Conceive Plus lubrikačný gél s aplikátorom (8ks x 4ml)

Kód: 173
Neohodnotené
Značka: SASMAR
€21,10
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus pre podporu počatia s praktickým aplikátorom, ktorý dostané gél na "miesto určenia". Balenie obsahuje 8ks praktických aplikátorov (jeden aplikátor obsahuje 4ml gélu), ktoré môžete mať k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Ich výhodou je jednoduchá a presná aplikácia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svojim zložením nahrádza cervikálny hlien. Podporuje vyváženosť pH prostredia v tele ženy a priaznivo ovplyvňuje spermie.

Vytvorený pre podporu počatia.

Conceive Plus je jediný lubrikačný gél, ktorý obsahuje ióny kalcia a magnézia. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú rozhodujúce pre životaschopnosť buniek a pre proces oplodnenia. Aby se spermie lepšie dostali k vajíčku, používajte lubrikačný gél Conceive plus. Gél, ktorý má pozitívny vplyv na spermie, pomáha ich životnosti a väčšej pohyblivosti. Urýchľuje cestu spermií k vajíčku a tým pomáha v oplodnení.

Conceive Plus je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie a optimálne podmienky, potrebné na prežitie a migráciu spermií. Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú výrazne lepšiu životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov i v prostredí bez použitia lubrikačných gélov.

Conceive Plus bol vyvinutý tak, aby čo najviac podporoval tekutiny nutné k zdarnému oplodneniu a vytváral prostredie "priateľské" pre spermie, ktoré zvyšuje pravdepodobnosť počatia.

Conceive Plus

 • Zvyšuje pohyblivosť a životaschopnosť spermií
 • Poporuje oplodnenie vajíčka
 • Obsahuje ióny kalcia a magnézia čím nahrádza cervikálny hlien potrebný k oplodneniu vajíčka
 • Má vyvážené pH

Použitie: 

Kedykoľvek pred alebo počas pohlavného styku. Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku. Vhodný pre každodenné použitie.

Prečo používať práve Conceive plus, ak chcete otehotnieť?

 • Špeciálne vyvinutý pre páry, ktoré sa snažia o otehotnenie
 • Zvyšuje pravdepodobnosť počatia.
 • Zvyšuje životaschopnosť spermií a ich pohyblivosť
 • Gél, ktorý má vyvážené PH, je priateľský k spermiám.
 • Jediný lubrikant, ktorý obsahuje ióny vápnika a horčíka. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách, a sú nevyhnutné pre životaschopnosť spermií a pre zdarný proces oplodnenia.
 • Klinicky testovaný a odporúčaný lekármi na celom svete.
 • Certifikovaný a bezpečný výrobok. Registrovaný v ŠÚKL

Spermie potrebujú na prežitie vyvážené PH prostredie (podľa výskumov svetovej zdravotníckej organizácie, sú optimálne podmienky pre prežitie spermie a migráciu v hliene krčka maternice, v rozsahu PH 7,0 až 8.5). Pokiaľ nieje zachovaný tento optimálny rozsah, spermie nebudú pracovať optimálne a môžu stratiť schopnosť dostať sa k vajíčku a oplodniť ho. Conceive plus vám pomôže zabezpečiť tieto optimálne podmienky. Na rozdiel od ostatných bežne dostupných vaginálnych gélov a lubrikantov (ktoré nespĺňajú podmienky pre optimálne fungovanie spermií).

Zloženie: 

voda, Hypromellose, Sodium Chloride, metylparabénom, glycerín, Sodium Phosphate, Potassium Chloride, Sodium dihydro Phosphate, Magnesium Chloride, Calcium Chloride.

Vyrobené vo Francúzsku, EÚ. Balenie obsahuje 8ks ks tuby x 4ml v každej tube.

Upozornenie: 

Nepoužívajte, ak je ochranná fólia v balení poškodená alebo chýba. Ak by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte používať. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: