PinkFertil Plus (90cps / 600mg) - špecifický doplnok stravy pre podporu plodnosti ženy

Kód: 56
Tip
167 hodnotení
Značka: KIWU WUKI
€38
Momentálne nedostupné (> 5 ks)

PinkFertil Plus s novým, vylepšeným zložením je doplnok stravy pokrývajúci svojim zložením špecifické výživové požiadavky ženy pri snažení o otehotnenie. Špeciálny koktejl bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín pre podporu reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy. PinkFertil Plus obsahuje látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú psychickú činnosť a prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zloženie prípravku obsahuje vedecky overené zložky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť šance pre úspešné otehotnenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

PinkFertil Plus s novým, vylepšeným zložením je doplnok stravy pokrývajúci svojim zložením špecifické výživové požiadavky ženy pri snažení o otehotnenie. Špeciálny koktejl bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín pre podporu reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy. PinkFertil Plus obsahuje látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú psychickú činnosť a prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zloženie prípravku obsahuje vedecky overené zložky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť šance pre úspešné otehotnenie.

 

Prečo užívať PinkFertil Plus?

 • Prírodné zloženie
 • Vysoká a bezpečná koncentrácia účinných látok
 • Komplexné zloženie a účinky na plodnosť
 • Zlepšenie fyzickej a psychickej pohody

 

Hlavné účinky PinkFertil Plus

 • Formulácia prípravku obsahuje vedecky dokázané zložky, ktoré zvyšujú plodnosť ženy.
 • Priaznivé účinky na ovuláciu a pravidelný menštruačný cyklus.
 • Podpora reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy.
 • Optimalizácia hormonálnej hladiny po dlhodobom užívaní antikoncepcie.
 • Obzvlášť vhodný pre ženy, ktoré plánujú bábätko v zrelšom veku.
 • PinkFertil Plus je vhodným výživovým doplnkom aj pre ženy plánujúce asistovanú reprodukciu (IVF).

 

Odporúčané užívanie:

 • 3 kapsuly 1x denne pred jedlom aspoň 3 mesiace pred plánovaným otehotnením a počas neho, zapiť dostatočným množstvom vody.

Obsah balenia: 90 cps |600mg (kúra na 1 mesiac)  

Odporúčaná dĺžka kúry: min. 3 mesiace

Neobsahuje kvasnice, škrob ani lepok. Vhodné pre diabetikov. Mäkké želatínové kapsule. Bez konzervačných látok a arómy. Vitamínový a rastlinný doplnok stravy. Nie je určený deťom. Nie je vhodný pre dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Na suchom mieste pri teplote 15 - 30° C.  Chráňte pred slnečným žiarením a sálavým teplom.

Zloženie v jednej dennej dávke (3 kapsule = 1800 mg):
Účinné látky: Calcium 3,39 mg, Phosphorus 9 mg, Sodium 12mg, Potassium 3 mg, Magnesium 6 mg, Cooper 0,06 mg, Iron 15 mg, Selenium 0,06 mg, Zinc 1,02 mg, Manganese 0,09 mg, L-Lysine 6 mg, L-Methyonine 6 mg, L-Cysteine 7,2 mg, L-Leucine (BCAA) 6,6 mg, L-lsoleucine  (BCAA) 8,1 mg, L-Valine 4,5 mg, Vitamin B1 (Thiamine) 13,92 mg, Vitamin B2 (Riboflavin) 1 mg, Vitamin B3 (Niacin) 5,4 mg, Vitamin B5 (Pantothenic Acid) 9 mg, Vitamin B6 (Pyridoxine) 9 mg, Vitamin B7 (Biotin) 22,5 μg, Vitamin B9 (Folic Acid)          1,2 mg, Vitamin B12 (Cobalamin) 0,05 mg, Vitamin A (Acetate) 2 mg, Vitamin D3  (Cholekalciferol) 15 μg, Vitamin C (Ascorbic Acid)  150 mg, Vitamin E (Tokoferyl Acetate) 0,3 mg, Rose Hips 12 mg, Calcium  32,4 mg, CLA (Linoleic Acid) 120 mg, Carnitine  120 mg, Tribulus Terrestris (90% sapionins)  180 mg, Green Tea (95% Catechins) 200 mg, lnozitol 200 mg, N-Acetyl  L-Cysteine 90 mg, Rhodiola 4:1 120 mg, Coenzyme Q10 80 mg, MACA 6:1 200 mg, Vitex (5% Vitexin) 60 mg, Muira puama 20:1 60 mg.  Podporné a protihrudkujúce látky: Želatínová kapsula – beef, Allura red AC, Stearan hořečnatý – vegan, Fosforečnan vápenatý.

 Pre viac informácií o produktoch KIWU WUKI navštívte stránku www.kiwuwuki.com alebo poradňu na www.otehotnenie.sk

 Aké je zloženie PinkFertil Plus a aký majú jednotlivé zložky vplyv na organizmus?

 Vitex Agnus Castus extract (5% Vitexin) - obsahuje progesterónu podobné zlúčeniny, ktoré stimulujú uvoľňovanie luteinizačného hormónu a podporuje ovuláciu (uvoľnenie vajíčok). Pomáha udržiavať hormonálnu rovnováhu, zmierňuje náladovosť, úzkostné stavy a nespavosť. Reguluje menštruačný cyklus, svojim pôsobením pomáha aj pri liečbe akné. Pôsobí tiež protibaktériálne.

 MACA 4:1 - je bohatá na minerály, vitamíny a fytosteroly. Maca pomáha udržiavať rovnováhu hormonálneho systému, má pozitívny vplyv na plodnosť mužov aj žien. Posilňuje imunitný systém, telesnú vitalitu a omladzuje organizmus. Pomáha liečiť niektoré formy neplodnosti u žien. Pomáha pri menštruačných bolestiach a nepravidelnej menštruácii.

 Inozitol – môže napomáhať k zlepšeniu funkcie inzulínu v tele, taktiež môže napomáhať k zlepšuje funkcie vaječníkov u žien s nadváhou, alebo u žien so syndrómom polycystických vaječníkov (PCO). Podľa najnovších štúdií môže v kombinácií s kyselinou listovou znižuje pravdepodobnosť predčasného pôrodu v porovnaní so samotnou kyselinou listovou.

 L-Gluthathione  -  pokiaľ ide o ženské vaječníky, glutatión má dôležitú úlohu. Naše vajíčka sa vyvíjajú pomaly a postupne v procese známom ako folikulogenéza počas niekoľkých mesiacov pred ovuláciou. Počas tohto procesu sa replikuje mnoho buniek obklopujúcich vajíčko, ktoré sú známe ako folikuly. Každá z týchto malých buniek vyžaduje glutatión, ktorý ju chráni pred poškodením. Kvalita vajíčiek ako taká závisí od glutatiónu - jedného z hlavných ochrancov vaječníkov. Výskumy dokazujú, že oocyty s vyššími hladinami intracelulárneho glutatiónu produkujú zdravšie a silnejšie embryá. Ďalšie výskumy potvrdzujú, že v našich mladších rokoch majú vaječníky žien skutočne vyššie hladiny intracelulárneho glutatiónu. Zvyšovanie nášho glutatiónu môže potenciálne obrátiť ovariálne „hodiny“. Výskumy ďalej poukazujú na to, že nedostatok glutatiónu súvisí s predčasným starnutím vaječníkov a dokonca s rakovinou vaječníkov. Ďalšia štúdia zistila, že u žien podstupujúcich IVF sa vyššie hladiny glutatiónu vo folikuloch ženy premietli do zvýšení miery oplodnenia.

 Tribulus Terrestris (90% sapionins) –  prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problem a problémy s neplodnosťou. Táto bylina pôsobí na hormonálnu aktivitu a pohlavné orgány ženy, čím dochádza k narastaniu FSH (folikuly stimulujúceho hormónu) a estradiolu. Užívaním kotvičníka sa u žien zvyšujú šance na správne dozretie vajíčka a jeho včasné uvoľnenie, čo má dôležitý význam pre počatie.

 N-Acetnyl  L-Cysteine – napomáha zmierňovať zápalové reakcie v tele. Zápal, ktorý býva často nezistený, môže negatívne ovplyvniť plodnosť. Napríklad zápal endometria znamená, že telo nie je schopné udržať ináč zdravé embryo. Štúdia z roku 2007 potvrdila pozitívne účinky u pacientov s PCO (syndrome polycystických vaječníkov). NAC žiaľ nedokážeme príjmať priamo z potravy, telo si ho vytvára samo z bielkovín, alebo môžete NAC užívať formou doplnkov stravy.  

 Rhodiola 4:1 – je všeobecne považovaná za adaptogén, prostriedok umožňujúci podporiť prirodzenú schopnosť tela prispôsobiť sa neustále sa meniacim životným podmienkam a poradiť si so stresom a únavou. Jej výťažok Rhodiolin pôsobí tlmivo na nervový systém, čím znižuje vplyv stresu na reprodukčné funkcie a na vyplavovanie hormónov. Zo štúdií vyplýva, že Rhodiola má pozitívny vplyv na funkciu štítnej žľazy, nadobličiek aj na dozrievanie vajíčok.

Coenzyme Q10 – významne ovplyvňuje kvalitu ženských vajíčok. S pribúdajúcim vekom klesá produkcia koenzýmu Q10, čo znižuje kvalitu ochrany vajíčok pred poškodením oxidatívnym stresom. Užívanie (suplementácia) koenzýmu Q10 tak môže pomôcť zmierniť úbytok tvorby tejto zlúčeniny s vekom a prispieť tak k zlepšeniu kvality vajíčok. Zvyšuje počet tehotenstiev u žien rezistentných ku Clostilbegyt. Dostatočné množstvo koenzýmu Q10 v každej bunke zabezpečuje rýchly rast vlasov, nechtov, obnovu kože, lepšiu svalovú silu a menšiu únavu.

Muira puama 20:1 -  štúdie potvrdili jej priaznivý vplyv pri liečbe sexuálnych dysfunkcií u mužov aj u žien, funguje ako silné afrodiziakum - zvyšuje sexuálnu túžbu a klinické štúdie potvrdili aj účinnosť pri neplodnosti. Zosilňuje pocity pri orgazme u žien, zmierňuje menštruačné problémy, zmierňuje problémy počas menopauzy a pri reumatizme. Lieči poruchy centrálneho nervového systému, odstraňuje stres, zlepšuje koncentráciu, krátkodobú pamäť a zoslabuje depresie.

Green Tea (95% Catechins) - má ako antibakteriálne, tak antioxidačné účinky.

Carnitine - zvyšuje využitie tukov ako zdroja energie a pozitívne pôsobí na redukcia nadváhy. Zlepšuje neutralizáciu voľných radikálov, má kladný vplyv na imunitné reakcie organizmu, chráni srdce a u mužov zlepšuje tvorbu spermií.

Vitamin C - je dôležitý antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred voľnými radikálmi. Zlepšuje obranyschopnosť organizmu, príjem železa a znižuje mieru vyčerpania.

Vitamin B1 (Thiamine) - je nevyhnutný pre metabolizmus sacharidov, prísun energie, pomáha proti únave.

Vitamin B2 (Riboflavin) - je nevyhnutný pre celkový metabolizmus, pomáha proti zápalom a proti poškodeniu kože.

Vitamin B3 (Niacin) - niacín podporuje funkciu zažívacieho ústrojenstva, kože a nervov. Rovnako má nenahraditeľnú úlohu pri premene potravy na energiu.

Vitamin B5 (Pant. Acid) - najrôznejšie zdroje odporúčajú kyselinu pantoténovú ako doplnok liečby neplodnosti, na zlepšenie pamäti a koncentrácie, na podporu hojenia, rastu vlasov či pri odstraňovaní kŕčov v nohách.

Vitamin B6 (Pyridoxine) - má priaznivý vplyv na metabolizmus bielkovín, podieľa sa na delení buniek, krvotvorbe a normálnu funkciu nervového a imunitného systému.

Vitamin B7 (Biotin) - má potenciál regulovať viac ako 200 rôznych génov zodpovedných za mnohé biologické procesy ľudského organizmu. Posilňuje imunitný system.

Vitamin B9 (Folic Acid) - podporuje rast zárodočných tkanív počas tehotenstva. Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a má rovnako pozitívny vplyv na psychiku. Jej nedostatok môže byť príčinou rázštepu chrbtice, srdcových vád alebo vady močovej trubice plodu.

Vitamin B12 (Cobalamin) - je nutný pre tvorbu červených krviniek a delenie buniek, znižuje spolu s kyselinou listovou hladinu homocysteínu, zlepšuje pamäť a koncentráciu a podporuje dobrú náladu.

Vitamin E (Tokoferyl Acetate) - chráni bunky pred tzv. voľnými radikálmi, pomáha pri tvorbe krviniek, svalov a ostatných tkanív.

CLA (Linoleic Acid) -  veľké množstvo štúdií preukázalo, že ľuďom konzumujúcim viac CLA sa zlepšil metabolizmus a znížilo riziko mnohých ochorení.

Rose hips - podporuje obranyschopnosť organizmu (posilňuje imunitu) a je silným antioxidantom, pomáhajúcim likvidovať voľné radikály.

Calcium – okrem iných funkcií je vápnik dôležitý pre nervovú sústavu. Zabraňuje depresii, únave, pomáha potláčať stres.

Magnesium - horčík prispieva k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania. Podieľa sa na správnej funkcii svalov a na normálnom priebehu metabolických dejov.

Phosphorus - napomáha sekrécii hormónov a je nevyhnutný pre tvorbu nukleových kyselín.

Potassium - uľahčuje vstrebávanie živín ako napríklad glukózy a aminokyselín.

Copper - podporuje vstrebávanie železa, tvorbu hemoglobínu,  červených krviniek a podporuje imunitu.

Iron - deficit železa spôsobuje, že sa k tkanivám dostane menej kyslíka, a tak je telo zbavené energie, ktorú potrebuje. Únava je spojená s pocitom slabosti a s podráždenosťou. Organizmu chýba najmä počas menštruácie, v tehotenstve i po pôrode. 

Manganese - prevencia sterility a podporuje správnu tvorbu hormónov štítnej žľazy.

L – Lysine - hrá dôležitú úlohu pri regenerácii tkanív a pri produkcii hormónov, enzýmov a obranných látok.

L – Methionine - má detoxikačné a antioxidačné účinky.

L – Cysteine - je podmienečne esenciálna aminokyselina, ktorá napomáha k prečisteniu pečene a zvýšenie výroby L-glutatiónu a l-Taurínu.

L - Leucine (BCAA) -  je nevyhnutný na zabezpečenie všeobecného ľudského zdravia

L - Isoleucine (BCAA) - stabilizuje a reguluje hladinu cukru v krvi a energetickú hladinu. Je taktiež potrebný pre tvorbu hemoglobínu.

L - Valine (BCAA) - udržiava dusíkovú rovnováhu, podporuje regeneráciu tkanív.

 

Ďalšie informácie a rady ako zvýšiť plodnosť nájdete na stránkach www.otehotnenie.sk

Zdravý životný štýl je základom úspechu.

Čo by ste mali dodržiavať?

• Vyvarujte sa nikotínu a alkoholu tak ako sa len dá

• Ak užívate dlhodobo lieky, poraďte sa so svojim lekárom, aký majú vplyv na plodnosť

• Vyhýbajte sa všetkým toxínom obsiahnutým v strave

• Pouvažujte o pohybových aktivitách, ktoré vám pomôžu nielen zlepšiť váš fyzický stav, ale aj psychickú pohodu, ktorá má značný vplyv na správne fungovanie celého organizmu. Naučte sa relaxovať ;-)

 Pre viac informácií o produktoch KIWU WUKI navštívte stránku www.kiwuwuki.com alebo poradňu na www.otehotnenie.sk

 Je užívanie PinkFertil Plus bezpečné?

Všetky zložky PinkFertil Plus sú bezpečné pre užívanie a môžu byť užívané aj dlhodobo. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky pri dodržiavaní odporúčanej dennej dávky. V prípade, že sa dlhodobo liečite na akýkoľvek problém, alebo ak dlhodobo užívate lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Výrobca: QPG spol. s r.o., Námestie sv. Mikuláša 24A, 06401 Stará Ľubovňa, www.qpg.sk

Viac informácií nájdete na www.kiwuwuki.com alebo www.otehotnenie.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: