SK CZ DE CH HU AT BG

Príbehy úspešných párov | Ako otehotnieť? | Otehotnenie.sk

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Dušan 26.07.2018 16:40:06

Z priatelkou chceme mat babetko ale sa nám nedary nevíem preco

Príbehy úspešných párov

Teraz už verím!Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - Príbehy úspešných párov

Môj manžel a ja sme sa snažili otehotnieť po dobu cca 10 mesiacov, keď som sa rozhodla skúsiť Fertil Care a Fertil Man vitamíny. Podarilo sa nám úspešne otehotnieť, ale bohužiaľ v 9.tt som potratila. O mesiac neskôr, (hneď po mojich 40. narodenách mimochodom), som si kúpila viac FertilCare a Fertil Man pre mňa a manžela. Len zrhuba po dvoch mesiacoch užívania som znova otehotnela a teraz mám 18 týždňov starého zdravého chlapčeka! Som presvedčená že nebyť týchto vitamínov, tak naša dvoj ročná dcérka by nemala ďalšieho súrodenca :-) V takomto pokročilom veku nám už ani doktori nedávali veľké šance. Ale podarilo sa. Určite to stojí za to vyskúšať!

Wendy

 

 

 

 

 

 

Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - Príbehy úspešných párov

 Pokúšali sme sa o otehotnenie zhruba tri roky. Potom - posledný prázdninový víkend minulého roka (2012) sme používali PreSeed, ktorý sme zakúpili spolu s čajmi u Vás. Gél sme používali celý vikend (počas víkendu sme mali veľa pokusov :-) ) A na konci týchto prázdnin 2013 oslavuje náš synček svoj tretí mesiac :-)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobry den,

S radostou Vam oznamujeme, ze ak vsetko dobre dopadne, prisli ste o svojho staleho odoberatela.

Manzelka je po 2,5 roku snazenia sa, v 4 tyzdni tehotenstva.
Tabletky sice este zabrat nestihli, ale sme presvedceni, ze ten gel skutocne pomohol.
Pred tym sme okrem umeleho uplodnenia skusali vsetko. Dokonca 2x inseminaciu. Jej prostredie bolo nepriaznive pre spermie. Potom sme sa na vsetko 4 mesiace vykaslali a po prvom pouziti gelu mame vysledok.
Takze dakujeme za spolupracu a ked bude niekto chciet, budem Vas odporucat.

S pozdravom,
Henri a Janka

 

 

 

 

Vážení,

týmto by som Vám chcela veľmi, preveľmi poďakovať za výrobok Femigard. Celých 5 rokov sme sa s manželom snažili o bábätko a neúspešne. Doktori na nič neprišli, len na to, že sme obaja úplne zdraví a nevedia, prečo nám to nejde.
Nakoniec sme prekonali 2xIUI, 1xIVF, 3xKET a bez úspechu. Keď už konečne bol test pozitívny, tak za týždeň bol negatívny. Koncom decembra 2011 som hľadala nejaké novinky, ako tomu pomôcť a zrazu som nazarila na Váš zázračný likér (ako tomu doma teraz hovoríme). Objednala som teda hneď tri balenia ak tomu Yucca schidigera tabl. Po mesiaci spoločného užívania s manželom som sa skoro zbláznila radosťou. Urobila som si tehotenský test, pretože mi vynechala menštruácia a bol POZITÍVNY!!!!!! Zrazu z ničoho nič sa tam jednoducho len tak ukázali dve čiarky. Hneď som letela na krv a výsledok sa len potvrdil. Teraz som v 10týždni pohodového tehotenstva a je mi skvele. Bylinný likér ďalej užívam a som veľkým dlžníkom. Len škoda, že sa o Femigarde, tak málo vie. Veľmi Vám zaň ďakujem a prajem Vám pevné zdravie a veľa spokojných mamičiek.

Dana

 

 

 

 

Dobrý deň,

chcela by som tiež prispieť svojou troškou do mlyna. Keď som si vlani u Vás objednala gél coensive plus a vitamíny na podporu otehotnenia pre seba a manžela, tak som si hovorila buď to vyjde alebo nevyjde. A čuduj sa svete vyšlo. Druhé balenie vitamínov Fertilcare som nemala dobraté a na tehotenskom teste boli dve čiarky. Práve som v 28tt a všetko je zatiaľ v poriadku. Trvalo to síce pol roka, ale dočkali sme sa (Vitamíny som začala brať až posledné dva mesiace).

Ďakujem, s pozdravom Jana R.

 

 

 

Dobrý deň,

v auguste 2011 som u Vás objednala prípravky, po ktorých sa mi podarilo v decembri otehotnieť. Ďakujem!

S pozdravom

Zdenka

 

 

 

Dobrý deň,

Najskôr by som vám chcela touto cestou poďakovať za pomoc pri otehotnení.
Používala som vami ponúkané prípravky a to macu, čaj L. Mojžišovej, Femigard a vit. s kysel. listovou.
Vaše prípravky mi veľmi pomohli. A ešte raz za ne ďakujem. Teraz som v 18tt.

Chcela som sa spýtať, či môžem ďalej užívať aj počas tehotenstva Macu. Má mnoho blahodarných účinkov. Upravila mi veľmi krvný obraz a som za ňou veľa vďačná.
Ďakujem Vám teda za odpoveď a prajem pekné dni a plno spokojných zákazníkov

S pozdravom

Markéta

 

 

 

Dobrý deň.
Tiež by som sa s Vami chcela podeliť o náš príbeh.
S manželom sme sa snažili dlho o bábätko, dá sa povedať 5 rokov. Bohužiaľ som počas tejto doby štyrikrát potratila. Prekonali sme niekoľko vyšetrení, ale všetko bolo v poriadku. Vtedy som sa rozhodla, že budem musieť niečo urobiť sama, nie sa len spoliehať na lekára, napriek tomu, že urobili maximum.
Vtedy som hľadala na internete nejakú konkrétnu pomoc, nie len rady a našla web Otehotnenie.sk. Objednala som si gél conseive, Femigard a vitamíny, knihu na cvičenie od Ludmily Mojžišovej a čaj od Mojžišovej, do tej doby som ešte asi pol roka poctivo užívala kyselinu listovú a pustila sa do boja.
A výsledok? Čoskoro, asi po dvoch mesiacoch som otehotnela a s hrôzou čakala ako to dopadne.
No máme krásneho zdravého štvormesačného chlapčeka Šimonka.

Tak hlavu hore, veď nádej zomiera posledná. Všetkým, ktorí prežili trápenie ako my s manželom prajem, nech máte rovnaké šťastie ako my.

Hanka

 

 

 

 

Dobrý deň,

rada by som prispela s naším príbehom. Manžel má zníženú pohyblivosť spermií a doktor ho objednal za 2 mesiace na kontrolu, aby výsledok potvrdil alebo vyvrátil. Po 2 mesiacoch bol jeho spermogram ešte horší ako predtým. Zo zúfalstva som kúpila Conceive Plus. Dotor nám ale radil, že jedine IVF nám môže pomôcť. Napriek tomu sme ten Conceive skúsili a čuduj sa svete, hneď na prvýkrát som z toho otehotnela. Neverili som vlasním očiam. Teraz som v 13 týždni a je všetko v pohode. Chcem dodať odvahu všetkým párom, ktorí sa tiež snažia o bábätko.

Sme vďační za tieto stránky a držíme palce.

 

 

 

Vážení z webu Otehotnenie

7 rokov sme sa snažili s manželom o bábätko. Manžel mal problém so spermiami. Počas tej doby sme naozaj vyskúšali všetko možné, minuli plno peňazí. Tiež sme mali tri neúspešné IVF pokusy, skúšali sme akupunktúru, bylinky, proste všetko, čo sa dalo, nič nefungovalo. Len tak, mimochodom, som si kúpila Váš produkt Conceive Plus, od Sasmar, bola to náhoda, že som otvorila Váš e-shop a našla ho. Začali sme ho s manželom používať. Je príjemný, jemný. Ale to je vedľajšie. Hlavné je, že po dvoch mesiacoch užívania som bola tehotná! Bohužiaľ som mala v 7 týždni potrat. Potom sme Conceive zase začali používať a po 5 mesiacoch som opäť otehotnela. Jedine Váš výrobok po všetkých tých 7 ročných útrapách zafungoval. Chcem predovšetkým poďakovať vedcom, ktorí tento výrobok vynašli. Fakt funguje. Preto píšem tento list, prosím zverejnite ho, nech pomôže aj ostatným. Je to fakt pomoc pri mužskej neplodnosti.

Držím všetkým ostatným palce, ja som teraz v 6 mesiaci, bude to chlapec Honzík.

Zdraví Monika.

 

 

  • AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy
  • Zľavy až 10% na Otehotnenie.sk
  • BlueFertil - pre podporu mužskej plodnosti a kvality spermií
  • PinkFertil - doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti
  • Ovulačné a tehotenské testy s vysokou presnosťou a citlivosťou za super ceny
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užíváním v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov. Viac informácii