KIWU WUKI - Tehotenský test HCG 5ks

Kód: 203
Akcia Tip
17 hodnotení
Značka: KIWU WUKI
€1,65 –10 %
foto tehotensky test 5ks
€1,65 –10 % €1,49
Skladom (> 5 ks)

Tehotenský test - jednorázový, HCG, 5 kusov. Rýchly test pre určenie tehotenstva na samotestovanie. Slúži na zistenie hormónu HCG, čo je hormón produkovaný placentou, ktorý je v moči prítomný krátko po oplodnení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednorázový močový test, prúžok s citlivosťou (10 IU/ML) je rýchly tehotenský test určený na samotestovanie. Slúži na zistenie prítomnosti hormónu HCG, čo je hormón produkovaný placentou, ktorý je v moči prítomný už veľmi krátko po oplodnení.

Predpokladané výsledky: 

Tento jednorázový tehotenský test je schopný rozpoznať tehotenstvo už 1 deň po očakávanej menštruácii.

Postup vykonania testu:

  1. Samotný tehotenský test, vzorky moču a pomocné prvky by mali byť pred testovaním ohriate na izbovú teplotu. Neotvárajte balenie testu pokiaľ nie je všetko pripravené na vykonanie testu.
  2. Vyberte tehotenský test z jeho ochranného obalu (je dôležité, aby mal pred otvorením obal i samotný test izbovú teplotu, predíjde sa tak zrážaniu vlhkosti na testovacej membráne). Označte tehotenský test kontrolným číslom alebo číslom testovanej osoby.
  3. Aplikujte moč na testovací prúžok. Ponorte testovací prúžok (v smere šípky) do vzorky moču. Neponárajte prúžok viac ako po rysku MAX. Približne za 20 sekúnd (nie však skôr ako za 15 sekúnd) skúšobný prúžok vytiahnite a položte na nesavý čistý povrch. Alebo, ak prúžok nie je ponorený viac ako po rysku MAX, môže byť ponechaný vo vzorke. Pre každú vzorku použite nový tehotenský test.
  4. Počkajte, kým sa neobjavia ružové prúžky. V závislosti na množstve HCG hormónu v moči je výsledok možný približne za 60 sekúnd. Aj napriek tomu, že sa výsledok objaví už po 60 sekundách, je potrebné počkať približne 5 minút na potvrdenie výsledku testu. Po piatich minútach je výsledok už istý. Tehotenský test nesmie byť zisťovaný po viac ako 10 minútach.

Vyhodnotenie výsledku tehotenského testu:

Pozitívny výsledok: Dva oddelené ružové prúžky (čiarky) sa objavia vo vyhodnocovacej oblasti testu - jeden v testovacej oblasti a druhý v kontrolovanej oblasti.

Negatívny výsledok: Iba jeden ružový prúžok sa objaví v kontrolnej oblasti testu. V testovacej oblasti sa neobjaví žiadny ružový prúžok.

Neplatný výsledok: Tehotenský test je neplatný vtedy, keď sa výsledná čiara neobjaví v kontrolnej oblasti do 5 minút. V tomto prípade test zlyhal alebo bol jeho postup nesprávne vykonaný. Overte postup testu a opakujte tehotenský test s novým testovacím zariadením.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Diagnostické testy
Citlivosť: 10mIU/ml
Počet kusov v balení: 5ks
Výrobca: QPG spol. s r.o. (SVK)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: