Cyclotest 2 plus - antikoncepcia bez hormónov

Kód: 227
43 hodnotení
€169
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Antikoncepcia s cyclotestom - prirodzená antikoncepcia pre každú ženu. Cyclotest 2 plus je antikoncepčná pomôcka vhodná pre široký okruh žien, vyrieši otázku antikoncepcie bez veľkej investície a hlbších biologických znalostí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antikoncepcia pomocou cyclotestu - prirodzená antikoncepcia pre každú ženu

Cyclotest 2 plus je antikoncepčná pomôcka vhodná pre široký okruh žien. Vyrieši otázku antikoncepcie bez veľkej investície a hlbších biologických znalostí. Prirodzene, bez vedľajších účinkov a napriek tomu spoľahlivo. Čas vynaložený denne na aplikáciu je minimálny a použitie komfortné. Cyclotest 2 plus je minipočítač, ktorý spĺňa práve tieto požiadavky. Cyclotest 2 plus Vás podporí v spoľahlivej a prirodzenej antikoncepcii bez hormónov. Prirodzená antikoncepcia s cyclotestom bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Jednoduché stanovenie niekoľkých plodných dní meraním bazálnej teploty.


Prirodzená antikoncepcia bez hormónov je jednoduchá a nevyžaduje veľké finančné náklady

 • Zisťuje zhruba 6 nebezpečných dní počas cyklu, kedy môžete otehotnieť.
 • Zisťuje Vašu telesnú teplotu od prvého dňa menštruácie cez ovuláciu až po začiatok neplodnej fázy a to ranným meraním bezprostredne po zobudení v ležiacej polohe umiestnením snímača pod jazyk (tak ako pri meraní horúčky).
 • Po niekoľkých sekundách zaznie signál oznamujúci ukončenie merania. Nemusíte sa obávať nesprávneho merania, lebo cyclotest 2 plus je vybavený inteligentným monitorovaním a v prípade nesprávneho merania vysiela špeciálny akustický signál. V takom prípade môžete meranie jednoducho opakovať.
 • Bezprostredne po meraní na displeji mikropočítača cyclotest 2 plus objaví, či ste práve neplodná a či môžete vynechať dodatočnú antikoncepciu, alebo či máte práve jeden plodných dní a mali by ste k zabráneniu počatiu použiť antikoncepciu napr. kondóm
 • Ak chcete dostať ešte presnejšie údaje, môžete v indikovaných vysokoplodných dňoch dodatočne vykonať cyclotest ovulácie. Ak je test pozitívny, svedčí to o tom, že v najbližších hodinách nastane ovulácia a blíži sa koniec plodnej fázy. Týmto spôsobom sa určí koniec plodnej fázy tzv. spôsobom dvojitej kontroly: po prvé je možné zistiť ukončenie plodnej fázy cyclotestom 2 plus prostredníctvom vzostupu teploty súvisiaceho s ovuláciou a po druhé ovulačným testom cyclotest, ktorý ukazuje hormonálne zmeny. Pozitívny výsledok ovulačného testu môžete zadať do cyclotestu 2 plus, ktorý dodatočne zavedie tieto údaje do memórie a zohľadňuje ich vo vyhodnotení.
 • Keď nemáte možnosť uskutočniť meranie, alebo meranie uskutočníte mimo štvorhodinového meracieho času, jednoducho ho vynechajte a merajte až ďalšie ráno. cyclotest 2 plus sa pri vyhodnotení opiera o údaje cyklu, ktoré má k dispozícii, a napriek tomu spoľahlivo zobrazí, či ste „plodná" alebo „neplodná".

Výhody cyclotest 2 plus

 • Je pre všetky ženy, ktoré nechcú alebo nemôžu užívať hormonálnu antikoncepciu
 • Ušetrí čas pri zisťovaní plodných a neplodných dní
 • Dlhodobé používanie bez vedľajších a nežiadúcich účinkov, ktoré prináša užívanie hormonálnej antikoncepcie
 • Spoľahlivosť až 99% - porovnateľná s hormonálnou antikoncepciou
 • Výhodná cena vzhľadom na dlhodobé používanie: 5 až 10 rokov

Opätovné prežívanie ženskosti!

Cyclotest Vám umožňuje aplikovať prirodzenú antikoncepciu bez hormónov a bez vedľajších účinkov. S cyclotestom budete sama sebou a nenarušujete svoje prirodzené telesné procesy. Mnohé ženy hovoria už po krátkej dobe aplikovania cyclotestu v rámci prirodzenej antikoncepcie, že svoje telo vnímajú inak a po obnovení prirodzeného cyklu opäť žijú v harmónii so svojím telom. Predtým prežívané ťažkosti ako silné bolesti hlavy, obmedzený sexuálny apetít, náladové a hmotnostné výkyvy sa už po krátkom čase vyskytujú zriedkavejšie.

Najvyššia spoľahlivosť vďaka funkcie dvojitej kontroly (Double-Check)

Cyclotest je jediný v Európe uznaný antikoncepčný počítač, ktorý je schopný zohľadniť pri svojich výpočtoch paralelne dva príznaky plodnosti (teplotu a určenie hormonálnej úrovne/sledovanie hlienu krčka maternice) - to ho robí najspoľahlivejším počítačom cyklov pre prirodzenú antikoncepciu. Najnovšia štúdia v tejto oblasti s názvom „Spoľahlivosť a prijateľnosť počítača cyklov a symptotermálnej metódy" ukázala, že cyclotest je najspoľahlivejším prístrojom spomedzi antikoncepčných počítačov, pretože najpresnejšie stanovuje neplodné dni. Tento výsledok bol potvrdený nadáciou STIFTUNG WARENTEST. V oboch testoch bola spoľahlivosť zisťovaná na základe použitia cyclotest 2 plus ako merača teploty. Symptotermálnym aplikovaním cyclotestu možno ďalej zvýšiť jeho spoľahlivosť.

Bez dodatočných nákladov

S počítačom cyclotest 2 plus máte všetko, čo potrebujete. Používanie nevyžaduje žiadne dodatočné náklady napríklad nevyhnutnosť nákupu testovacích tyčiniek, ako je to obvyklé pri počítačoch na meranie hormónov.

Použitie cyclotestu je jednoduché

Cyclotest bol vyvinutý s cieľom ponúknuť ženám spoľahlivú a napriek tomu jednoducho ovládateľnú alternatívu antikoncepcie. Zisťuje na základe telesnej teploty nebezpečné dni, kedy môžete otehotnieť. Preto v niektorých dňoch cyklu merajte svoju telesnú teplotu ráno bezprostredne po zobudení a pred vstaním v ležiacej polohe. Bezprostredne po meraní sa Vám na displeji zobrazí Váš aktuálny stav plodnosti: neplodná alebo plodná. Počas zobrazených plodných dní by ste mali dbať na používanie dodatočných antikoncepčných prostriedkov, pokiaľ chcete zabrániť tehotenstvu.

Uľahčuje plánovanie rodiny

Cyclotest Vám ukazuje, kedy v aktuálnom cykle počíta so začatím neplodnej fázy po ovulácii. Tento signál sa v priebehu cyklu kontroluje prípadne koriguje na základe aktuálne zisťovaných hodnôt teploty.

Antikoncepcia podľa potreby

Zatiaľ čo tabletkami, špirálou a ostatnými prostriedkami bránite počatiu aj v dňoch, kedy sex nemáte, cyclotest Vám umožňuje nasadiť antikoncepciu pre prípad potreby. Túto formu antikoncepcie možno kedykoľvek použiť alebo aj vysadiť. Životné situácie a životné plány sa môžu meniť - s cyclotestom si zachováte svoju nezávislosť.

Najlepší pomer cena-hodnota

Cyclotest 2 plus je víťazom medzi antikoncepčnými počítačmi v hodnotení pomeru cena - hodnota a možno ho jednak použiť v rámci prirodzenej antikoncepcie a môže byť nápomocný aj pri plánovaní rodičovstva. To mnohé ženy oceňujú, pretože týmto spôsobom ho možno aplikovať v každej životnej fáze ženy v plodnom veku. Okrem toho cyclotest obstál najúspešnejšie v teste nadácie STIFTUNG WARENTEST.

Cyclotest je moderná metóda

Cyclotest 2 plus je antikoncepčný počítač zodpovedajúci súčasným technickým znalostiam. Integrované USB rozhranie na prenos údajov je v oblasti antikoncepčných počítačov jedinečná funkcia. Pomocou softvéru integrovaného v cycloteste môžete dať zobraziť svoje údaje ako krivku cyklu a urobiť súhrn. Tieto potom môžete dať vytlačiť, uložiť do pamäti alebo poslať e-mailom. Medzitým tisícky spokojných žien aplikujú antikoncepciu s cyclotestom 2 plus spoľahlivo a prirodzene! Krivka cyklu môže Vašim ošetrujúcim lekárom poskytnúť cenné informácie pri problémoch cyklu a pomôže príp. skrátiť potrebnú terapiu. 

UPOZORNENIE: Z hygienických dôvodov nie je možné zariadenie vrátiť vzhľadom na jeho intímny charakter.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: