POZOR! UPOZORNENIE! od 13.6.2022 do 28.6.2022 nie je možné na našom eshope objednávanie. Budeme radi ak u nás objednáte po tomto dátume.

ALIVER nutraceutics-Fertility Kit (SpermTest - Test mužskej plodnosti 1ks, Bazálny teplomer 1ks, Test ženskej plodnosti 2ks)

Kód: 470
Akcia Novinka Tip
Neohodnotené
€31,89 –6 %
test zenskej plodnosti spermtest teplomer
€31,89 –6 % €29,89
Momentálne nedostupné (>5 ks)

Balíček je vytvorený špecialne pre páry snažiace sa o dieťa.  V absolútnom súkromí identifikujete vašu plodnosť. Balícek obsahuje: Test mužskej plodnosti 1ks, Bazálny teplomer 1ks, Test ženskej plodnosti 2ks

Detailné informácie

Podrobný popis

ALIVER nutraceutics - SpermTest - Test mužskej plodnosti 1ks

Test je určený pre kvalitatívne zistenie počtu spermií v mužskom ejakuláte in vitro. Znamená to, že test dokáže určiť, či je počet spermií dostatočne vysoký na to, aby pri pohlavnom styku s  ovulujúcou ženou došlo k oplodneniu. Nízky počet spermií by nasvedčoval tomu, že oplodnenie je menej pravdepodobné, a  pokiaľ výsledok ukáže nízky počet spermií, v takomto prípade vám odporúčame navštíviť vášho lekára, ktorý vám poradí, akým spôsobom je možné počet spermií a  ich kvalitu zvýšiť. 

Táto súprava, určená na zistenie počtu spermií (Kolorimetrická metóda), obsahuje inertnú membránu zo sklenených vlákien s vysokou absorpčnou schopnosťou a veľkosťou pórov menšou ako 0,5 mikrometra, ktorá slúži na filtráciu semena. Spermie sa zachytia na prvej vrstve tejto membrány. Farbiaca tekutina rýchlo zafarbí spermie a čím tmavšia je farba, tým vyšší je počet spermií na filtračnej membráne. Porovnaním farby s referenčnou farbou (20 miliónov/ml, stanovené WHO) rezervoára B na testovacej kazete zistíte, že ak je farba rezervoára A  svetlejšia ako farba rezervoára B, počet spermií je nedostatočný alebo nízky, a ak je farba rezervoára A tmavšia ako farba rezervoára B, počet spermií je dostatočný a  vysoký.

ALIVER nutraceutics - Test ženskej plodnosti 2ks

Plodnosť žien po 35 roku života rapídne klesá. Test ženskej plodnosti od KIWU WUKI, pomocou vyšetrenia moču odhaľuje zvýšenú hladinu hormónu FSH, ktorý môže spôsobovať problémy s plodnosťou.

Test využíva kombináciu protilátok k selektívnej detekcii zvýšenej hladiny FSH. Tento hormón udržuje bežné funkcie ženských pohlavných hormónov a vaječníkov, a ak je prítomný v zvýšenom množstve, môže prispieť k zníženiu plodnosti žien (predovšetkým tých s nepravidelnou menštruáciou a vo veku nad 35 rokov). 

Skríningový ženský test plodnosti in vitro. Zisťuje prítomnosť FSH hormónu v moči, ktorý je ukazovateľom plodnosti. FSH hormón je regulátor funkcie vaječníkov u žien. Test ženskej plodnosti je vhodný pre ženy staršie ako 35 rokov a pre ženy s nepravidelnou menštruáciou.

Čítanie výsledku:

Pozitívny: vyznačuje sa 2 tmavo červenými čiarkami uprostred testu, čiarka T-test a čiarka C-control. Čiarka T musí mať rovnakú farbu alebo tmavšiu ako čiarka C. Ak je test pozitívny, zopakujte test opäť za 5-7 dní. Ak sú oba dva testy pozitívne, znamená to, že máte vysokú hladinu FSH hormónu, mala by ste navštíviť lekára, ak chcete otehotnieť. Vysoká hladina FSH je tiež známkou pred menopauzou. Ak máte príznaky ako je nepravidelná menštruácia a pod., navštívte lekára. Ak je druhý test negatívny, znamená to, že hladina FSH nie je vysoká, je to dobrá indikácie tehotenstva.

Negatívny: sú vidieť 2 čiarky, T a C, pričom čiarka C-control je tmavšia ako čiarka T-test, alebo je vidieť len čiarku C. Negatívny test znamená že nemáte vysoký FSH hormón, je to dobré znamenie pre tehotenstvo. Ak ale máte nepravidelnú menštruáciu alebo príznaky menopauzy, odporúčame navštíviť lekára.

Neplatý test: Nie sú vidieť žiadne čiarky, C a T, opakujte znovu test.

Bazálny teplomer - digitálny

Bazálny digitálny teplomer s dvoma desatinnými číslami je teplomer, ktorý slúži na určenie bazálnej teploty ženy. Teplotu je nutné merať denne, vždy v rovnakom čase. V čase ovulácie teplota stúpa. Ovuláciu spoznáme podľa stúpania Vašej telesnej teploty. S teplomerom môžete ovuláciu merať axiálne, orálne, rektálne a vaginálne.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie