Potencia muža

Kód: 431
Neohodnotené
€63,24 –9 %
kotvicnik zemny bluefertil caj na podporu plodnosti
€63,24 –9 % €57,70
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Pojem potencia je naozaj veľmi široký a hoci slovo impotencia pozná väčšina mužov, pod názvom potencia si môže každý predstaviť niečo iné. Potencia však má u mužov význam najmä pre schopnosť dosiahnutia erekcie a zároveň pre schopnosť splodiť potomstvo. Práve tieto dva predpoklady toto slovo vystihujú asi najlepšie.

Výhodný balík obsahuje  vitamíny BlueFertil, Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) v kapsuliach a Čaj na potenciu a plodnosť pre mužov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček obsahuje nasledujúce výrobky:

BlueFertil (120cps / 600mg) - výhodné balenie

BlueFertil je doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie. Obsahuje komplex 115 rôznych bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín zameraných na podporu reprodukčného zdravia muža. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality. Zloženie BlueFertil je zamerané aj na podporu fyzickej a psychickej kondície, ktoré sú počas plánovania potomstva jedným z predpokladov úspešnosti.

Užívať 4 kapsuly 1x denne pred jedlom počas 3 mesiacov pred plánovaným splodením dieťaťa. Zapiť dostatočným množstvom vody. Odporúčaná dĺžka kúry je minimálne 3 mesiace.

Kotvičník zemný - Tribulus Terrestris, Extrakt 90%, Kapsule (120cps / 500mg)

Vyznačuje sa mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti. U mužov bol mnohokrát potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady. Pôsobí aj ako regeneračný prostriedok pre osoby stredného a staršieho veku, regeneruje svalové vlákno, rozpúšťa obličkové a žlčníkové kamene, zlepšuje peristaltiku čriev, pomáha pri impotencii, zlepšuje imunitu, pomáha pri chorobách obličiek pri obličkových kameňoch a chorobách močového mechúra.

Kotvičník užívať 1-2 kapsuly večer po jedle.

Čaj na potenciu a plodnosť pre mužov 100g

Bylinný sypaný čaj pre mužov na potenciu, plodnosť a lepšie spermie, podľa Paed.Dr. Rotha, 100 g.Kúra na 3 týždne. Odporúča sa vypiť 3-4 kúry, potom nasleduje mesačná prestávka, potom opäť opakovať.

Čajová lyžička sa zaleje šálkou vriacej vody (1 / 4 litra), nechá sa lúhovať 10-15 min. Pije sa 2-3x denne, ráno najlepšie na lačno.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: