Diabetes Test (2ks)

Kód: 143
Neohodnotené
€8,80
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

50% ľudí s cukrovkou 2 typu nevie, že ju má. Pritom počet ľudí trpiacich cukrovkou sa rýchlo zvyšuje. Skríningový test na glukózu je efektívnym testom k včasnej detekcii abnormálnej hladiny cukru v krvi, ktorá môže byť príznakom cukrovky alebo iných zdravotných problémov. Neliečená cukrovka spôsobuje vážne poškodenie rôznych orgánov. CE Certifikácia

Detailné informácie

Podrobný popis

K diagnostikovaniu často dochádza po záchvate symptómov, kedy už došlo k vážnemu a nezvratnému poškodeniu. Tomuto poškodenie sa dá predísť, ak sa včasnou liečbou zredukuje vysoká hladina glukózy. Diabetes test je pohodlný a efektívny spôsob merania hladiny glukózy v priebehu iba 60 sekúnd. Ak zistíte abnormálny výsledok, mali by ste z dôvodu ďalších testov vyhľadať lekára.

Testovacia zóna sa skladá z dvoch testovacích podložiek, ktoré obsahujú citlivé chemické látky. Akonáhle sa do zóny dostane krv, reagujú chemikálie s glukózou v krvi. Touto reakciou dôjde k zmene farby, ktorá sa s množstvom glukózy v krvi líšia. Test využíva enzýmy glukózo-oxidázu a peroxidázu, ktoré sú spolu s chemickými látkami pre vznik farby a nereaktívnym zložkami obsiahnuté v testovacej zóne.

Tento Diabetes Test je efektívnym testom k včasnej detekcii abnormálne hladiny cukru v krvi, ktorá môže byť príznakom cukrovky alebo iných zdravotných problémov. Neliečená cukrovka spôsobuje vážne poškodenie rôznych orgánov. Ak je abnormálne hladina cukru potvrdená a včas sa začne liečba, je možné týmto poškodením predísť alebo ich oddialiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: