Balíček pre podporu plodnosti muža - vitamíny, minerály a antioxidanty pre vylepšenie spermiogramu. BlueFertil Plus + MACA + Kotvičník

Kód: 83
Akcia Tip
32 hodnotení
€79,90 –10 %
bluefertil maca kotvicnik SK
€79,90 –10 % €71,90
Skladom (1 ks)

Na základe dlhoročných skúseností našich zákazníkov, ale aj mojioch osobných sme pre Vás namiešali "BOMBU" , ktorá vylepší Váš spermiogram na maximum! Rovnako ako ho vylepšila nielen u mňa, ale aj množstvu ďalších chlapov v celej Európe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček pozostáva z nasledujúcich výrobkov:

BlueFertil Plus (120cps) - zvýšenie potencie, plodnosti, počtu a kvality spermií u mužov

Unikátny prírodný doplnok stravy určený mužom pre dlhodobé zlepšenie plodnosti a potencie, zvýšenie počtu a kvality spermií a zlepšenie celkovej psychickej a fyzickej kondície.

Užívať 4 kapsuly 1x denne pred jedlom počas 3 mesiacov pred plánovaným splodením dieťaťa. Zapiť dostatočným množstvom vody. Odporúčaná dĺžka kúry je minimálne 3 mesiace.

MACA Peruánska STRONG - (kapsule 120cps / 600mg)

Vedecké výskumy potvrdzujú jej výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti a predovšetkým má významný vplyv na reprodukčné zdravie. Pomáha pri sexuálnej impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti. Zvyšuje libido a výrazne podporuje erekciu.

Kotvičník zemný - Tribulus Terrestris, Extrakt 90%, Kapsule (120cps / 500mg)

Účinky na mužov: Vyznačuje sa mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti. U mužov bol mnohokrát potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady. Pôsobí aj ako regeneračný prostriedok pre osoby stredného a staršieho veku, regeneruje svalové vlákno, rozpúšťa obličkové a žlčníkové kamene, zlepšuje peristaltiku čriev, pomáha pri impotencii, zlepšuje imunitu, pomáha pri chorobách obličiek pri obličkových kameňoch a chrobách močovéeho mechúra.

 

Výrobca a distribútor: ALIVER nutraceutics spol. s r. o., Námestie sv. Mikuláša 24A, 06401 Stará Ľubovňa.

Viac informácií nájdete na http://www.aliver-nutraceutics.eu/ alebo www.otehotnenie.sk

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: