POZOR! UPOZORNENIE! V našom obchode teraz nie je možné zadať objednávku. Budeme radi, ak nám zachováte priazeň a nakúpite u nás po vykonaní potrebných zmien v našom e-shope.
Použite tlačidlo STRÁŽIŤ v produktoch, aby ste boli informovaní o opätovnom spustení objednávok.

Conceive Plus lubrikačný gél s aplikátorom (8ks x 4ml)

Kód: 173
Neohodnotené
Značka: SASMAR
€21,10
Momentálne nedostupné

Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus pre podporu počatia s praktickým aplikátorom, ktorý dostané gél na "miesto určenia". Balenie obsahuje 8ks praktických aplikátorov (jeden aplikátor obsahuje 4ml gélu), ktoré môžete mať k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Ich výhodou je jednoduchá a presná aplikácia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojim zložením nahrádza cervikálny hlien. Podporuje vyváženosť pH prostredia v tele ženy a priaznivo ovplyvňuje spermie.

Vytvorený pre podporu počatia.

Conceive Plus je jediný lubrikačný gél, ktorý obsahuje ióny kalcia a magnézia. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú rozhodujúce pre životaschopnosť buniek a pre proces oplodnenia. Aby se spermie lepšie dostali k vajíčku, používajte lubrikačný gél Conceive plus. Gél, ktorý má pozitívny vplyv na spermie, pomáha ich životnosti a väčšej pohyblivosti. Urýchľuje cestu spermií k vajíčku a tým pomáha v oplodnení.

Conceive Plus je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie a optimálne podmienky, potrebné na prežitie a migráciu spermií. Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú výrazne lepšiu životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov i v prostredí bez použitia lubrikačných gélov.

Conceive Plus bol vyvinutý tak, aby čo najviac podporoval tekutiny nutné k zdarnému oplodneniu a vytváral prostredie "priateľské" pre spermie, ktoré zvyšuje pravdepodobnosť počatia.

Conceive Plus

 • Zvyšuje pohyblivosť a životaschopnosť spermií
 • Poporuje oplodnenie vajíčka
 • Obsahuje ióny kalcia a magnézia čím nahrádza cervikálny hlien potrebný k oplodneniu vajíčka
 • Má vyvážené pH

Použitie: 

Kedykoľvek pred alebo počas pohlavného styku. Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku. Vhodný pre každodenné použitie.

Prečo používať práve Conceive plus, ak chcete otehotnieť?

 • Špeciálne vyvinutý pre páry, ktoré sa snažia o otehotnenie
 • Zvyšuje pravdepodobnosť počatia.
 • Zvyšuje životaschopnosť spermií a ich pohyblivosť
 • Gél, ktorý má vyvážené PH, je priateľský k spermiám.
 • Jediný lubrikant, ktorý obsahuje ióny vápnika a horčíka. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách, a sú nevyhnutné pre životaschopnosť spermií a pre zdarný proces oplodnenia.
 • Klinicky testovaný a odporúčaný lekármi na celom svete.
 • Certifikovaný a bezpečný výrobok. Registrovaný v ŠÚKL

Spermie potrebujú na prežitie vyvážené PH prostredie (podľa výskumov svetovej zdravotníckej organizácie, sú optimálne podmienky pre prežitie spermie a migráciu v hliene krčka maternice, v rozsahu PH 7,0 až 8.5). Pokiaľ nieje zachovaný tento optimálny rozsah, spermie nebudú pracovať optimálne a môžu stratiť schopnosť dostať sa k vajíčku a oplodniť ho. Conceive plus vám pomôže zabezpečiť tieto optimálne podmienky. Na rozdiel od ostatných bežne dostupných vaginálnych gélov a lubrikantov (ktoré nespĺňajú podmienky pre optimálne fungovanie spermií).

Zloženie: 

voda, Hypromellose, Sodium Chloride, metylparabénom, glycerín, Sodium Phosphate, Potassium Chloride, Sodium dihydro Phosphate, Magnesium Chloride, Calcium Chloride.

Vyrobené vo Francúzsku, EÚ. Balenie obsahuje 8ks ks tuby x 4ml v každej tube.

Upozornenie: 

Nepoužívajte, ak je ochranná fólia v balení poškodená alebo chýba. Ak by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte používať. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie