Doprava a platba

Doprava:

Ak nie je individuálne zmluvne dohodnuté inak, tovar je doručovaný dopravcom v rámci Slovenskej republiky za cenu od 4,2- EUR do 6,9- EUR v závislosti od zvoleného spôsobu doručenia. Pri objednávkach nad 120 EUR je doručenie zdarma.

Zabezpečujeme dopravu prostredníctvom:

Zásilkovna s.r.o. V režime vyzvednutí zásilky na výdejnom miestě (*Cena 4,2 EUR). Volbu doručení provedete v dokončení objednávky.

DPD- Direct Parcel Distribution CZ s. r. o.   v režime doručení domou (*Cena 6,9 EUR). Doručenie si vyberiete pri dokončení objednávky.

Šetríme životné prostredie a vraciame do obehu už použitý obalový materiál. Vždy však dbáme na starostlivú ochranu tovaru. Ak obal vykazuje známky poškodenia, je potrebné to okamžite riešiť s prepravcom.

Platba:

 Ak nie je v zmluve individuálne dohodnuté inak, platba za tovar sa môže uskutočniť týmito spôsobmi:
 

Bankovní prevod – platba predom.  - *Zdarma. *Odporučáme  

Platbu je možné zadať ručne alebo pomocou vygenerovaného kódu QR. Keď si vyberiete túto možnosť platby, zobrazia sa údaje o platbe a odošleme ich na váš e-mail.

V prípade platby vopred bankovým prevodom, prosím, zaplaťte do piatich pracovných dní podľa platobných údajov, ktoré sme vám zaslali.

Po spracovaní objednávky v účtovnom systéme vám zašleme faktúru.

Ukážka odoslaných platobných údajov - časť e-mailovej správy

 


Platba kartou - *Zdarma.      

Online platba kreditnou kartou. Poskytovateľ platobnej brány: ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Prijímame spotrebiteľské a firemné karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club a Apple Pay (služba sa zobrazuje používateľom zariadení Apple s prehliadačom Safari).

Budete presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu ComGate. Pri platbe postupujte podľa pokynov v platobnej bráne ComGate.

 

Online bankový prevod - rýchle bankové tlačidlá - *Zdarma.

Poskytovateľ platobnej brány: ComGate Payments, a.s.

Po prihlásení budete presmerovaní na svoj účet elektronického bankovníctva, kde sa vám zobrazí predvyplnený platobný príkaz.

        

Platba na dobierku: *Cena 2,0 EUR 

Platba v hotovosti alebo kartou podľa podmienok dopravcu pri doručení.

 

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267