POZOR! UPOZORNENIE! V našom obchode teraz nie je možné zadať objednávku. Budeme radi, ak nám zachováte priazeň a nakúpite u nás po vykonaní potrebných zmien v našom e-shope.
Použite tlačidlo STRÁŽIŤ v produktoch, aby ste boli informovaní o opätovnom spustení objednávok.

Diabetes Test (2ks)

Kód: 143
Neohodnotené
€8,80
Momentálne nedostupné

50% ľudí s cukrovkou 2 typu nevie, že ju má. Pritom počet ľudí trpiacich cukrovkou sa rýchlo zvyšuje. Skríningový test na glukózu je efektívnym testom k včasnej detekcii abnormálnej hladiny cukru v krvi, ktorá môže byť príznakom cukrovky alebo iných zdravotných problémov. Neliečená cukrovka spôsobuje vážne poškodenie rôznych orgánov. CE Certifikácia

Detailné informácie

Podrobný popis

K diagnostikovaniu často dochádza po záchvate symptómov, kedy už došlo k vážnemu a nezvratnému poškodeniu. Tomuto poškodenie sa dá predísť, ak sa včasnou liečbou zredukuje vysoká hladina glukózy. Diabetes test je pohodlný a efektívny spôsob merania hladiny glukózy v priebehu iba 60 sekúnd. Ak zistíte abnormálny výsledok, mali by ste z dôvodu ďalších testov vyhľadať lekára.

Testovacia zóna sa skladá z dvoch testovacích podložiek, ktoré obsahujú citlivé chemické látky. Akonáhle sa do zóny dostane krv, reagujú chemikálie s glukózou v krvi. Touto reakciou dôjde k zmene farby, ktorá sa s množstvom glukózy v krvi líšia. Test využíva enzýmy glukózo-oxidázu a peroxidázu, ktoré sú spolu s chemickými látkami pre vznik farby a nereaktívnym zložkami obsiahnuté v testovacej zóne.

Tento Diabetes Test je efektívnym testom k včasnej detekcii abnormálne hladiny cukru v krvi, ktorá môže byť príznakom cukrovky alebo iných zdravotných problémov. Neliečená cukrovka spôsobuje vážne poškodenie rôznych orgánov. Ak je abnormálne hladina cukru potvrdená a včas sa začne liečba, je možné týmto poškodením predísť alebo ich oddialiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie