Hemann Femigard 300ml - rastlinný koncentrát pre podporu plodnosti ženy

Kód: 212
Neohodnotené
Značka: Hemann
€16,32 –9 %
femigard
€16,32 –9 % €14,90
Skladom (2 ks)

Tekutý rastlinný koncentrát bez konzervácie, bylinnej chuti pre udržanie správneho biorytmu ženských pohlavných orgánov. Obzvlášť vhodný pre páry, ktoré sa snažia otehotnieť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kúra na 1 mesiac. Odporúčame užívať 3 mesiace pred plánovaným tehotenstvom.

FEMIGARD je bylinný koncentrát zmierňujúci vedľajšie účinky hormonálnych prípravkov a slúži aj na regulovanie biorytmu ženských pohlavných orgánov. Sú preukázané priaznivé účinky femigardu na otehotnenie.

Podklady pre zostavenie receptúry prekračujú štyri storočia. Byliny, ktoré obsahuje bylinný koncentrát Femigard, sú výhradne stredoeurópske. Skúšanie zostavy Femigardu trvalo 24 rokov a úplne vyhovuje svojmu určeniu – príprava úpravy funkcií a navodenie optimálnej citlivosti pre autoregulačné mechanizmy, úprava biorytmu ženských pohlavných orgánov a tým odstránenie patologických príznakov sprevádzajúcich menštruačný cyklus čím uľahčuje ovuláciu.

Originálny bylinný extrakt Femigard sa užíva po dobu 3 menštruačných cyklov, teda 90 dní.
Tekutý rastlinný koncentrát Femigard bez konzervácie, bylinnej chuti je určený k udržaniu dobrého biorytmu ženských a normálných funkcií mužských pohlavných orgánov.

Pôvodne slúžila bylinná zmes Femigard ako súčasť komplexnej prípravy neinvazívneho liečenia ženskej sterility.
Femigard bylinný koncentrát bol vyrobený ako prostriedok, ktorý zamädzil neštandardnej domácej výrobe čaju Femigard a zvýšil účinok obsiahnutých liečivých látok a ich využitie.

Za 29 rokov existencie receptúry Femigardu otehotnelo po jeho samostatnom použití alebo ako súčasti komplexnej liečby viac ako 3 000 žien.

Zloženie

Extrakt z myšieho chvosta (rebríček obyčajný), harmančeka kamilkového, púpavy lekárskej, medovky lekárskej, puškvorca obyčajného, voda, etanol, fruktóza.

Účinok FEMIGARDu u žien sa prejavuje postupným vymiznutím týchto príznakov:

  • nepravidelnosť menštruácie, príliš silná alebo slabá menštruácia
  • ovulačné bolesti a krvácanie (mimo termínu)
  • nechuť k sexu
  • cysty v prsníkoch a vaječníkoch, pocity napätia, tlakov, kŕčov a pichanie v podbrušku
  • výtok z pošvy, pálenie a nutkanie na močeniu
  • akné, potivosť, podráždenosť a padanie vlasov, vegetatívne reakcie krvného obehu
  • zmena proporcií tela (chudnutie pasu a rast pŕs a bokov)
  • radikálne zníženie problémov s klimaktériom

Odporúčaná denná dávka 

3x denne malú lyžičku (pri tomto dávkovaní postačí 1 fľaša na cca 1 mesiac). Odporúča sa užívať 3 mesiace a potom urobiť 1 týždeň prestávku.

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: