Čaj Ludmily Mojžišovej na podporu otehotnenia 100g

Kód: 104
22 hodnotení
Značka: Herbarium
€6,34 –6 %
ludmily mojzisovej foto
€6,34 –6 % €5,99
Skladom (> 5 ks)

Bylinný sypaný čaj Ludmily Mojžišovej na podporu otehotnenia, 100 g, kúra na 3-4 týždne

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie

rebríček obyčajný vňať, plod šípky, materina dúška vňať, pamajorán obyčajný vňať, hluchavka vňať s kvetom, stavikrv vňať, rumanček, čakanka obyčajná vňať, skorocel

Návod na prípravu

čaj sa odporúča piť 2x denne. Dve lyžičky čajovej zmesi zalejte 300ml studenej vody a priveďte k varu. Nechajte 10 minút lúhovať a potom čaj vypite, ideálne min. pol hodiny pred jedlom.

Už nikto nespočíta, koľko detí sa narodilo len vďaka rehabilitačným metódam Ludmily Mojžíšovej. Jej nedožité 75. narodeniny si pripomíname dokumentom O. Trosková (2002). 

V dokumente Mojžíšci pripomíname 75. nedožité narodeniny Ludmily Mojžíšovej, ktorá objavila začiatkom osemdesiatych rokov metódu jednoduchých cvikov, ktorými pomáhala ženám otehotnieť. Vďaka metóde "smiešnych cvikov", ako sama so sebairóniou vravievala, prišlo na svet takmer šesť stoviek detí do rodín, ktoré sa po rokoch márneho snaženia, často aj mnohých nepríjemných chirurgických zákrokoch, či zdĺhavej hormonálnej liečbe, vzdávali nádeje na úspech. V našej relácii vám predstavíme niekoľko takýchto rodín z Prahy a Chrudimi, ktoré vo svojom úsilí pokračovali a dnes sa môžu pochváliť zdravým potomstvom.

Stretnete sa s prvým "Mojžíškom" - tridsaťročným úspešným mladým mužom Honzom, zájdete s nami na návštevu do školy, ktorú navštevujú chlapci z Chrudimi, spoznáte deväťročnú Lidušku, ktorú jej mama z vďačnosti pomenovala po pani Mojžíšovej, uvidíte dva súrodenecké "Mojžíšky" - desaťročného Honzíka a šesťročnú Zuzanku a konečne spoznáte aj najmladšiu z veľkej rodiny "detí pani Mojžíšovej "štrnásťmesačnú Anetku, ktorá sa už budúci mesiac dočká bračeka alebo sestričky aj vďaka cvičeniu pani Mojžíšovej.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: