ALIVER PinkFertil Plus - podpora plodnosti a hormonálnej rovnováhy ženy

Kód: 56
Tip
106 hodnotení
€49
Skladom (> 5 ks)

PinkFertil Plus je unikátny prírodný doplnok stravy určený ženám pre dlhodobé zlepšenie plodnosti, hormonálnej rovnováhy, podporu reprodukčného zdravia, zlepšenie fyzickej a psychickej kondície.

Detailné informácie

Podrobný popis

V čom je Pinkfertil plus výnimočný?

Je prírodný a funguje. Obsahuje špeciálne vyvinutý komplex extraktov z liečivých rastlín, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín v najvyššej kvalite a vysokej koncentrácii. Má jedinečné a vyvážené zloženie zamerané na prirodzené potreby ženského organizmu a podporu reprodukčného zdravia ženy.

Ovulácia a menštruačný cyklus

Unikátna zmes pozitívne ovplyvňuje ovuláciu a menštruačný cyklus

Optimalizuje hormonálnu hladinu

po dlhodobom užívaní antikoncepcie .

Zlepšenie kondície

Prispieva k zlepšeniu celkovej psychickej a fyzickej kondície

Hlavné účinky Pinkfertil Plus:

  • Obsahuje špeciálne vyvinutý komplex extraktov z liečivých rastlín, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín v najvyššej kvalite a vysokej koncentrácii
  • Jedinečné vyvážené zloženie zamerané na prirodzené potreby ženského organizmu a podporu reprodukčného zdravia ženy
  • Unikátna zmes pozitívne ovplyvňuje ovuláciu a menštruačný cyklus
  • Optimalizuje hormonálnu hladinu po dlhodobom užívaní antikoncepcie
  • Zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia pôsobením na tvorbu prirodzených hormónov
  • Vhodná tiež pre ženy plánujúce asistovanú reprodukciu alebo materstvo v zrelom veku
  • Prispieva k zlepšeniu celkovej psychickej a fyzickej kondície
  • Podporuje imunitu a ochranu buniek pred oxidatívnym stresom

Status najvyššej kvality

Pinkfertil Plus je zložený prevažne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom vo vysokých koncentráciách a čistote použitých extraktov, čo dáva výrobku status najvyššej kvality.

Odporúčané užívanie:

3 kapsule denne pred jedlom počas 3 mesiacov. Zapiť dostatočným množstvom vody kedykoľvek v priebehu dňa

Obsah balenia:

120 cps (kúra na 1 mesiac)

Odporúčaná dĺžka kúry:

Nepretržite minimálne 3 mesiace

Zloženie PinkFertil Plus

a vplyv jednotlivých zložiek na organizmus:

Alchemilka obyčajná

V ľudovom liečiteľstve sa bežne používa na liečenie zápalov, gynekologických a gastrointestinálnych porúch. Podporuje hojenie rán, má antimikrobiálne, neuroprotektívne, gastroprotektívne, cytotoxické a antioxidačné účinky. Predstavuje cenný zdroj prírodných bioaktívnych, väčšinou fenolových zlúčenín, veľké množstvo trieslovín, fenolkarboxylových kyselín a flavonoidov.

Ašvaganda (Indický ženšen)

Veľmi silný adaptogén. Bylina bežne používaná v ajurvédskej medicíne na podporu, energie, vytrvalosti a zlepšenie celkového zdravia. Štúdie preukázali, že podávanie ašvagandy zlepšuje sexuálne funkcie ako libido, lubrikáciu a dosiahnutie orgazmu u zdravých žien. Bezpečne a efektívne zvyšuje odolnosť jednotlivca proti stresu.

Špargľa hroznovitá (Asparagus racemosus )

Bylina známa ako shatavari patrí v ajurvédskej medicíne k najpopulárnejším prostriedkom na liečbu reprodukčných ochorení žien. Na základe existujúcich štúdií bolo zistené, že shatavari zlepšila kondíciu  ženského reprodukčného zdravia vrátane hormonálnej nerovnováhy, syndrómu polycystických ovárií (PCOS), rastu a vývoja folikulov, kvality oocytov a neplodnosti.

Muira puama (Voňatec vajcovitý)

jedna z najdlhšie známych liečivých rastlín v Amazónii, používaná pre účinky na plodnosť a ako silné prírodné afrodiziakum. Využíva sa ako  antidepresívum,  pomáha odstraňovať stres a navodiť psychickú pohodu.

Pinkfertil Plus ďalej obsahuje:

Camellia sinensis (Čajovník čínsky) - neobyčajným ho robia prírodné bioaktívne látky fenoly a polyfenoly, ako sú katechíny, taníny, flavonoidy a teaflavíny. Extrakt použitý v PinkFertil Plus obsahuje 95% polyfenolov, z toho min. 70% katechíny, min. 45% EGCG a max. 7% kofeínu. Najsilnejším a najúčinnejším z katechínov je Epigallocatechin Gallate (EGCG), ktorý sa v zelenom čaji nachádza vo vysokej koncentrácii a je zodpovedný za väčšinu zdraviu prospešných vlastností. Má silné antioxidačné vlastnosti a prispieva k zníženiu dopadov stresu, podporuje imunitu, učenie a pamäť.

 

Rhodiola rosea (Rozchodnica ružová)- patrí medzi silné adaptogény. Pre svoje účinky na centrálnu nervovú sústavu sa využívala tradične pri liečbe depresií, úzkostí, ako psychostimulans a afrodiziakum. Niektoré práce ukazujú, že obsahové látky rozchodnice zlepšujú pamäť a kognitívne funkcie, majú neuroprotektívne účinky. Znižuje riziko hormonálnych zmien spojených s dlhotrvajúcim stresom. Stimuluje prirodzenú hormonálnu rovnováhu. 

PinkFertil Plus obsahuje veľmi kvalitnú Rhodiolu (Rozchodnica ružová) vo vysokej koncentrácii 4:1

 

Angelicae chinensis (Angelika čínska) – patrí medzi najvýznamnejšie rastliny tradičnej čínskej medicíny, používala sa už v 6. storočí pr. n.l. predovšetkým v Číne a Japonsku najmä pri liečbe ženských ochorení, a preto tiež nazývaná "ženšenom pre ženy". Extrakt z koreňa sa využíva pri nepravidelnej, nedostatočnej alebo naopak príliš silnej menštruácii. Prispieva k rovnováhe ženských hormónov, má vplyv na veľkosť poprsia (ovplyvňuje zdravú produkciu progesterónu, ktorý je významným faktorom zdravého vývoja prsníkov), podporuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou.

 

Turnera diffusa (Damiána) V listoch damiany boli identifikované mimoriadne zdraviu prospešné látky, mnoho éterických olejov, fenolové glykozidy a terpény. Bylina pochádza zo Strednej Ameriky, kde je dlhodobo známa ako stimulant libida, pomáha pri mužskej a ženskej neplodnosti, frigidite, impotencii, ťažkostiach s prostatou a klimakterických problémoch. Osvedčila sa tiež na liečbu močového ústrojenstva, chorobách priedušiek, povzbudzuje trávenie a navodzuje hormonálnu rovnováhu. Má význam pri endogénnych depresiách, apatii a strate dobrej nálady. 

 

Calendula officinalis (Nechtík lekársky) - sa v ľudovom liečiteľstve teší obľube už od 12. storočia. Okrem antiseptických účinkov sa s ním spája účinky spazmolytické, ktoré sa prejavujú uvoľňovaním kŕčovitého stiahnutia svalstva, čím zmierňuje silnú menštruáciu a menštruačné bolesti.

 

Vitex Agnus Castus extract (Vitex jahňací) – jedna z najstarších bylín používaná pri liečbe neplodnosti. Obsahuje zlúčeniny podobné hormónu progesterónu stimulujúce ovuláciu (uvoľnenie vajíčok). Podieľa sa na regulácii menštruačného cyklu. Pomáha udržiavať hormonálnu rovnováhu, zmierňuje náladovosť, úzkostné stavy a nespavosť. Svojim pôsobením pomáha aj pri liečbe akné. Má antibakteriálne účinky.

 

Dioscorea villosa (Dioskórea huňatá) -rastlina pochádzajúca z Mexika je cenená pre svoje prospešné látky, najmä pre obsah diosgeninu, ktorý podporuje udržanie hormonálnej rovnováhy v ženskom tele.

 

Inozitol – často nazývaný aj vitamín B8, sa bežne nachádza v bunkových membránach nášho organizmu, najmä v mozgu a centrálnom nervovom systéme. Zlepšuje funkcie vaječníkov. Má významný vplyv na kvalitu vajíčok a embryí.

 

N-Acetyl L-Cysteine –  silný antioxidant, ktorý pomáha odstraňovať z tela toxíny, urýchľuje regeneračné procesy v organizme, zmierňuje poškodenie buniek a podieľa sa na spomalení procesu starnutia. Má priaznivý vplyv na funkciu vaječníkov, podporuje ovuláciu a znižuje riziko spontánneho potratu. (5)

Vitamín C  (Kyselina askorbová) - antioxidant, podporuje imunitní systém a energetický metabolizmus.

 

Vitamín B12 (Kobalamín) - sa podieľa na syntéze DNA a tvorbe nových buniek.

 

Vitamín B1 (Tiamín), Vitamín B5 (Kyselina pantoténová), Vitamín B2 (Riboflavín) - pomáhajú telu získavať energiu a ovplyvňujú dôležité enzýmy. Podieľajú sa na tvorbe nukleových kyselín, napomáhajú rastu a tvorbe nových buniek.

 

Vitamín B6 (Pyridoxín) - má priaznivý vplyv na metabolizmus bielkovín, podieľa sa na delení buniek, krvotvorbe  a normálnej funkcii nervového a imunitného systému.

 

Vitamín B9 (Kyselina listová) - podporuje rast zárodočných tkanív počas tehotenstva a znižuje riziko vrodených vývojových vád plodu, potratu či předčasného odlúčenia placenty.  Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, má pozitívny vplyv na psychiku.

 

Vitamín E (Tokoferylacetát) - antioxidant rozpustný v tukoch pomáha zlepšiť celkový zdravotný stav. Chráni bunky pred tzv. voľnými radikálmi, pomáha pri tvorbe krviniek, svalov a ostatných tkanív. Nedostatok vitamínu E môže viesť k poškodeniu reprodukčných tkanív.

 

Vitamín B7 (Biotín): podporuje činnosť pohlavných žliaz a prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

 

Horčík - prispieva k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania. Podieľa sa na správnej funkcii svalov a na normálnom priebehu metabolických dejov.

 

Meď- má dôležitú úlohu pri likvidácii voľných radikálov a pomáha predchádzať poškodeniu bunkovej štruktúry. Podporuje vstrebávanie železa, tvorbu hemoglobínu, červených krviniek a podporuje imunitu.

 

Železo - deficit železa spôsobuje, že sa k tkanivám dostane menej kyslíka, a tak je telo zbavené energie, ktorú potrebuje. Únava je spojená s pocitom slabosti a s podráždenosťou. Organizmu chýba najmä počas menštruácie, v tehotenstve i po pôrode.

 

Mangán - podporuje tvorbu hormónov štítnej žľazy a je dôležitý pre správne fungovanie menštruačného cyklu.

Ako dlho je potrebné užívať PinkFertil Plus?

Dosiahnutie hormonálnej rovnováhy je proces, ktorého dĺžka je individuálna. Pre optimálny účinok je nutné užívať PinkFertil Plus minimálne 3 mesiace nepretržite, ideálne dlhšie.  .

Je užívanie PinkFertil Plus bezpečné?

Všetky zložky PinkFertil Plus sú bezpečné a môžu byť užívané dlhodobo. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky pri dodržiavaní odporúčanej dennej dávky. V prípade, že sa dlhodobo liečite na akýkoľvek problém, alebo ak dlhodobo užívate lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie