FEMIGARD gél

Kód: 596
Neohodnotené
€6
Skladom (4 ks)

FEMIGARD - intímny gél MUDr.Václava Vydru,prispieva k udržaniu normálnej vlhkosti slizníc a kože

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobnejšie informácie

FEMIGARD gél 100 ml

Popis : bylinný rastlinný gél bez pridanej arómy, prírodnej bylinnej vône..

Obsahuje: rumanček , medovku , púpavu , rebríček , ľubovník, puškvorec , carbopol, kyselinu mliečnu, glycerín, parabény, trolamín, vodu.

Návod k použitiu: V lete je možné používať ako ľahký zvláčňujúci krém, v zime ako večernú pleťovú masku. Použitie ako krém - gél sa nanáša v tenkej vrstve na pleť a na exponované miesta na tele.

Upozornenie: Výrobok bol testovaný na kožnú znášanlivosť a nepredstavuje riziko dráždenia,senzibilizácie ani iných lokálnych alebo systémových toxikologických nežiadúcich účinkov. Uchovávať mimo dosah detí.

Výrobok nieje schválený ako liečivo. Výrobok je certifikovaný platnou legislatívou EU a je notifikovaný Ministerstvom zdravotníctva ČR

ÚLOHOU výrobku je prispievať : • k správnemu stavu sliznice pohlavia ( obdobie puberty a klimaktéria ) • k udržovaniu hladkej pleti • k peknej pokožke - ( obdobie puberty a klimaktéria ) • k udržaniu normálneho stavu vlhkosti sliznice ( pri pohlavnom styku )

Vplyv bylinného gélu na ženskú pleť je viacnásobný. Je hydratačný, ekvilibruje Ph, rýchlo preniká, nelepí, povrch vyhladzuje, pôsobí len prírodnými rastlinnými látkami na správny stav drobných potných a mazových žliaz. Rozpúšťa tuky v komedónoch a tým čistí pleť. Má ľahko zvieravý účinok a tým vypína kožu. Obsahuje prírodné látky, ktoré spôsobujú príjemný pocit povrchu . Velmi vhodný pre ženy v klimaktériu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: