BlueFertil (120cps / 600mg) - pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie

Kód: 53
Tip
69 hodnotení
Značka: KIWU WUKI
€39
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

BlueFertil  je doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie. Pozitívne ovplyvňuje pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu, tvar a objem ejakulátu.

Detailné informácie

Podrobný popis

BlueFertil je doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie. Obsahuje komplex 115 rôznych bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín zameraných na podporu reprodukčného zdravia muža.

Pozitívne ovplyvňuje pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu, tvar a objem ejakulátu. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality. Zloženie BlueFertil je zamerané aj na podporu fyzickej a psychickej kondície, ktoré sú počas plánovania potomstva jedným z predpokladov úspešnosti.

Hlavné účinky BlueFertilu

  • zväčšenie hustoty spermií
  • zvýšenie objemu ejakulátu
  • zvýšenie pohyblivosti spermií
  • zlepšenie tvaru spermií
  • zlepšenie fyzickej a psychickej kondície

 

bluefertil-podpora-muzskej-plodnosti

 

Odporúčané užívanie

4 kapsuly 1x denne pred jedlom počas 3 mesiacov pred plánovaným splodením dieťaťa. Zapiť dostatočným množstvom vody.
Odporúčaná dĺžka kúry je minimálne 3 mesiace.

Obsah balenia

120 cps | 600mg (kúra na 1 mesiac)

Aké je zloženie BlueFertil a aký majú jednotlivé zložky vplyv na organizmus?

Jednou zo základných zložiek zabezpečujúcou účinnosť prípravku BlueFertil je Epimedium sagittatum. Má výrazný vplyv na tvorbu spermií a pomáha pri mužskej impotencii. Ide o výťažok z rastliny, ktorá už v minulosti bola známa ako silné afrodiziakum. Zároveň zvyšuje citlivosť nervových zakončení vrátane pohlavných orgánov, čo má za následok skvalitnenie sexuálneho pôžitku.

Muira puama pozitívne pôsobí na tvorbu spermií a ich kvalitu. Ide tiež o silné antidepresívum, odstraňuje stres a navracia telu psychickú pohodu. Zvyšuje sexuálnu túžbu, napomáha udržať erekciu.

Erythroxylum catuaba, látka stimulujúca nervový systém, sexuálne funkcie a používa sa pri liečbe mužskej impotencie. Má regeneračné, povzbudzujúce a energizujúce účinky, odstraňuje z tela únavu, nervozitu a stres.

Ďalšou zložkou, ktorá pozitívne ovplyvňuje sexuálne funkcie patrí aj MACA peruánska. Zvyšuje sexuálnu potenciu mužov a pomáha pri neplodnosti tým, že priaznivo reguluje hladinu hormónov v tele. Zároveň pôsobí proti únave a vyčerpanosti. Jej užívanie prináša so sebou rast fyzickej a psychickej výkonnosti.

Preukázateľný vplyv na mužskú plodnosť má aj carnitin a taurín. Ide o látky, ktoré zvyšujú plodnosť, pohyblivosť a kvalitu spermií. Taurín má zároveň energizujúce účinky na ľudské telo.

Testosterón je najdôležitejší mužský hormón zodpovedajúci za úspešnú reprodukciu. Jeho nedostatok môže viesť k zníženiu libida, či dokonca až k samotnej neplodnosti. DAA alebo kyselina asparágová napomáha jeho uvoľňovaniu a tým aj zvýšeniu.

MCT je stredne dlhý reťazec mastných kyselín prítomný napríklad v panenskom kokosovom oleji. Podieľa sa na tvorbe hormónov a ich vyváženého množstva v tele a dobrý stav spermií. Podľa klinických výskumov pomáha v boji proti toxínom nachádzajúcich sa v životnom prostredí (cigaretový dym, výfukové plyny, uhoľný decht) a ich následkami v podobe abnormalít spermií a zhoršenou plodnosťou.

Zinok je dôležitý pre vonkajšiu vrstvu obalu spermie a jej bičík . Zinok zvyšuje hustotu spermií, zvyšuje ich počet, zlepšuje pohyb a zvyšuje hladinu testosterónu, ktorá je rozhodujúca pre spermatogenézu. Zinok sa stráca s každou ejakuláciou, preto aktívny sexuálny život a nízky príjem zinku v strave môže spôsobiť impotenciu, neplodnosť a nízky počet spermií. U neplodných mužov bolo preukázané, že majú nižšiu hladinu zinku ako majú muži normálne.

Arginín je aminokyselina ktorá tvorí až 80% bielkovín spermií, preto jeho nedostatok môže viesť až k neplodnosti. Arginín zvyšuje tvorbu dusíka, čím sa zlepší priechodnosť krvi v cievach penisu, pozitívne ovplyvňuje produkciu a pohyblivosť spermií.

Na plodnosť vplýva aj správne fungovanie tela, ktoré je výsledkom dostatočného množstva minerálov a vitamínov v tele. Jedným z jeho zdrojov je Aquamin – prírodný zdroj minerálov získavaný z červených rias. Obsahuje v sebe viac ako 72 minerálov, ako je horčík, vápnik, selén, železo a ďalšie.

V prípravku BlueFertil je zastúpené aj množstvo vitamínov. Vitamín B9 alebo kyselina listová chráni spermie pred poškodením a vznikom abnormalít. Na fyzickú a sexuálnu výkonnosť má vplyv vitamín E, ktorý tiež zvyšuje pohyblivosť spermií a ich schopnosť preniknúť do vajíčka.

Selén: je silný antioxidant a pozitívne vplýva na tvorbu spermií. Príliš nízke hodnoty selénu sa spájajú so zlým spermiogramom a pohyblivosťou spermií. Výskum naznačuje možnú súvislosť medzi nízkou úrovňou selénu u starších rodičov a deťmi s Downovým syndrómom.

Vitamín B12: sa podieľa na bunkovom dozrievaní a syntéze DNA. Nedostatok vitamínu B12
vo výžive je spojený so znížením počtu spermií a ich motility, preto je vitamín B12 nevyhnutný pri ich ďalšej tvorbe.

Vitamín C: je antioxidant prítomný v semennej plazme. Napomáha zvyšovať počet spermií v ejakuláte, pomáha ich pohyblivosti a znižuje riziko deformácie spermií. Taktiež pomáha znižovať množstvo olova v tele. Doplnky vitamínu C údajne zlepšujú kvalitu spermií u fajčiarov.

Vitamín E: Antioxidant rozpustný v tukoch pomáha zlepšiť celkový zdravotný stav spermie a môže zvýšiť pohyblivosť spermií a následné spojenie s vajíčkom. Spermie môžu byť poškodené voľnými radikálmi a Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k zníženiu počtu voľných radikálov v tele. Nedostatok vitamínu E môže viesť k poškodeniu reprodukčných tkanív.

L - karnitín: hrá kľúčovú úlohu v energetickom metabolizme spermií . Mnoho vedeckých štúdií ukázalo , že karnitíny hrajú dôležitú úlohu vo funkcii spermií ovplyvňujúce ich pohyblivosť , morfológiu , koncentráciu a počet .

Meď: má dôležitú úlohu ako lapač voľných radikálov a pomáha predchádzať poškodeniu bunkovej štruktúry.

Vitamín A: je nevyhnutný pre nepretržitú produkciu spermií.

Vitamín C: je antioxidant prítomný v ejakuláte. Zvyšuje počet a pohyblivosť spermií a znižuje riziko ich poškodenia. Rovnako napomáha odstrániť olovo z tela a je obzvlášť dôležitý v prípade, že strava je chudobná na čerstvé ovocie a zeleninu. Doplnenie vitamínu C údajne zlepšuje kvalitu spermií u fajčiarov.

Kyselina listová: Štúdie naznačujú, že kyselina listová spolu so zinkom zlepšuje kvalitu spermií. Má zásadný význam pre vývoj buniek a delenie buniek ( krvotvorba ), ako aj pre dobrú funkciu centrálneho nervového systému.

Vitamín D3: pomáha pri produkcii pohlavných hormónov u mužov. Nedávna štúdia zistila, že hladina vitamínu D3 u mužov priamo zodpovedá kvalite spermií. Muži s vyššou hladinou vitamínu D v krvi mali vyššiu kvalitu spermií, ktoré boli rýchlejšie a lepšie sa pohybovali, tiež lepšie prenikali do vajíčka.

Vitamín B1: Tiamín ( vitamín B5 ) a Riboflavín ( vitamín B2 ) pomáhajú telu získavať energiu a ovplyvňujú enzýmy, ktoré majú vplyv na svaly, nervy a srdce.

Skladovanie

Na suchom mieste pri teplote 15 - 30° C. Chráňte pred slnečným žiarením a sálavým teplom.

Zloženie

Carnitine, Arginine AKG, Aquamin*, DAA (D-Aspartic Acid), Taurine, Epimedium sagittatum (Icariin 20%), Muira puama 20:1, Erythroxylum catuaba 20:1, MACA 4:1, Green Tea (80% Catechins), Coconut oil MCT (medium chain triglycerides), Zinc gluconate 13%, Vitamin B1 (Thiamine), Vitamin B2 (Riboflavin), Iodine, Vitamin B3 (Niacin), Vitamin B5 (Pant. Acid), Vitamin B6 (Pyridoxine), Vitamin B7 (Biotin), Vitamin B9 (Folic Acid), Vitamin B12, Vitamin E, Vitamin C, Calcium, Magnesium, Phosphorus, Selenium, Sodium, Potassium, Fiber, Copper, Iron, Manganese, Rose hips, L – Lysine, L – Methionine, L – Cysteine, L – Leucine, L – Isoleucine, L – Valine, Mineral booster*, Pangavit*, Microcrystaline celulose, Magnesium stearate, Silica, Maltodextrin

* AQUAMIN je unikátny morský multiminerálny komplex, poskytujúci bioaktívny vápnik, horčík a 72 ďalších minerálov a stopových prvkov pre doplnenie výživy.

* Mineral booster je špeciálny koktail vitamínov a minerálov pozostávajúci zo 14 zložiek (Vitamíny C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, E a iné)

* Pangavit je potravinový doplnok obsahujúci 20 vitamínov, minerálov, stopových prvkov a bielkovín.

Neobsahuje kvasnice, škrob ani lepok. Vhodné pre diabetikov. Mäkké želatínové kapsule. Bez umelých farbív, konzervačných látok a arómy. Vitamínový a rastlinný doplnok stravy. Nie je určené deťom. Ukladať mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Čo by ste mali dodržiavať?

  • Vyvarujte sa nikotínu a alkoholu tak ako sa len dá
  • Ak užívate dlhodobo lieky, poraďte sa so svojim lekárom, aký majú vplyv na tvorbu spermií
  • Vyhýbajte sa všetkým toxínom obsiahnutým v strave
  • Pouvažujte o pohybových aktivitách, ktoré vám pomôžu nielen zlepšiť váš fyzický stav, ale aj psychickú pohodu, ktorá má značný vplyv na správne fungovanie celého organizmu. Naučte sa relaxovať ;-)
  • Vyhýbajte sa všetkým druhom tepla. Spermie sú veľmi citlivé na teplotu, tesné nohavice, notebooky na kolenách, saunovanie alebo horúci kúpeľ. Vykurovanie autosedačky má na kvalitu spermií tiež nepriaznivý vplyv.

Je užívanie BlueFertilu bezpečné?

Všetky zložky BlueFertilu sú bezpečné pre užívanie a môžu byť užívané aj dlhodobo. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky pri dodržiavaní odporúčanej dennej dávky. V prípade, že sa dlhodobo liečite na akýkoľvek problém, alebo ak dlhodobo užívate lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Detailné zloženie

bluefertil-detailne-zlozenie

Porovnávacia tabuľka doplnkov stravy pre podporu plodnosti muža

bluefertil-porovnanie-doplnkov-stravy-pre-podporu-plodnosti-muza

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Z Avatar autora Vyborne vysledky 12.11.2019 11:14
Chceli by sme odporucit bluefertil, kedze pred pol rokom mal moj manzel zle vysledky zo spermiogramu, znizenu pohyblivost spermii, DNA fragmentaciu a i. tento mesiac sme podstupili ivf a po vysledkoch dvaja nezavisli doktori, ktori nam robili dve rozne vysetrenia, povedali ze taky spermiogram dlho nevideli. Verime, ze nam to dopomohlo.
Odpovedať