SK CZ DE CH HU AT BG

Novinky, liečba neplodnosti, plodnosť, podpora plodnosti, probémy s otehotnením.

NOVINKY na Otehotnenie.sk

Balikomat

Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení. Pre zabezpečnie čo najvyššej diskrétnosti sme pre vás zaviedli službu doručovania zásielok cez sieť Balíkomat 24/7.

O čo ide?  

Balíkomat 24/7 je revolučný spôsob doručenia - nemusíte sa prispôsobovať kuriérovi, ani stáť dlhé rady na pošte!
Tovar Vám doručíme do Vami vybraného Balíkomatu, ktoré sú rozmiestnené po celom Slovensku. Pri uložení balíku Vám bude doručená SMS s otváracím kódom. Balík si následne do 72 hodín vyzdvihnete v čase, ktorý bude vyhovovať Vám - neskoro večer, cez víkend aj sviatok. 

O najvyššiu kvalitu, štandardy a včasnosť doručovania zásielok sa stará kuriérska spoločnosť InTime. www.easypack24.sk 

 

 

Balíkomat 24/7

Vyberte si sami čas, ktorý vám najviac vyhovuje. Vyzdvihnite si vašu zásielku kedykoľvek počas dňa, v noci, cez víkend alebo vo sviatok. Dostanete sms potvrdenie v momente keď je vaša zásielka pripravená na vyzdvihnutie v balíkomate

 

 

Balíkomat 24/7

Čakanie v rade je strata času. Jednoducho si vyberte vám najdostupnejší balíkomat 24/7 a vyzdvihnite si balík bez čakania a kedykoľvek do 72 hodín od prijatia sms s otváracím kódom.

 

 

Baliokomat

Už nikdy viac sa nemusíte dohadovať vopred a prispôsobovať sa kuriérom na čase doručenia. Zásielku máte pripravenú na prevzatie nasledujúci pracovný deň po jej odoslaní z eshopu! Plus postačí vám len 17 sekúnd na jej vyzdvihnutie ( bez platby dobierky ).

 

 

Balikomat

Platby realizované platobnými kartami na balíkomatoch sú bezpečné! Používame platobné terminály certifikované Slovenskou Sporiteľňou a.s Odolné kovové schránky našich balíkomatov možu byť otvorené len po zadaní vášho unikátneho otváracieho kódu! Celý priestor monitorujú 3 bezpečnostné kamery. Vždy sa otvorí len schránka , ktorá obsahuje vašu zásielku. V prípade evidentne poškodeného balíka ho môžete jednoduchým spôsobom opäť vrátiť do schránky a uplatniť si jeho reklamáciu u kuriérskej spoločnosti IN TIME s.r.o.

 

 

Balikomat

Zabudnite na udivené pohľady iných. Pri preberaní vašej zásielky z balíkomatu ostane všetko, čo je pre vás osobné, v tajnosti. Balíkomat nikdy nepokazí prekvapenie pri kúpe darčeka milovanej osobe, ako sa to nechtiac môže stať kurérovi.

 

Balikomat

  • AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy
  • Zľavy až 10% na Otehotnenie.sk
  • BlueFertil - pre podporu mužskej plodnosti a kvality spermií
  • PinkFertil - doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti
  • Ovulačné a tehotenské testy s vysokou presnosťou a citlivosťou za super ceny
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užíváním v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov. Viac informácii