ALIVER MACA Peruánska POWER - (Prášok 250g, Koncentrát 6:1)

Kód: 68
Tip
10 hodnotení
€23
Skladom (> 5 ks)

Medzi pôvodnou peruánskou populáciou bola Maca tradične považovaná za silné afrodiziakum. Maca pôsobí na zvýšenie libida u mužov a žien. Jedna štúdia preukázala, že Maca môže pomôcť mužom prekonať erektilnú dysfunkciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je maca peruánska a odkiaľ je?

Maca je rastlina, ktorá rastie len v chránenej oblasti vo vysokých horách Peru. Maca je prirodzený hormonálny regulátor pre mužov a ženy. Maca je doporučovaná pri riešení problémov spojených s plodnosťou, sterilitou a sexuálnymi poruchami. MACA stimuluje ako mozgové centrá, tak aj reprodukčné orgány prostredníctvom normalizácie hormonálnej hladiny. Zvyšuje libido a výrazne podporuje erekciu, dodáva energiu. Nejedná sa však o tonikum, ktoré navodzuje okamžité sexuálne reakcie, naopak pôsobenie je oveľa lepšie, prirodzenejšie a trvá dlhodobo. Najlepšie výsledky pôsobenia Macy sú zaznamenané pri dlhodobom užívaní.

Predmetom klinického skúmania sa Maca stala až v roku 2001, kedy vedci potvrdili jej schopnosť podporovať u mužov produkciu spermií (v niektorých prípadoch nárast až o 200%). Pri ďalšom skúmaní sa prišlo na to, že rovnako prispieva k zlepšeniu sexuálnych funkcí mužov a žien.

Koreň Maca podporuje sexuálnu kondíciu a zlepšuje zdravotný stav

Tento koreň je tiež známy pod názvom peruánsky ženšen. Niet divu, vzhľadom na jeho liečivé schopnosti a skutočnosť, že je afrodiziakom. Ako potravina sa využíva hlavne v oblastiach, kde sa pestuje a vyrába sa z neho múka. Ale viac ako to, sa v Spojených štátoch používa ako doplnok výživy.

Dodáva energiu, zvyšuje výkonnosť mozgu, vytrvalosť (pri športe aj sexe)zvyšuje výdrž, libido, plodnosť a zlepšuje celkový zdravotný stav. Vyrovnáva hladinu hormónov (u mužov aj žien), znižuje stres a úzkosť. Stabilizuje náladovosť a depresie. Zlepšuje zdravie zubov a kostí, posilňuje vlasy a znižuje ich vypadávanie. Zmierňuje príznaky menopauzy a PMS. Keďže koreň Maca je dobre známy, že pomáha s hormonálnou rovnováhou, ktorá často prispieva k zlepšeniu symptómov PMS a menopauzy, to sa spája aj s kontrolou hladín estrogénu u žien s PCOS (polycysticky ovariálny syndróm). Okrem toho koreň Maca čistí pleť od akné a škvŕn, napomáha rýchlejšiemu hojeniu rán.

Pôsobí pri impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti.

Stimuluje ako mozgové centrá tak reprodukčné orgány prostredníctvom normalizácie hormonálnej hladiny. Napomáha riešiť krízu stredného veku a manažérsky syndróm v sexuálnej oblasti. Zvyšuje libido a výrazne podporuje erekciu. Pre svoje účinky je nazývaná „Peruánskou modrou tabletkou".

Maca je bohatá na vitamíny a minerály

Maca je rastlina veľmi bohatá na minerály, obsahuje rastlinný vápnik, draslík, železo, organickú síru, jód, zinok, mangán, horčík, fosfor, selén a meď. Ďalej obsahuje vitamín C, niacín a vitamíny B6 a B12. Maca je tiež bohatým zdrojom fytosterolov - rastlinných sterolov schopných odbúravať "zlý" cholesterol. Maca pomáha udržiavať rovnováhu hormonálneho systému, má pozitívny vplyv na plodnosť mužov aj žien. Po celom svete sa používa napríklad na liečenie a zmiernenie menštruačných ťažkostí a pri menopauze.

Maca a jej účinky:

 • Pôsobí ako afrodiziakum, zvyšuje libido mužov aj žien.
 • Posilňuje imunitný systém, telesnú vitalitu a omladzuje organizmus.
 • Zlepšuje mužskú potenciu.
 • Zvyšuje hladinu testosterónu.
 • Pomáha liečiť niektoré formy neplodnosti u žien, pomáha k hormonálnej rovnováhe u žien.
 • Pomáha pri menštruačných bolestiach, nepravidelnej menštruácii.
 • Pomáha prekonávať nepríjemné syndrómy pri menopauze, znižuje návaly horúčavy.
 • Prísun energie, zvyšuje vytrvalosť a výkon.
 • Priaznivo ovplyvňuje akné a osteoporózu.
 • Pomáha riešiť problémy spôsobené hormonálnou nerovnováhou.
 • Podporuje nárast svalovej hmoty, nárast fyzickej a psychickej výkonnosti.
 • Zlepšuje imunitu.

Po 3-mesačnom užívaní Macy bolo preukázané zlepšenie spermiogramu, (väčsia mobilita a množstvo spermií v ejakuláte, zvyšuje počet a pohyblivosť spermií), zvyšuje hladinu testosterónu - mužského pohlavného hormónu.

Maca - prášok, balenie 250g je schváleným doplnkom stravy v podobe mletého prášku, ktorý možno užívať buď samostatne s vodou, alebo pridávať ako ingredienciu do rôznych pokrmov, nápojov či dezertov.

Odporúčaná denná dávka: 

1 odmerka ktorá je súčasťou balenia (cca 5g)

 

Výrobca a distribútor: ALIVER nutraceutics spol. s r. o., Námestie sv. Mikuláša 24A, 06401 Stará Ľubovňa.

Viac informácií nájdete na http://www.aliver-nutraceutics.eu/ alebo www.otehotnenie.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: