Podpora plodnosti u párov

Kód: 434
Neohodnotené
€114,86 –15 %
bluefertil pinkfertil ovulacny test fertility gel
€114,86 –15 % €97,86
Skladom (1 ks)

Balíček plodnosti je zostavený tak, aby čo najviac zvýšil Vaše šance na úspešné počatie. BlueFertil Plus a PinkFertil Plus sa postará o pravidelný prísun tých správnych vitamínov, minerálov a antioxidantov dôležitých pre správne fungovanie reprodukčných orgánov muža i ženy. Vaginálny lubrikačný gél Fertility Gel Intense je vytvorený pre podporu počatia. Podporuje vyváženosť pH prostredia v tele ženy, priaznivo ovplyvňuje spermie a vďaka ovulačnému testu zistite plodné dni a zvýšite tak pravdepodobnosť otehotnenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček obsahuje nasledujúce výrobky:

PinkFertil Plus (90cps) - podpora plodnosti a hormonálnej rovnováhy ženy  

Unikátny prírodný doplnok stravy určený ženám pre dlhodobé zlepšenie plodnosti, hormonálnej rovnováhy, podporu reprodukčného zdravia, zlepšenie fyzickej a psychickej kondície.

Užívať 3 kapsuly 1x denne pred jedlom po dobu 3 mesiacov pred plánovaným otehotnením, zapiť dostatočným množstvom vody. Odporúčaná dĺžka kúry je minimálne 3 mesiace.

BlueFertil Plus (120cps) - zvýšenie potencie, plodnosti, počtu a kvality spermií u mužov

Unikátny prírodný doplnok stravy určený mužom pre dlhodobé zlepšenie plodnosti a potencie, zvýšenie počtu a kvality spermií a zlepšenie celkovej psychickej a fyzickej kondície.

Užívať 4 kapsuly 1x denne pred jedlom počas 3 mesiacov pred plánovaným splodením dieťaťa. Zapiť dostatočným množstvom vody. Odporúčaná dĺžka kúry je minimálne 3 mesiace.

Fertility Gel Intense 30ml

Fertility Gel Intense 30ml - svojím unikátnym zložením imituje cervikálny hlien v období ovulácie, čím vytvára prirodzené prostredie pre životnosť a pohyb spermií a optimalizuje podmienky pre počatie. Má optimálne pH 7,5 (± 0,2), ktoré napomáha schopnosti spermií prežiť v hrdle maternice, preniknúť do vajíčka a následne ho oplodniť.

Spôsob použitia Fertility Gel Intense.

  • Po otočení a vysunutí krytu naneste primerané množstvo gélu do vagíny alebo na penis tak, aby ste počas pohlavného styku udržali primeranú vlhkosť a lubrikáciu.
  • Pre dosiahnutie optimálneho účinku doporučujeme gél používať  od 4. dňa pred predpokladaným začiatkom ovulácie, počas celej ovulácie a 2 dni po ovulácií. Zvýšite tak pravdepodobnosť počatia.
  • Gél je vhodný pre každodenné použitie.

ALIVER-nutraceutics- Ovulačný test LH 5ks

Ovulačný test ALIVER-nutraceutics je rýchly, vysoko ciltivý (10 mIU / ml) ovulačný test určený na samotestovanie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu, ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu umožňuje spoľahlivo zistiť  plodné dni a zvýšiť tak pravdepodobnosť otehotnenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: