SK CZ DE CH HU AT BG

Kyäni - doplnky výživy

0 položiek

Kyäni - doplnky výživy. Kyäni Sunset, Kyäni SUnrise, Kyäni Trojuholník zdravia.

Chcete otehotnieť? Musíte byť v prvom rade fit a zdravé! Produkty Kyäni Vášmu zdraviu pomôžu!     Skladom, ihneď k odberu.

Kyäni sú doplnky stravy, ktoré okrem iného zvyšujú počet a kvalitu spermií, posilňujú imunitu, sú ideálne pre osoby vystavené vysokej fyzickej a mentálnej záťaži. Vhodné pre mužov aj pre ženy pre ozdravenie a detoxikáciu organizmu. Kyäni ponúka jedinečné produkty, ktoré sa osvedčili pri mnohých vážnych chorobách, ako je napríklad cukrovka, migréna a iné bolesti, vysoký krvný tlak, rakovina a mnohé ďalšie. Taktiež pomáhajú dodať telu dodatočnú energiu a sú preto vhodnou voľbou aj pre športovcov.

Produkty si môžete objednať v našom eshope alebo priamo na stránkach firmy Kyäni www.otehotnenie.kyani.net

Pri objednávke na stránkach Kyäni sa za tovar platí vopred platobnou kartou. Poštovné je 10,- EUR.   Pri objednávke cez náš eshop Otehotnenie.sk sa tovar posiela na dobierku - platí sa pri prevzatí tovaru, alebo platobnou kartou.

Čistý prírodný produkt a skvelý antioxidant vyrobný z Aljašskej čučoriedky a množstva ďalších najkvalitnejších prírodných surovín. Ideálny doplnok stravy ktorý ponúka komplexnú dennú dávku nenahraditeľných vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Komplex týchto látok posilňuje celý Váš organizmus a Vašu imunitu. Výrobky Kyäni sú pre ženy aj mužov, pretože okrem iného zvyšujú počet a kvalitu spermií.

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.

  • AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy
  • Zľavy až 10% na Otehotnenie.sk
  • BlueFertil - pre podporu mužskej plodnosti a kvality spermií
  • PinkFertil - doplnok stravy pre podporu ženskej plodnosti
  • Ovulačné a tehotenské testy s vysokou presnosťou a citlivosťou za super ceny
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie