Prečo nakupovať u nás

Prečo nakupovať u nás


Sme najväčší portál v strednej Európe špecializovaný na predaj produktov pre podporu plodnosti a poradenstvo v oblasti plánovania rodiny. Naše služby poskytujeme už od roku 2008, pôsobíme v ôsmych krajinách Európy a stále pribúdajú ďalšie. Za tento čas sa nám podarilo pomôcť mnohým párom v ich snažení sa o otehotnenie.

Radi pomôžeme aj Vám. 

1. Máme vás radi - veľmi dobre chápeme Vašu neľahkú situáciu, s ktorou máme aj my osobné skúsenosti. Sme si vedomí delikátnosti Vašej situácie a podľa toho sa ku Vám aj správame. 
2. Osobný prístup - so svojimi otázkami nás môžete kontaktovať emailom i telefonicky. Stále sa dovoláte niekomu, kto Vám rád pomôže a poradí.
3. Poradenstvo - potrebujete poradiť, usmerniť, odporučiť pre Vás najvhodnejší produkt a riešenie? Rozumieme problematike a sortimentu, ktorý predávame. Naše mnohoročné vedomosti a skúsenosti využijeme na to, aby sme Vám pomohli čo najviac.
4. Predajom tovaru sa to pre nás nekončí - radi Vám poradíme kedykoľvek, bez ohľadu na to, či u nás nakupujete, alebo nie. Vždy môžete počítať s našou podporou. Taktiež budeme radi, keď nám napíšete svoje príbehy a úspechy a pochválite sa nám s Vašim potomstvom :-)
5. Disktrétnosť - všetky zásielky sú balené v diskrétnom balení. Ako odosielateľ je uvedený neutrálny názov našej spoločnosti.
6. Rýchle dodanie - tovar skladom - pri väčšine produktov sme výhradným distribútorom pre Slovensko. Tovar dodávame aj do lekární. Všetok tovar máme na sklade vo veľkých množstvách, preto zásielky vybavujeme prakticky ihneď. Niekedy sa však môže stať že mešká dodávka od výrobcu. V takýchto prípadoch Vás stále kontaktujeme a dohodneme sa na termíne dodania.
7. Garancia spokojnosti a vrátenia peňazí - ak si to náhodou rozmyslíte, tovar je možné vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. My Vám vrátime plnú sumu.
8. Sme ochotní poslať vám zásielku aj do zahraničia. (V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom.)
9. Spôsoby platby - u nás môžete platiť tými najbezpečnejšími platobnými metódami. Na dobierku, bankovým prevodom alebo v hotovosti pri osobnom odbere.

 

Neviete si vybrať, alebo potrebujete poradiť ? Tak nás neváhajte kontaktovať emailom: info@otehotnenie.sk, alebo telefonicky na: 0948 215 991 v pracovných dňoch od 09:00 do 15:00

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie