SK CZ DE CH HU AT BG

Charitatívna činnosť | Social Responsibility | UNICEF

Pomôžte nám pomáhať!

Pomôžte nám pomáhať!

Vedeli ste, akú má hodnotu život dieťaťa v Afrike...?  25,- EUR je suma, ktorá zachráni jedno africké dieťa pred smrťou!

25,- EUR zabezpečí očkovacie séra proti šiestim hlavným smrteľným ochoreniam detí v Afrike, ktoré my v Európe poznáme už len z knižiek ... Kúpou bábiky UNICEF zachránite jedno africké dieťa a navyše možete bábikou urobiť radosť svojim blízkym či deťom. 

Detský fond OSN - UNICEF je najväčšou svetovou organizáciou, ktorá sa zaoberá ochranou a zlepšovaním životných podmienok detí a podporou ich všestranného rozvoja. Cieľom projektu "Adoptuj bábiku a zachrániš dieťa" je získať finančné prostriedky pre celosvetovú očkovaciu kampaň UNICEF, a to za použitia symbolu, ktorý poznajú všetky deti na svete - bábiky.

Jedna bábika sa predáva za 25,-EUR. Táto suma presne zodpovedá cene očkovania jedného dieťaťa proti šiestim smrteľným detským chorobám (osýpky, záškrt, čierny kašeľ, tetanus, tuberkulóza, detská obrna).

Vďaka tejto kampani sa každoročne darí zachrániť až 3 milióny detí. Bábiky by mali byť oblečené v národných kostýmoch jednotlivých krajín a odrážať aj iné etnické a rasové zvláštnosti tej ktorej krajiny (farba pleti, tvar očí, vlasy ....).

UNICEF - detský fond - bábiky UNICEF   Bábiky UNICEF - detský fond unicef

© UNICEF/NYHQ2010-1018/Olivier Asselin     © UNICEF/NYHQ2008-1505/Pierre Holtz

Bábiky ponúkané na stránke www.otehotnenie.sk sú vyrobené šikovnými ručičkami žiačok Strednej odbornej školy Jarmočná 108 v Starej Ľubovni www.sosjsl.sk. Tieto krásavice, ktoré si môžete zakúpiť na našej stránke sú jedinečné a unikátne. Žiadna z bábik nemá svoju dvojníčku.

 UNICEF bábika - adpoptuj bábiku a zachrániš jedno africké dieťa. 

 UNICEF bábika - adpoptuj bábiku a zachrániš jedno africké dieťa. UNICEF bábika - adpoptuj bábiku a zachrániš jedno africké dieťa.

Každá bábika, ktorú si zakúpite, je vybavená vlastným preukazom totožnosti - rodným listom, kde je zapísané meno tvorcu bábiky, adresa tvorcu, meno bábiky, krajinu, ktorú predstavuje, a ďalšie údaje o bábike. Každá bábika je originál, preto si ju môžete objednať len v jednom exemplári.

Ten, kto bábiku kúpi, tak vlastne symbolicky adoptuje dieťa, ktoré bábika predstavuje. Spolu s bábikou dostane pohľadnicu UNICEF, ktorú zašle tvorcovi bábiky s oznámením, že jeho bábika našla "svoju rodinu".

Celoročne sa bábiky ponúkajú na adopciu-predaj na internetovej stránke WWW.OTEHOTNENIE.SK a WWW.ETANI.SK
Všetky informácie o organizácii UNICEF nájdete na internetových stránkach www.unicef.sk

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

  • AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy
  • Zľavy až 10% na Otehotnenie.sk
  • BlueFertil - pre podporu mužskej plodnosti a kvality spermií
  • PinkFertil - doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti
  • Ovulačné a tehotenské testy s vysokou presnosťou a citlivosťou za super ceny
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užíváním v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov. Viac informácii