POZOR! UPOZORNENIE! od 13.6.2022 do 28.6.2022 nie je možné na našom eshope objednávanie. Budeme radi ak u nás objednáte po tomto dátume.

ALIVER nutraceutics-Fertility Kit + Kotvičník zemný (120cps / 500mg) + Vitex jahňací (90cps / 500mg)

Kód: 479
Akcia
Neohodnotené
€61,73 –10 %
vitex kotvicnik test zenskej plodosti bazalny teplomer
€61,73 –10 % €55,73
Momentálne nedostupné (>5 ks)

Balíček je vytvorený špecialne pre páry snažiace sa o dieťa.  V absolútnom súkromí identifikujete vašu plodnosť. Vitex pomáha zvyšovať hladinu progesterónu a znižuje hladinu prolaktínu, ktoré riadia ovuláciu a tým podporuje ovuláciu (uvoľnenie vajíčka) a Kotvičník sa u mužov vyznačuje mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti.

Balíček obsahuje: Test mužskej plodnosti 1ks, Bazálny teplomer 1ks, Test ženskej plodnosti 2ks, Vitex jahňací 1ks, Kotvičník zemný 1ks

Detailné informácie

Podrobný popis

ALIVER nutraceutics-SpermTest - Test mužskej plodnosti 1ks

Test je určený pre kvalitatívne zistenie počtu spermií v mužskom ejakuláte in vitro. Znamená to, že test dokáže určiť, či je počet spermií dostatočne vysoký na to, aby pri pohlavnom styku s  ovulujúcou ženou došlo k oplodneniu. Nízky počet spermií by nasvedčoval tomu, že oplodnenie je menej pravdepodobné, a  pokiaľ výsledok ukáže nízky počet spermií, v takomto prípade vám odporúčame navštíviť vášho lekára, ktorý vám poradí, akým spôsobom je možné počet spermií a  ich kvalitu zvýšiť. 

Táto súprava, určená na zistenie počtu spermií (Kolorimetrická metóda), obsahuje inertnú membránu zo sklenených vlákien s vysokou absorpčnou schopnosťou a veľkosťou pórov menšou ako 0,5 mikrometra, ktorá slúži na filtráciu semena. Spermie sa zachytia na prvej vrstve tejto membrány. Farbiaca tekutina rýchlo zafarbí spermie a čím tmavšia je farba, tým vyšší je počet spermií na filtračnej membráne. Porovnaním farby s referenčnou farbou (20 miliónov/ml, stanovené WHO) rezervoára B na testovacej kazete zistíte, že ak je farba rezervoára A  svetlejšia ako farba rezervoára B, počet spermií je nedostatočný alebo nízky, a ak je farba rezervoára A tmavšia ako farba rezervoára B, počet spermií je dostatočný a  vysoký.

ALIVER nutraceutics- Test ženskej plodnosti 2ks

Plodnosť žien po 35 roku života rapídne klesá. Test ženskej plodnosti od KIWU WUKI, pomocou vyšetrenia moču odhaľuje zvýšenú hladinu hormónu FSH, ktorý môže spôsobovať problémy s plodnosťou.

Test využíva kombináciu protilátok k selektívnej detekcii zvýšenej hladiny FSH. Tento hormón udržuje bežné funkcie ženských pohlavných hormónov a vaječníkov, a ak je prítomný v zvýšenom množstve, môže prispieť k zníženiu plodnosti žien (predovšetkým tých s nepravidelnou menštruáciou a vo veku nad 35 rokov). 

Skríningový ženský test plodnosti in vitro. Zisťuje prítomnosť FSH hormónu v moči, ktorý je ukazovateľom plodnosti. FSH hormón je regulátor funkcie vaječníkov u žien. Test ženskej plodnosti je vhodný pre ženy staršie ako 35 rokov a pre ženy s nepravidelnou menštruáciou.

Čítanie výsledku:

Pozitívny: vyznačuje sa 2 tmavo červenými čiarkami uprostred testu, čiarka T-test a čiarka C-control. Čiarka T musí mať rovnakú farbu alebo tmavšiu ako čiarka C. Ak je test pozitívny, zopakujte test opäť za 5-7 dní. Ak sú oba dva testy pozitívne, znamená to, že máte vysokú hladinu FSH hormónu, mala by ste navštíviť lekára, ak chcete otehotnieť. Vysoká hladina FSH je tiež známkou pred menopauzou. Ak máte príznaky ako je nepravidelná menštruácia a pod., navštívte lekára. Ak je druhý test negatívny, znamená to, že hladina FSH nie je vysoká, je to dobrá indikácie tehotenstva.

Negatívny: sú vidieť 2 čiarky, T a C, pričom čiarka C-control je tmavšia ako čiarka T-test, alebo je vidieť len čiarku C. Negatívny test znamená že nemáte vysoký FSH hormón, je to dobré znamenie pre tehotenstvo. Ak ale máte nepravidelnú menštruáciu alebo príznaky menopauzy, odporúčame navštíviť lekára.

Neplatý test: Nie sú vidieť žiadne čiarky, C a T, opakujte znovu test.

Bazálny teplomer - digitálny

Bazálny digitálny teplomer s dvoma desatinnými číslami je teplomer, ktorý slúži na určenie bazálnej teploty ženy. Teplotu je nutné merať denne, vždy v rovnakom čase. V čase ovulácie teplota stúpa. Ovuláciu spoznáme podľa stúpania Vašej telesnej teploty. S teplomerom môžete ovuláciu merať axiálne, orálne, rektálne a vaginálne.

Vitex jahňací - Vitex agnus castus, Extrakt 2:1, Kapsule (90cps / 500mg)

Vitex pomáha zvyšovať hladinu progesterónu a znižuje hladinu prolaktínu, ktoré riadia ovuláciu a tým podporuje ovuláciu (uvoľnenie vajíčka).Odporúča sa ako doplnková liečba pri poruchách vaječníkov a maternice, ženskej neplodnosti a pri prevencii spontánneho potratu. Vedecké štúdie* podporili jeho použitie na zmiernenie problémov spojených s menopauzou ako sú návaly tepla, zvýšené potenie, bolesti hlavy, napätie v prsníkoch s bolesťou, kŕče v oblasti vaječníkov, nepravidelný menštruačný cyklus, nafúknuté brucho, úzkosť, či depresia.

Kotvičník zemný - Tribulus Terrestris, Extrakt 90%, Kapsule (120cps / 500mg)

Účinky na ženy: Prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy s neplodnosťou. Výrazne zvyšuje hladinu estrogénov - ženských pohlavných hormónov. Prispieva k zvýšeniu libida. Ženy v prechode ocenia pôsobenia kotvičníka na potlačenie nespavosti, napätia, depresie, návalu horúčavy, náladovosti a stavu podráždenosti.

Účinky na mužov: Vyznačuje sa mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti. U mužov bol mnohokrát potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady. Pôsobí aj ako regeneračný prostriedok pre osoby stredného a staršieho veku, regeneruje svalové vlákno, rozpúšťa obličkové a žlčníkové kamene, zlepšuje peristaltiku čriev, pomáha pri impotencii, zlepšuje imunitu, pomáha pri chorobách obličiek pri obličkových kameňoch a chrobách močovéeho mechúra.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie