Conceive Plus 75 ml - gél pre podporu otehotnenia

Kód: 176
70 hodnotení
Značka: SASMAR
€21,10
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Conceive Plus 75 ml - tuba - gél pre podporu otehotnenia. Priaznivo ovplyvňuje životnosť a pohyblivosť spermíí. Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus je vytvorený pre podporu počatia. Podporuje vyváženosť pH prostredia v tele ženy a priaznivo ovplyvňuje spermie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus pre podporu počatia

Podporuje vyváženosť pH prostredia v tele ženy a priaznivo ovplyvňuje životnosť a pohyblivosť spermií.

Conceive Plus je jediný lubrikačný gél, ktorý obsahuje ióny kalcia a magnézia. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú rozhodujúce pre životaschopnosť buniek a pre proces oplodnenia. Aby se spermie lepšie dostali k vajíčku, používajte lubrikačný gél Conceive Plus. Gél, ktorý má pozitívny vplyv na spermie, zvyšuje ich životnosť a vyššiu pohyblivosť. Urýchľuje cestu spermií k vajíčku a tým napomáha k oplodneniu.

Vytvorený pre podporu počatia.

Conceive Plus je jediný lubrikačný gél, ktorý obsahuje ióny kalcia a magnézia. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú rozhodujúce pre životaschopnosť buniek a pre proces oplodnenia. Gél svojim zložením nahrádza cervikálny hlien, ktorý je produkovaný ženským telom počas ovulácie a ktorý je nevyhnutný pre zdarné oplodnenie vajíčka.

Conceive Plus je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie a optimálne podmienky, potrebné na prežitie a migráciu spermií. Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú výrazne lepšiu životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov i v prostredí bez použitia lubrikačných gélov.

Conceive Plus bol vyvinutý tak, aby čo najviac podporoval tekutiny nutné k zdarnému oplodneniu a vytváral prostredie "priateľské" pre spermie, ktoré zvyšuje pravdepodobnosť počatia.

Conceive Plus

 • Zvyšuje pohyblivosť a životaschopnosť spermií
 • Podporuje oplodnenie vajíčka
 • Obsahuje ióny kalcia magnézia
 • Má vyvážené pH

Použitie: 

Kedykoľvek pred alebo počas pohlavného styku. Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku. Vhodný pre každodenné použitie.

Prečo používať Conceive plus, ak chcete otehotnieť?

 • Špeciálne vyvinutý pre páry, ktoré sa snažia o otehotnenie.
 • Zvyšuje pravdepodobnosť počatia.
 • Zvyšuje životaschopnosť a pohyblivosť spermií.
 • Gél, ktorý má vyvážené pH, je priateľský k spermiám.
 • Jediný lubrikant, ktorý obsahuje ióny vápnika a horčíka. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú nevyhnutné pre životaschopnosť spermií a pre zdarný proces oplodnenia. Gél svojim zložením nahrádza cervikálny hien.
 • Klinicky testovaný a odporúčaný lekármi na celom svete.
 • Certifikovaný a bezpečný výrobok. Registrovaný v ŠÚKL.

Spermie potrebujú na prežitie vyvážené pH prostredie (podľa výskumov svetovej zdravotníckej organizácie, sú optimálne podmienky pre prežitie spermie a migráciu v hliene krčka maternice, v rozsahu PH 7,0 až 8.5). Pokiaľ nieje zachovaný tento optimálny rozsah, spermie nebudú pracovať optimálne a môžu stratiť schopnosť dostať sa k vajíčku a oplodniť ho. Conceive plus vám pomôže zabezpečiť tieto optimálne podmienky. Na rozdiel od ostatných bežne dostupných vaginálnych gélov a lubrikantov (ktoré nespĺňajú podmienky pre optimálne fungovanie spermií).
Výrobca SASMAR je popredným výrobcom a vývozcom produktov osobnej starostlivosti so zameraním na zdravotnícke pomôcky v rámci plánovania rodiny.

Zloženie: 

Voda, Hypromellose, Sodium Chloride, Metylparabénom, Glycerín, Sodium Phosphate, Potassium Chloride, Sodium Dihydro Phosphate, Magnesium Chloride, Calcium Chloride.

Vyrobené vo Francúzsku, EÚ. Balenie obsahuje 1 ks tuby, 30 ml.

Upozornenie: 

Nepoužívajte, ak je ochranná fólia v balení poškodená alebo chýba. Ak by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte používať. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: