SK CZ DE CH HU AT BG

O nás | Portál o plodnosti | Otehotnenie.sk

Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - pomôžeme Vám otehotnieť Otehotnenie.skProblémy s otehotnením, plodnosťou, počatím. Ako otehotnieť. Otehotnenie.sk - Ako otehotnieť? Problémy s oteohtnením. Otehotnenie.sk Portál pre liečbu nepodnostiProblémy s počatím, otehotnením Ako Otehotnieť? Portál pre podporu plodnosti. Ako Otehotnieť? Eshop otehotnenie.sk Portál venovaný párom snažiacim sa otehotnieť. otehotnenie-sk-ako-otehotniet-slideshare-logo

 Ako Otehotnieť? Portál Otehotnenie.sk Vám poradí ako na to.    UNICEF bábika Novinky o plodnosti
   Ako Otehotnieť? Portál Otehotnenie.sk    Eshop s produktami pre podporu otehotnenia.

O projekte Otehotnenie.sk

Venujeme sa problémom s otehotnením, neplodnosťou na neivnazívnej liečbe neplodnosti a funkčnej sterility.

Pomôžeme Vám vyriešiť otázku počatia či problémy spojené s otehotnením.

Ľudia patria medzi najmenej plodných obyvateľov našej planéty. Tehotenstvo je výsledok komplexnej kombinácie mnohých faktorov a udalostí. Keď sa pokúšate mať dieťatko, šance na úspech a otehotnenie v každom mesiaci sú len 20%.

Keď tehotenstvo neprichádza okamžite, veľa žien cíti úzkosť a strach že niečo nie je v poriadku. Ale potešíme Vás - sme tu ešte my a naše produkty, ktoré Vám môžu pomôcť na ceste k úspechu. Produkty, ktoré výrazne zvýšia Vaše šance otehotnieť.

Pre niektoré páry je počatie relatívne jednoduché. Iné páry možu potrebovať niekoľko extra krokov k dosiahnutiu úspechu. Keď sa Vám nepodarilo počať ani po 12 mesiacoch skúšania (alebo po šiestich mesiacoch, keď máte 35 a viac rokov) mali by ste vyhľadať lekársku asistenciu. Váš lekár Vám istotne poradí či pomôže vyriešiť Váš problém. Prípadne doporučí vhodnú metódu ako počatiu dopomôcť.

Dovtedy však nemusíte mať obavy. Problémy s počatím a neplodnosťou sú oveľa bežnejšie, než si viete predstaviť. Približne jeden z desiatich párov zažíva problémy s počatím dieťaťa alebo neplodnosťou. Vysoké percento tých, ktorí podstúpia túto extra cestu k počatiu je úspešných. Spôsobov ako uspieť je veľa. Niektoré sú jednoduché, iné menej jednoduché. Každý z nich Vás však prinesie bližšie k cieľu a pomôže Vám zvýšiť šance otehotnieť.

Najdôležitejšie však je aby ste túto cestu podstúpili spolu s Vašim partnerom. Keď narazíte na problém, mali by ste spolu nájť jeho riešenie.

Pamätajte, že len vy určujete smer, ktorým sa vyberiete!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

 

Tím Otehotnenie.sk

Portál o plodnosti - Otehotnenei.sk

 

  • AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy
  • Zľavy až 10% na Otehotnenie.sk
  • BlueFertil - pre podporu mužskej plodnosti a kvality spermií
  • PinkFertil - doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti
  • Ovulačné a tehotenské testy s vysokou presnosťou a citlivosťou za super ceny
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užíváním v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov. Viac informácii