BlueFertil Plus (120cps / 600mg) - pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie

Kód: 53
Tip
108 hodnotení
Značka: KIWU WUKI
€39
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

BlueFertil Plus  – je doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie.  Obsahuje komplex bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín zameraných na podporu reprodukčného zdravia muža. Pozitívne ovplyvňuje pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu, tvar a objem ejakulátu. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality. Zloženie BlueFertil Plus je zamerané aj na podporu fyzickej a psychickej kondície, ktoré sú počas plánovania potomstva jedným z predpokladov úspešnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

BlueFertil Plus  – je doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie.  Obsahuje komplex bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín zameraných na podporu reprodukčného zdravia muža. Pozitívne ovplyvňuje pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu, tvar a objem ejakulátu. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality. Zloženie BlueFertil Plus je zamerané aj na podporu fyzickej a psychickej kondície, ktoré sú počas plánovania potomstva jedným z predpokladov úspešnosti.

Hlavné účinky BlueFertil Plus

  • zväčšenie hustoty spermií
  • zvýšenie objemu ejakulátu
  • zvýšenie pohyblivosti spermií
  • zlepšenie tvaru spermií
  • zlepšenie fyzickej a psychickej kondície

Odporúčané užívanie:  4 kapsuly 1x denne pred jedlom počas 3 mesiacov pred plánovaným splodením dieťaťa. Zapiť dostatočným množstvom vody.

Obsah balenia: 120 cps |600mg (kúra na 1 mesiac)

Odporúčaná dĺžka kúry: min. 3 mesiace

Neobsahuje kvasnice, škrob ani lepok. Vhodné pre diabetikov. Mäkké želatínové kapsule. Bez konzervačných látok a arómy. Vitamínový a rastlinný doplnok stravy. Nie je určené deťom. Ukladať mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Na suchom mieste pri teplote 15 - 30° C.  Chráňte pred slnečným žiarením a sálavým teplom.

Zloženie:  Účinné látky:  Vitamin C (Ascorbic Acid) 200mg, Calcium  120mg, Magnesium  40mg, Vitamin B1 (Thiamine)  2mg, Vitamin B2 (Riboflavin)  4,64mg, Vitamin B3 (Niacin)  7,2mg, Vitamin B5 (Pantothenic Acid)  40mg, Vitamin B6 (Pyridoxine)  28mg, Vitamin B7 (Biotin)  0,0225mg, Vitamin B9 (Folic Acid) 1mg, Vitamin B12 (Cobalamin) 0,25mg, Vitamin E (Tokoferyl Acetate)  0,4mg, Rose hips 160mg, Phosphorus 12mg, Sodium 24mg, Potassium 4mg, L-Lysine 4,816mg, L-Methyonine 5,04mg, L-Cysteine 5,872mg, L-Leucine (BCAA)  4,816mg, L- lsoleucine (BCAA)  7,136mg, L-Valine  3,76mg, Copper 0,8mg, L-Gluthathione 80            mg, L-Carnitine 120mg, Taurine  120mg, N-Acetyl L-Cysteine 200mg,  Vitamin A (Acetate)  2mg, Vitamin D3  (Cholekalciferol)  0,015mg, Coenzyme Q 10  100mg, Zinc gluconate 13%  8mg, Chromium 0,08mg, Selenium  0,08mg, Tribulus Terrestris (90% sapionins) 320mg, Rhodiola   4:1   200mg, Green Tea  (95% Catechins) 200mg, Muira puama 20:1  80mg, MACA 6:1   280mg. Podporné a protihrudkujúce látky: Želatínová kapsula – beef, Phycocyanin, Stearan hořečnatý – vegan, Fosforečnan vápenatý

Pre viac informácií o produktoch KIWU WUKI navštívte stránku www.kiwuwuki.com alebo poradňu na www.otehotnenie.sk

Aké je zloženie BlueFertil Plus a aký majú jednotlivé zložky vplyv na organizmus?

L-Gluthathione - je najdôležitejším antioxidantom v ľudskom organizme a zohráva zásadnú úlohu pri udržiavaní ďalších antioxidantov v aktívnej forme. Suplementácia glutatiónom môže pomôcť zmierniť príznaky celého radu zdravotných stavov, vrátane Parkinsonovej choroby, gastrointestinálnych porúch a porúch autistického spektra, a súčasne má účinky proti starnutiu. V kombinácii s N-Acetyl-L-Cysteín (NAC), Selénom a Vitamínom C ktoré sú obsiahnuté v BlueFertil Plus tvoria silný antioxidačný synergický efekt a podporujú svoje účinky.  Glutatión sa používa pri šedom a zelenom zákale, pri alkoholizme, prevencii starnutia, astmy, nádorových ochoreniach, kardiovaskulárnych chorobách (ateroskleróze a hypercholesterolémii), žltačkách a ochorení pečene, zníženej imunite (vrátane AIDS a chronickom únavovom syndróme), strate pamäti, Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe, zápaloch pohybového ústrojenstva a pri detoxikácii ťažkých kovov a pre zníženie toxického účinku niektorých liečiv (cisplatiny). Glutatión zohráva významný vplyv pri spermatogenéze. Má vplyv na motilitu (pohyblivosť) a morfológiu (tvar) spermií.

Zinok - je dôležitý pre vonkajšiu vrstvu obalu spermie a jej bičík. Zinok zvyšuje hustotu spermií, zvyšuje ich počet, zlepšuje pohyb a zvyšuje hladinu testosterónu, ktorá je rozhodujúca pre spermatogenézu. Zinok sa stráca s každou ejakuláciou, preto aktívny sexuálny život a nízky príjem zinku v strave môže spôsobiť impotenciu, neplodnosť a nízky počet spermií. U neplodných mužov bolo preukázané, že majú nižšiu hladinu zinku ako majú muži normálne.

Selén - je silný antioxidant a pozitívne vplýva na tvorbu spermií. Príliš nízke hodnoty selénu sa spájajú so zlým spermiogramom a pohyblivosťou spermií. Výskum naznačuje možnú súvislosť medzi nízkou úrovňou selénu u starších rodičov a deťmi s Downovým syndrómom.

N-Acetyl L-Cysteine - (NAC) je silný antioxidant, ktorý odstraňuje z tela toxíny, urýchľuje zotavenie zo zranenia, zmierňuje poškodenie buniek a spomaľuje proces starnutia. Cysteín je endogénna aminokyselina obsahujúca síru. L-cysteín je spolu s glutamínom a glycínom nevyhnutný v procese syntézy glutatiónu - silného intrakorporálneho antioxidantu. Podieľa sa tiež na syntéze bielkovín, enzýmov a koenzýmov. NAC je veľmi účinný v spomaľovaní množenia vírusov, čím zabezpečuje imunitnému systému viac času na získanie prevahy nad vírusmi a tým urýchľuje liečbu. Ďalším pozitívnym efektom, je schopnosť  potláčať vznik akné. Výskumy ukázali, že pri podávaní 1,2 gramu NAC denne, došlo u pacientov s akné až ku 50% zníženiu počtu kožných lézií.      

Tribulus Terrestris (90% Sapionins) - obsahuje veľké množstvo steroidných saponínov, rastlinných sterolov, flavonoidov a alkaloidov. U mužov podporuje spermatogenézu (tvorba mužských pohlavných buniek - spermií), u žien normálny vývoj vajíčka v maternici. Pozitívne vplýva aj na zlepšenie pohyblivosti spermií. Bylina sa používa pri problémoch s erekciou, ale najmä pri problémoch s nízkou hladinou testosterónu u mužov a estrogénu u žien. Už po 30 dňoch užívania môže hladina testosterónu u mužov  vzrásť  až o 30%. Samozrejme, miera a viditeľnosť týchto účinkov  je u každého individuálna.

Coenzyme Q 10 - okrem toho, že je nevyhnutný pre produkciu energie, má tiež silný vplyv na kvalitu vašich spermií. Coenzym Q10 doslova zmení lenivé a pomalé spermie v prvotriednej plavcov. Navyše zlepšuje ich tvorbu. K tomu je to silný antioxidant, čím nielenže chráni bunky pred napadnutím voľnými radikálmi, čo je skvelá prevencia proti rakovine a vôbec civilizačným chorobám, ale tiež tým chráni prirodzenú hladinu testosterónu v tele.  Účastníci štúdie vo veku 25 až 39 podľa inštrukcií denne užívali po dobu šiestich mesiacov 200 mg koenzýmu Q10. Po šiestich mesiacoch boli vykonané príslušné klinické merania, aby sa zistilo, ako suplementácia koenzýmom Q10 ovplyvnila hladinu koenzýmu Q10 a pohyblivosť spermií. Po šiestich mesiacoch sa množstvo koenzýmu Q10 v semennej plazme strojnásobilo a rovnaký výrazný nárast bol zaznamenaný aj u spermií, čo naznačuje, že táto látka aktívne ovplyvňuje energetickú produkciu potrebnú pre normálnu pohyblivosť spermií. Navyše sa po suplementácii spermie pohybovali rýchlejšie a s väčšou presnosťou, čo tiež preukazuje pozitívny účinok liečby pomocou koenzýmu Q10.              

MACA 6:1 - ďalšou zložkou, ktorá pozitívne ovplyvňuje sexuálne funkcie patrí aj MACA peruánska. Zvyšuje sexuálnu potenciu mužov a pomáha pri neplodnosti tým, že priaznivo reguluje hladinu hormónov v tele. Zároveň pôsobí proti únave a vyčerpanosti. Jej užívanie prináša so sebou rast fyzickej a psychickej výkonnosti.

Preukázateľný vplyv na mužskú plodnosť má aj carnitin taurín. Ide o látky, ktoré zvyšujú plodnosť, pohyblivosť a kvalitu spermií. Taurín má zároveň energizujúce účinky na ľudské telo.

Vitamin D3  (Cholekalciferol) - pozitívne ovplyvňuje nervový systém,pomáha pri zvládaní stresu, únavy a depresie, zlepšuje náladu, tiež podporuje koncentráciu, učenie a pamäť. Zyšuje množstvo testosterónu u mužov a podporuje zdravie prostaty a zvyšuje erektilnú funkciu. Ovplyvňuje správnu funkciu imunitného systému – bojuje proti baktériám a vírusom. Pomáha pri produkcii pohlavných hormónov u mužov. Nedávna štúdia zistila, že hladina vitamínu D3 u mužov priamo zodpovedá kvalite spermií. Muži s vyššou hladinou vitamínu D v krvi mali vyššiu kvalitu spermií, ktoré boli rýchlejšie a lepšie sa pohybovali, tiež lepšie prenikali do vajíčka.

Rhodiola   4:1 - pre svoje účinky na centrálnu nervovú sústavu sa využívala tradične ako antidepresívum, anxiolytikum, psychostimulans, afrodiziakum. Niektoré práce preukazujú, že obsahové látky Rozchodnice zlepšujú pamäť a kognitívne funkce a majú neuroprotektívne účinky. Umožňuj telu prispôsobiť sa stresovým situáciám. Znižuje riziko hormonálnych zmien spojených s dlhotrvajúcim stresom. Stimuluje prirodzenú hormonálnu aktivitu.

Green Tea Extract (95% Catechins) - neobyčajným ho robia najmä prírodné bioaktívne látky fenoly a polyfenoly. Medzi tieto látky patria katechíny, taníny, flavonoidy a teaflaviny. Extrakt použitý v BlueFertil Plus obsahuje 95% Polyfenolov, min. 70% katechíny, min. 45% EGCG a max. 7% Kofeínu. Najsilnejším a najúčinnejším zo štyroch ketachínov je Epigalocatechin Gallate (EGCG), ktorý sa v zelenom čaji nachádza vo vysokej koncentrácii a je zodpovedný za väčšinu zdraviu prospešných vlastností. Má silné antioxidačné vlastnosti a prispieva k boju proti oxidačnému stresu spôsobenému voľnými radikálmi.  Podporuje imunitu a pôsobí protizápalovo, môže zmenšiť riziko cukrovky typu 2, preventívne pôsobí proti srdcovo-cievnym ochoreniam, podporuje učenie a pamäť.

Muira puama - pozitívne pôsobí na tvorbu spermií a ich kvalitu. Ide tiež o silné antidepresívum, odstraňuje stres a navracia telu psychickú pohodu. Zvyšuje sexuálnu túžbu, napomáha udržať erekciu.

Vitamín B12 - sa podieľa na bunkovom dozrievaní a syntéze DNA. Nedostatok vitamínu B12
vo výžive je spojený so znížením počtu spermií a ich motility, preto je vitamín B12 nevyhnutný pri ich ďalšej tvorbe.

Vitamín C - je antioxidant prítomný v semennej plazme. Napomáha zvyšovať počet spermií v ejakuláte, pomáha ich pohyblivosti a znižuje riziko deformácie spermií. Taktiež pomáha znižovať množstvo olova v tele. Doplnky vitamínu C údajne zlepšujú kvalitu spermií u fajčiarov.

Vitamín E - antioxidant rozpustný v tukoch pomáha zlepšiť celkový zdravotný stav spermie a môže zvýšiť pohyblivosť spermií a následné spojenie s vajíčkom. Spermie môžu byť poškodené voľnými radikálmi a Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k zníženiu počtu voľných radikálov v tele. Nedostatok vitamínu E môže viesť k poškodeniu reprodukčných tkanív.

L-karnitín - hrá kľúčovú úlohu v energetickom metabolizme spermií. Mnoho vedeckých štúdií ukázalo, že karnitíny výrazne ovplyvňujú pohyblivosť, morfológiu, koncentráciu a počet spermií.

Meď - má dôležitú úlohu ako lapač voľných radikálov a pomáha predchádzať poškodeniu bunkovej štruktúry. 

Vitamín A - je nevyhnutný pre nepretržitú produkciu spermií.

Kyselina listová - štúdie naznačujú, že kyselina listová spolu so zinkom zlepšuje kvalitu spermií. Má zásadný význam pre vývoj buniek a delenie buniek (krvotvorba), ako aj pre dobrú funkciu centrálneho nervového systému.

Vitamín B1, Vitamín B5 (Tiamín), Vitamín B2 (Riboflavín) - pomáhajú telu získavať energiu a ovplyvňujú enzýmy, ktoré majú vplyv na svaly, nervy a srdce. Podieľajú sa na tvorbe nukleových kyselín, napomáhajú rastu, tvorbe nových buniek a plodnosti. Pôsobia synergicky (navzájom zvyšujú účinok) s vitamínom B3 a B6 aj s ostatnými vitamínmi skupiny B, s vitamínom C a A.

Vitamin B7 (Biotin):  podporuje činnosť pohlavných žliaz, čím môže ovplyvniť plodnosť.

Ďalšie informácie a rady ako zvýšiť mužskú plodnosť.

Zdravý životný štýl je základom úspechu.

Čo by ste mali dodržiavať?

  • Vyvarujte sa nikotínu a alkoholu tak ako sa len dá
  • Ak užívate dlhodobo lieky, poraďte sa so svojim lekárom, aký majú vplyv na tvorbu spermií
  • Vyhýbajte sa všetkým toxínom obsiahnutým v strave
  • Pouvažujte o pohybových aktivitách, ktoré vám pomôžu nielen zlepšiť váš fyzický stav, ale aj psychickú pohodu, ktorá má značný vplyv na správne fungovanie celého organizmu. Naučte sa relaxovať ;-)
  • Vyhýbajte sa všetkým druhom tepla. Spermie sú veľmi citlivé na teplotu, tesné nohavice, notebooky na kolenách, saunovanie alebo horúci kúpeľ. Vykurovanie autosedačky má na kvalitu spermií tiež nepriaznivý vplyv.

Pre viac informácií o produktoch KIWU WUKI navštívte stránku www.kiwuwuki.com alebo poradňu na www.otehotnenie.sk

Je užívanie BlueFertil Plus bezpečné?

Všetky zložky BlueFertil Plus sú bezpečné pre užívanie a môžu byť užívané aj dlhodobo. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky pri dodržiavaní odporúčanej dennej dávky. V prípade, že sa dlhodobo liečite na akýkoľvek problém, alebo ak dlhodobo užívate lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Výrobca: QPG spol. s r.o., www.qpg.sk

Viac informácií nájdete na kiwuwuki.com alebo otehotnenie.sk

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Z Avatar autora Vyborne vysledky 12.11.2019 11:14
Chceli by sme odporucit bluefertil, kedze pred pol rokom mal moj manzel zle vysledky zo spermiogramu, znizenu pohyblivost spermii, DNA fragmentaciu a i. tento mesiac sme podstupili ivf a po vysledkoch dvaja nezavisli doktori, ktori nam robili dve rozne vysetrenia, povedali ze taky spermiogram dlho nevideli. Verime, ze nam to dopomohlo.
Odpovedať