedostupné

Cyclotest Baby - spoľahlivý prístroj pre určenie ovulácie a plodných dní. Cyclotest Baby je účinná pomôcka, ktorá Vám na základe pravidelných meraní bazálnej teploty vypočíta plodné dni cyklu a presne určí dni ovulácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cyclotest baby Vám pomáha skrátiť obdobie čakania na vytúžené tehotenstvo. Stanovuje na základe Vašej telesnej teploty Vaše plodné dni, počas ktorých môže pohlavný styk viesť s vysokou pravdepodobnosťou k tehotenstvu – úplne prirodzene, bez stresu a bez hormónov alebo zásahov do prirodzených procesov Vášho tela.

Jednoduché a bezpečné použitie

  1. vložte merací snímač do úst
  2. stlačte veľké okrúhle tlačidlo
  3. počkajte, kým prístroj zapípa hotovo! 

Symboly bábätiek oznamujú, kedy sa začína plodná a vysoko plodná fáza.
Ak sa zobrazí vysoko plodná fáza, možno pomocou ovulačného testu cyclotest® preukázať ovulačný hormón LH (luteinizačný hormón) alebo zadať zmenu hlienu a tak určiť optimálny okamih pre počatie.

Čím viac údajov o cykle je uložených v pamäti, tým presnejšie možno ohraničiť plodnú fázu.

Dve bábätká znamenajú vysoko plodnú fázu.

cyclotest-baby-plodna-faza

Rýchlejšie otehotnenie s cyclotestom

Cyclotest baby Vás posunie o ďalší krok bližšie k vytúženému dieťatku a pomôže Vám otehotnieť. Na základe skutočnosti, že žena môže otehotnieť iba vo veľmi krátkom časovom úseku počas cyklu a k tomu musí byť splnených ešte mnoho ďalších podmienok, je dôležité vedieť, kedy presne dochádza počas cyklu k najplodnejšiemu obdobiu pre splodenie dieťaťa.

Paralelne s používaním cyclotestu môžu pri urýchlení otehotnenia pomôcť i ďalšie prostriedky, ako napríklad zmena výživy, regulácia cyklu pomocou byliniek, cielené odstraňovanie stresu a ďalšie.

Výhody cyclotestu

Cyclotest baby Vám pomáha skrátiť obdobie čakania na vytúžené tehotenstvo. Stanovuje na základe Vašej telesnej teploty Vaše plodné dni, počas ktorých môže pohlavný styk viesť s vysokou pravdepodobnosťou k tehotenstvu – úplne prirodzene, bez stresu a bez hormónov alebo zásahov do prirodzených procesov Vášho tela.

Používa sa jednoducho

S cyclotestom baby meriate svoju telesnú teplotu v niektoré dni svojho cyklu bezprostredne po prebudení a pred vstaním. Priamo po meraní sa Vám na displeji ukáže stav plodnosti: vysoko plodná, plodná alebo neplodná. Vďaka pohlavnému styku v ukázaných vysoko plodných dňoch niekoľkonásobne zvyšujete svoje šance na otehotnenie.

Najvyššia spoľahlivosť vďaka funkcii dvojitej kontroly

Cyclotest baby je v Európe jediný povolený počítač pre výpočet cyklu, ktorý je schopný pri svojich výpočtoch zohľadniť dve charakteristiky plodnosti (teplotu & zároveň hladinu hormónov alebo výsledky pozorovania cervikálneho hlienu).

Cyclotest baby Vám dáva istotu pri plánovaní

Cyclotest baby Vám vopred ukazuje, kedy môžete rátať v aktuálnom cykle s ovuláciou. Táto informácia sa v priebehu cyklu na základe aktuálne nameraných teplotných hodnôt preskúšava, prípadne koriguje.

Žiadne dodatočné náklady

S počítačom cyclotest baby máte všetko, čo potrebujete. Nevznikajú Vám žiadne dodatočné náklady napríklad vo forme nutnosti kupovať testovacie tyčinky, ako je to v prípade počítačov merajúcich hormonálnu hladinu.

Cyclotest baby je moderný

Cyclotest baby - počítač pre výpočet cyklu predstavuje najvyšší úroveň techniky. Integrované USB rozhranie na prenos Vašich dát je jedinečnou funkciou medzi počítačmi pre výpočet cyklu. Ak sa Vám napriek pravidelnému pohlavnému styku počas plodných dní nepodarí v želanom čase otehotnieť, môžete svoje osobné dáta ohľadne cyklu preniesť prostredníctvom integrovaného USB rozhrania do svojho počítača a to pomocou USB káblu, ktorý je príslušenstvom k počítaču. Prostredníctvom softwaru cyclotest, ktorý sa nachádza v štartovacom balíčku, môžete podľa potreby zobraziť informácie o svojom cykle ako krivku cyklu a vytvoriť si tak profil plodnosti. Tento si môžete vytlačiť, uložiť alebo poslať e-mailom.

UPOZORNENIE: Z hygienických dôvodov nie je možné zariadenie vrátiť vzhľadom na jeho intímny charakter.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie