Balíček pre podporu plodnosti muža - vitamíny, minerály a antioxidanty pre vylepšenie spermiogramu. BlueFertil Plus + MACA + Kotvičník

Kód: 83
Akcia Tip
43 hodnotení
Značka: KIWU WUKI
€69,90 –14 %
BLUEFERTIL KOTVICNK MACA BALICEK NA PODPORU MUZA
€69,90 –14 % €59,90
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Na základe dlhoročných skúseností našich zákazníkov, ale aj mojioch osobných sme pre Vás namiešali "BOMBU" , ktorá vylepší Váš spermiogram na maximum! Rovnako ako ho vylepšila nielen u mňa, ale aj množstvu ďalších chlapov v celej Európe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na základe dlhoročných skúseností našich zákazníkov, ale aj našich osobných sme pre Vás namiešali BOMBU, ktorá vylepší Váš spermiogram! Rovnako ako ho vylepšila nielen u mňa, ale aj množstvu mužov v celej Európe.

Balíček pozostáva z nasledujúcich výrobkov:

BlueFertil Plus- vitamíny a minerály pre podporu mužskej plodnosti.

Doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie.  Obsahuje komplex bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín zameraných na podporu reprodukčného zdravia muža. Pozitívne ovplyvňuje pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu, tvar a objem ejakulátu. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality. Zloženie BlueFertil Plus je zamerané aj na podporu fyzickej a psychickej kondície, ktoré sú počas plánovania potomstva jedným z predpokladov úspešnosti.

MACA Peruánska STRONG - (kapsule 120cps / 600mg)

Vedecké výskumy potvrdzujú jej výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti a predovšetkým má významný vplyv na reprodukčné zdravie. Pomáha pri sexuálnej impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti. Zvyšuje libido a výrazne podporuje erekciu.

Kotvičník zemný 90% extrakt (kapsule 120cps / 500g)

U mužov: vyznačuje sa mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich vitality. U mužov bol mnohokrát potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: