Hemann Anti Alergin / Shií-také

Kód: 581
Neohodnotené
Značka: Hemann
€14,40
Skladom (> 5 ks)

Popis výrobku:

prírodny tekutý koncentrát bez konzervácie, chuti a vôni po hubách bylinné tonikum Složenie: huby shii take (húževnatec jedlý) voda, fruktóza, lieh( v 1 lyžičke cca 5 kvapiek liehu ) - tekutá forma huby shii take (húževnatec jedlý), inulín, pomocné látky: laktóza, kukuřičný škrob, stearan horečnatý - tabletová Dávkovanie: DDD ( doporučená denná dávka ), v prípade potreby 3x denne lyžičku koncentrátu zmiešať s 1 dcl vody, vypiť najlepšie pred jedlom = 90 dávok alebo 3 x denne 1 tabletu = 90 dávok . Možno užívať bez časového obmedzenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobnejšie informácie:

Upozornenie: výrobok nieje určený pre deti, neprekračovať DDD, nieje určený ako náhrada pestrej stravy, nevhodný pre ludí neznášajúcch huby, neni liek. Výrobok je vyrobený v súlade s platnou legislatívou EU a je notifikovaný Ministerstvom zdravotníctva ČR.

 

Vhodné kombinácie:

Antialergin, Vilcacora tbl. - po vyliečenej Borelióze prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Antialergin, Yucca shidigera 98,5% - vhodná kombinácia na jar a pre ľudí pracujúcich v prašnom prostredí
Antialergin, Echinacea sirup - prispieva k správnej imunitnej rovnováhe
Antialergin, Antistress - prispieva k normálnej psychickej pohode, hlavne na jar

Podľa celej rady výskumov, shii-take pôsobí velmi priaznivo. V Japonsku je rozšírený názor, že pravidelné užívanie tejto huby predlžuje život. Obsahuje mimo iné účinné látky, pre ľudský organizmus všetkých osem nepostrádateľných aminokyselín. Polysacharidy (lentinin) s látkami bielkovinovej povahy (interferon a interkinin) ktoré majú význam v imunitnom systéme organizmu.

Zabraňujú množeniu vírusov a podporujú imunitné reakcie tela.

Výťažky z tejto huby znižujú destrukčnú činnosť na buňku za súčasnej podpory imunity. Lentinin stimuluje T buňky, ktoré zvyšujú účinnost makrofágov - buniek schopných pohlcovať cudzorodé materiály majúce významnú úlohu pri riadení imunity.

S hubou shii-take bolo veľmi dobrých výsledkov dosiahnutých pri znížení toxických účinkov chemoterapie a rádioterapie na zdravé tkanivá a celkové posilnenie imunity.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: