POZOR! UPOZORNENIE! V našom obchode teraz nie je možné zadať objednávku. Budeme radi, ak nám zachováte priazeň a nakúpite u nás po vykonaní potrebných zmien v našom e-shope.
Použite tlačidlo STRÁŽIŤ v produktoch, aby ste boli informovaní o opätovnom spustení objednávok.

Metóda Ludmily Mojžíšovej od A po Z

Kód: 101
Neohodnotené
€12
Momentálne nedostupné

Kniha Metóda Ludmily Mojžišovej, praktické cvičenia obsahuje 12 základných cvikov s farebnými fotografiami a popisom ako aj ďalšie doplňujúce cviky k otehotneniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Legendárna metóda niekoľkých jednoduchých cvikov, ktoré zmenia váš život!

Metóda rehabilitačnej sestry Ludmily Mojžíšovej sa skladá z desiatich cvikov (plus dvoch pre mužov), ktoré pomohli tisícom pacientov s chorobami pohybového ústrojenstva a možno nimi nielen odstrániť chronickej bolesti chrbtice či zmierniť menštruačné problémy, ale tiež úspešne liečiť ženskú sterilitu a úspešne otehotnieť. V knihe nájdete oficiálny popis jej metódy, doplnený vysvetlivkami a fotografiami jednotlivých cvikov a v druhej časti potom rozprávania známych osobností a ľudí, ktorým pani Mojžíšová pomohla a ktorí na ňu stále s láskou spomínajú.

Kniha Metóda Ludmily Mojžišovej od A po Z obsahuje 12 základných cvikov s  fotografiami a popisom ako aj ďalšie doplňujúce cviky k otehotneniu. Metóda Ludmily Mojžišovej je vhodná aj ako doplnok pri IVF.

Knižka s farebnými fotografiami je podrobný popis 12 základných cvikov s fotkami, ktoré Vám pomôžu otehotnieť. Každý cvik je podrobne opísaný na 4 fotografiách. Knižka je doplnená ďalšími praktickými doplnkovými cvikmi (opäť s fotom a presným popisom prevedenia) podporujúcimi plodnosť ženy.

cvicenia-ludmily-mojzisovej-podpora-plodnosticviky-pre-tehotne-mojzisovej-metodadvd-cvicenia-ludmily-mojzisovej-posilnenie-svalov-panvoveho-dna

Charakteristika metódy Ludmily Mojžišovej

Ak máte ťažkosti s otehotnením asi ste už niečo o metóde Ludmily Mojžišovej začuli. Hovoríme zámerne nielen k ženám ale i k mužom, pretože i tým môže s problémom funkčnosti reprodukčných orgánov tento spôsob liečby pomôcť. Metóda Ludmily Mojžišovej sa v skutočnosti zaoberá prevažne svalstvom panvového dna. Na týchto svaloch "ležia" ženské pohlavné orgány. Zvýšené napätie vo svalovine dna panvového sa môže prenášať aj na vajíčkovody, maternicu a pošvu, ktoré potom nefungujú normálne. Svoj podiel "viny" tu majú aj poruchy funkcie chrbtice, pretože odtiaľ vychádzajú nervy mieriace k pohlavným orgánom.

L. Mojžišová sa teda vlastne zaoberá svalmi - tie skrátené a príliš napäté uvoľňuje a oslabené naopak posilňuje. Dôležitá je spolupráca pacientky. Zostava sa musí cvičiť 2x denne. To znamená 12 povinných cvikov. Najlepšie v kombinácií s ďalšími doplňujúcimi cvikmi. Ideálne 15-20 minút ráno a 15-20 minút večer. Odporúčaná doba cvičenia je 3-6 mesiacov.

Úspešnosť metódy 

Teda počet úspešných tehotenstiev po absolvovaní metódy je 30-33%. Liečená žena sa zbavuje aj ťažkostí ako sú bolestivé mesiačky, bolesti hlavy, bolesti chrbtice a podobne.

Kedy cviky pani Mojžišovej pomáhajú:

 • Snaha o počatie
 • Zlepšenie nálezu patologického spermiogramu
 • Opakované potraty
 • Funkčné vertebrogenne ťažkosti
 • Skolióza u detí mladších ako 15 rokov
 • Artróza bedier
 • Bolesti kostrče, vonkajších pohlavných orgánov, bolesť pri pohlavnom styku, anorgazmia
 • Absencia menštruácie u mladých dievčat
 • Nepravidelná menštruácia
 • Bolestivá menštruácia
 • Nepriechodnosť vajíčkovodov
 • Obrátená poloha maternice
 • Hypoplázia maternice
 • Pomočovanie u žien
 • Cvičenie uľahčuje pôrod

Autor knižky: Olga Strusková, nakladateľstvo XYZ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie